قوانین

سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال

قوانین و مقررات ارزسنج

حسب قوانین کشور،ارزسنج مجاز است در هرزمان دلخواه، قوانین را تغییر و یا ویرایش نماید. لذا کاربران گرامی در هر بار استفاده از خدمات سایت به صفحه قوانین مراجعه و تغییرات آن را مطالعه نمایید.


قوانین عمومی وبسایت

این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

تمامی آموزش ها و مطالب ارائه شده با رعایت تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران تهیه شده سات.

تمامی مطالب مربوط به ارز در این سایت مستقیما به ارزهای دیجیتال و رمز ارزها اشاره دارد و این سایت هیچ دخل و تصرفی در ارزهای فیزیکی و ارائه سیگنال برای ارزهای جهانی و دلار و یورو و ... ارائه نمیدهد.


قوانین حساب کاربری

ثبت نام و ایجاد حساب کاربری با شماره موبایل انجام میپذیرد و مالک آن شماره خط دارنده حساب کاربری تلقی میگردد. لذا در حفظ و نگهداری سیمکارت خود و عدم واگذاری آن به غیر کوشا باشید. بدیهی است در صورت عدم دسترسی شما به سیمکارت خود، ورود به سایت مقدور نخواهد بود.

مسئولیت صحت اطلاعات فردی در زمان ثبت نام در سایت تماما بر عهده کاربر است و در صورت احراز تخلف کاربر و ثبت اطلاعات غیر واقع، حساب کاربری مسدود خواهد شد.

اشتراک گذاری نام کاربری و رمز عبور برای استفاده از خدمات سایت ممنوع است و در صورت احراز تخلف کاربر حساب وی مسدود و مراتب جهت اعاده حقوق به مراجع قضایی ارجاع خواهد شد.

استفاده گروهی از حساب کاربری ممنوع بوده و هر فرد مجاز به استفاده از حساب کاربری خود است. در صورت تشخیص سیستمی تخلف حساب کاربر بدون اطلاع مسدود خوهد شد.


حقوق مالکیتی

تمامی حقوق مادی و معنوی برای ارزسنج محفقوظ است.

محتوای منتشر شده در این وبسایت انحصارا متعلق به ارز سنج بوده و دانلود و انتشار کلی و یا جزئی آن ممنوع بوده و قابل پیگرد قضایی است.


تعهد امنیت سایت

شما با ثبت نام و عضویت در این وب‌سایت تعهد می‌دهید که:

از هیچ نوع ربات و نرم افزاری برای نقص قوانین استفاده نمی‌کنید.

هیچ عملی که منجر به از کار افتادن، آسیب یا حمله به وب‌سایت شود را انجام نمی‌دهید.

از فرستادن هرنوع هرزنامه در بخش نظرات می‌پرهیزید.

از هیچ نوع ویروس، کرم، تروجان و موارد مشابه برای آسیب رساندن به وب‌سایت و محتوای آن استفاده نمی‌کنید.


خدمات ارزسنج

محتواهای آموزشی به دو دسته رایگان و غیر رایگان به شرح زیر هستند:

برای استفاده از محتواهای رایگان هیچ هزینه ای اخذ نمیگردد و استفاده از مطالب آنها برای عموم آزاد است.

یرای استفاده از محتواهای غیر رایگان، پرداخت مبلغ آن محتوا الزامی است و تنها کاربراینی که وجه مورد نظر را پرداخت کرده باشیند می توانند از آن استفاده نمایند.

باتوجه به اینکه محتوا ها قابلیت دانلود دارند، هزینه محتواهای آموزشی به هیچ عنوان قابل عودت نمی باشد. لذا قبل از خرید حتما مشاوره گرفته و از ویدیو های رایگان معرفی آموزش مربوطه استفاده لازم را ببرید.

تهیه اشتراک ویژه برای استفاده از سیگنال ارز دیجیتال همیار تریدر ارزسنج  و همیار آنچین ارزسنج الزامی است. با توجه به اینکه امکان مشاهده دمو رایگان و تست پکیج ها وجود دارد، پس از تهیه اشتراک امکان کنسل کردن و عودت وجه وجود ندارد و کاربر با قبول این موارد اشتراک را تهیه میکند و حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می نماید. 

مجموعه ارزسنج در همیار تریدر ها نقاط ورود و خروج را پیشنهاد میدهد و مسئولیت بررسی درستی آن و استفاده آن بر عهده کاربر است و کاربر با علم و آگاهی به این موضوع از این ابزار استفاده می نماید و ارزسنج هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات ندارد.


پشتیبانی 24 ساعته

وبسایت ارزسنج بصورت 24 ساعته آنلاین موضف به پاسخگویی کاربران و راهنمایی آ«ها برای استفاده از محتوای سایت است.
کاربران میتوانند از طریق ارسال تیکت با پشتیبان های مختلف مالی و فنی و ... در ارتباط باشند.


در صورت نقض هر یک از قوانین توسط کاربر، حساب کاربری وی برای همیشه مسدود خواهد شد.