درباره ما

ارزسنج، پلتفرم آموزش بازار سرمایه

شرکت اروم فناوری ایده پرداز آذربایجان

شرکت اروم فناوری ایده پرداز آذربایجان جهت اجرای اهداف آموزشی مندرج در شرح فعالیت های خود، مجموعه بزرگ ارزسنج را بنا نهاد. هدف از تاسیس ارزسنج به عنوان پلتفرم آموزش بازار سرمایه و ارزهای دیجیتال ارتقا دانش تخصصی بلاکچین و زنجیره بلوک و کریپتو کارنسی ها است. معتقدیم هرچه آموزش در این حوزه افزایش یابد، هموطنان کمتر متضرر خواهند شد و خواهند توانست در این بازار پر از فراز و نشیب عملکرد مناسبی داشته باشند.


آموزش سریع

در این مجموعه تمامی آموزش ها با سیاست حداقل زمان ممکن با حفظ کیفیت تهیه شده اند.

پشتیبانی مستمر

کاربران با ارسال درخواست پشتیبانی و طرح سوال، در اسرع وقت پاسخ مطلوب دریافت میکنند.

چرا ارز سنج؟

آموزش های منبتی بر تجربه 5 ساله بازار ارزهای دیجیتال موجب ارتقای کیفی مطالب آموزشی شده است و این موضوع محبوبیت خاصی برای ارزسنج به ارمغان آورده است.

تیم فنی قوی

این مجموعه با بیش از 20 همکار در بخش های مختلف در حال کار و تهیه محتوای آموزشی است.

داستان ارزسنج

از کجا آمده ام؟ آمدنم بهر چه بود؟!

پس از 5 سال فعالیت حرفه ای در بازار ارزهای دیجیتال و ارائه خدمات در قالب صرافی ایران بایننس، نیاز شدید کاربران برای آموزش ارزهای دیجیتال را درک کردیم. بر آن شدیم تا با ارائه پلتفرم ازسنج بر این نیاز بپردازیم و سواد ارز دیجیتال کاربران را تا حد توان بالاتر ببریم. آموزش های ارزسنج از تجربه چند ساله تیم ایران بایننس منشا میگیرد و یقینا هر آموزشی که پایه و اساس تجربه را نیز به همراه داشته باشد از آموزش های تئوری بهتر و بالاتر است. امید آن داریم تا با استفاده از مطالب این مجموعه به تعالی مالی دست یابید.

آموزش همه جا ، فقط با یک کلیک

بیش از 2,000 ساعت دوره آموزشی

آموزش های ارزسنج را در هر مکان و هر زمانی فرا بگیرید. آموزش ارز دیجیتال در ویدیو های آموزشی ارزسنج با قابلیت پخش آنلاین این امکان را میدهد تا در هر مکان و زمانی که به اینترنت دسترسی دارید، تماشا کنید و استفاده لازم را ببرید.

به ما بپیوندید
2000+
ساعت دوره های آموزشی
5000+
ساعت ویدیو رایگان
15000+
تحلیل روزانه انواع ارزهای دیجیتال
10000+
دانشجوی فعال