سیگنال ارز دیجیتال روی نمودار 〽️ تست رایگان + کانال

بهترین سیگنال ارز دیجیتال با هوش مصنوعی

چرا همیار تریدر ارزسنج ؟

بهترین سیگنال خرید و فروش لحظه ای

همیار تریدر ارزسنج ابزاری است که به شما نمودار لحظه ای ارز دیجیتال را نمایش میدهد که در آن سیگنال های خرید و فروش در لحظه و به صورت زنده درج میگردند.
سیگنال های خرید و فروش ارز را کارشناسان ما بصورت لحظه ای و شبانه روز در نمودار ها قرار میدهند تا شما با استفاده از آنها خرید و فروش کنید.
در حال حاضر این همیار تریدر بیش از 300 نوع ارز دیجیتال که در صرافی بایننس وجود دارند را پشتیبانی میکند.
بله، البته باید توجه کرد که این سیگنال ها نیز حاصل تحلیل هست و ممکن است در موارد بسیار اندکی خطا داشته باشد.
بسته به نوع ارز انتخابی و شرایط بازار سود ماهانه از 20 تا 50 درصد قابل تصور است. در جداول مربوط هر ارز در پنل کاربری، میزان سود و زیان سیگنال ها ارائه شده است.
خیر نیاز به آموزش ندارید و فقط کافی است همراه با سیگنال ها خرید و فروش کنید.

همیار تریدر آلفا

همیار تریدر ارزسنج، همیار مک دی ارزسنج و ابر ارزسنج را دارد.

ماهانه 999,000 تومان
 • اندیکاتورها : همیار تریدر ارزسنج - همیار مک دی ارزسنج - ابر ارزسنج - سطوح پرایسی
 • تعداد ارزها : تا 500 ارز
 • تعداد نمودار در صفحه : 1 نمودار
 • سیستم ارسال پیامک: ندارد
 • تنظیمات حساسیت سیگنال : دارد
 • پشتیبانی سیگنال : دارد
 • مشاوره ارزسنج : دارد
 • آلارم گذاری قیمت ارز : دارد
 • بازه های قابل خرید : 1 ماه - 3 ماه - 6 ماه - 1 سال

همیار تریدر بتا

دو اندیکاتور همیار تریدر ارزسنج و همیار مک دی ارزسنج را دارد

ماهانه 899,000 تومان
 • اندیکاتورها : همیار تریدر ارزسنج - همیار مک دی ارزسنج
 • تعداد ارزها : تا 500 ارز
 • تعداد نمودار در صفحه : 1 نمودار
 • سیستم ارسال پیامک: ندارد
 • تنظیمات حساسیت سیگنال : دارد
 • مشاوره ارزسنج : ندارد
 • پشتیبانی سیگنال : دارد
 • آلارم گذاری قیمت ارز : دارد
 • بازه های قابل خرید : 1 ماه - 3 ماه - 6 ماه - 1سال

همیار تریدر گاما

فقط همیار تریدر ارزسنج را دارد.

ماهانه 799,000 تومان
 • اندیکاتورها : همیار تریدر ارزسنج
 • تعداد ارزها : تا 500 ارز
 • تعداد نمودار در صفحه : 1 نمودار
 • سیستم ارسال پیامک: ندارد
 • تنظیمات حساسیت سیگنال : دارد
 • مشاوره ارزسنج : ندارد
 • پشتیبانی سیگنال : ندارد
 • آلارم گذاری قیمت ارز : دارد
 • بازه های قابل خرید : 1 ماه - 3 ماه - 6 ماه - 1 سال

همیار تریدر آلفا

همیار تریدر ارزسنج، همیار مک دی ارزسنج و ابر ارزسنج را دارد.

پکیج آلفا از پکیج های سیگنال ارز دیجیتال، شامل همیار تریدر ارزسنج، همیار مک دی ارزسنج و ابر ارزسنج است. در این سیگنال ارز دیجیتال، سیگنال های خرید با پوزیشن های لانگ (صعودی) و  سیگنال های فروش با  پوزیشن های شورت(نزولی) از طریق هوش مصنوعی که حاصل سالیان متمادی زحمات اعضای این مجموعه است، ارائه میگردند. در این پکیج سیگنال دهی خرید و فروش ارز دیجیتال اندیکاتور سطح یک ارزسنج فعال است و سیگنال ارز دیجیتال را در قالب پوزیشن های لانگ و شورت نمایش میدهد. بدیهی است هر سیستمی خطاهای ناگزیری دارد ولیکن پکیج مذکور با کمترین خطا سیگنال ها را کشف و نمایش میدهد.

پیشنمایش

همیار تریدر بتا

دو اندیکاتور همیار تریدر ارزسنج و همیار مک دی ارزسنج را دارد

نسخه بتا از پکیج های سیگنال ارز دیجیتال، شامل همیار تریدر ارزسنج و همیار مک دی ارزسنج است. در این نسخه از سیگنال ارز دیجیتال، سیگنال های خریددر قالب پوزیشن های لانگ (صعودی) و  سیگنال های فروش در قالب  پوزیشن های شورت (نزولی) از طریق محاسبات ریاضی و عددی که حاصل سالیان متمادی زحمات اعضای این مجموعه است، ارائه میگردند. در این پکیج سیگنال دهی خرید و فروش ارز دیجیتال اندیکاتور  ارزسنج فعال است و سیگنال ارز دیجیتال را در قالب موقعیت های خرید و فروش نمایش میدهد. برای دستیابی به سیگنال های مطلوب لازم است تا روی نمودار تمرکز کرده و در تایم های مختلف سیگنال ها را دریافت کنید.

پیشنمایش

همیار تریدر گاما

فقط همیار تریدر ارزسنج را دارد.

پکیج گاما از پکیج های سیگنال ارز دیجیتال، فقط شامل همیار تریدر ارزسنج است. در این سیگنال ارز دیجیتال، سیگنال های خرید با پوزیشن های لانگ (صعودی) و  سیگنال های فروش با  پوزیشن های شورت(نزولی) از طریق هوش مصنوعی که حاصل سالیان متمادی زحمات اعضای این مجموعه است، ارائه میگردند. در این پکیج سیگنال دهی خرید و فروش ارز دیجیتال اندیکاتور سطح یک ارزسنج فعال است و سیگنال ارز دیجیتال را در قالب پوزیشن های لانگ و شورت نمایش میدهد. این نسخه از همیار تریدر محدودیت 20 ارز را دارد .

برای استفاده مطلوب از همیار تریدر و تست آزمایشی این نسخه مقبول است ولیکن برای استفاده حرفه ای از خدمات همیار تریدر نسخه آلفا را تهیه نمایید.

پیشنمایش

سیگنال ارز دیجیتال همیار تریدر ارزسنج چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین سیگنال ارز دیجیتال

 

احتمالا شما هم در مورد انواع سیگنال ارز دیجیتال شنیدین یا اطلاعاتی کسب کردین. در این بخش قراره اطلاعاتی در مورد سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال برای شما ارائه کنیم و به بررسی اهمیت سیگنال های ارز دیجیتال بپردازیم. بهتره بدونین بازار ارزهای دیجیتال به دلیل رشدهای قیمتی زیادی که در سال های گذشته داشته، تونسته سرمایه گذاران و معامله گران زیادی رو به سمت خودش جذب بکنه و به یکی از محبوب ترین بازارهای مالی با مارکت کپ بالا تبدیل بشه. شما نیز می تونین وارد بازار ارزهای دیجیتال بشین و با سرمایه گذاری و خرید ارزهای دیجیتال سودهای زیادی به دست بیارین.
بازار ارزهای دیجیتال نیز مثل بقیه بازارهای مالی نوسانات قیمتی زیادی داره و نوسانات بازار فرصتی شده تا سرمایه گذاران و معامله گران سودهای زیادی به دست بیارن. شما نیز می تونین با استفاده از نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال سودهای زیادی به دست بیارین، البته به شرطی که تحلیل تکنیکال بلد باشین و بتونین بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. شاید برخی از افراد تحلیل تکنیکال بلد نباشن و یا حوصله تحلیل قیمت رو نداشته باشن، بنابراین باید از طریق راه دیگه ای بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنند و با معامله در این نقاط بیشترین سود و کمترین ضرر رو به دست بیارن.
اگه شما نیز دوست دارین تا بدون تحلیل تکنیکال و پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال، بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین، بهتره با یکی از این راه ها آشنا بشین. یکی از راه های پیدا کردن بهترین نقاط خرید و فروش ارز دیجیتال، دریافت سیگنال ارز های دیجیتال هست. به همین منظور ما سعی می کنیم در موضوعی که تحت عنوان سیگنال ارز دیجیتال چیست؟ پیش رو داریم، اطلاعاتی در مورد سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال برای شما ارائه کنیم و به بررسی اهمیت سیگنال رمز ارزها بپردازیم.

چگونه از سیگنال های ارز دیجیتال استفاده کنیم؟

جالب اینجاست که بدونین یکی از بزرگترین مشکلاتی که معامله گران و تریدرها بازار ارزهای دیجیتال باهاش روبرو هستن، انتخاب و خرید ارز دیجیتال مستعد رشد هست. به عبارت دیگه، نمی دونن کدوم ارز دیجیتال در آینده ممکنه رشد قیمت داشته باشه و سود به دست بیارن. به این ترتیب با استفاده از سیگنال ارز دیجیتال میشه آینده ارز دیجیتال مورد نظر خود رو پیش بینی کرد و معامله خوبی انجام داد. همچنین استفاده مناسب از سیگنال ارز دیجیتال تا حدود 80 درصد موفقیت رو در خرید و فروش ارزهای دیجیتال افزایش میده. نکته قابل توجه این هست که استفاده از سیگنال ها برای معاملات بلند مدت توصیه نمیشه، ولی در کوتاه مدت میشه بازدهی خوب از اطلاعات سیگنال ها به دست آورد.

شاید بعد از به دست آوردن اطلاعاتی در مورد سیگنال ارز دیجیتال و بررسی مزایای اون ها، دوست داشته باشین تا شما نیز از سیگنال ارز دیجیتال استفاده کنین و سود به دست بیارین. به این ترتیب، شاید از خودتون بپرسین که چگونه از سیگنال های ارز دیجیتال استفاده کنیم؟ برای این کار باید ابتدا اطلاعاتی در مورد بازار ارزهای دیجیتال به دست بیارین و نحوه خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو یاد بگیرین. سپس بعد از اینکه نحوه خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو یاد گرفتین، با استفاده از سیگنال های دریافت شده، باید اقدام به خرید ارز دیجیتال سیگنال شده بپردازین. نکته قابل توجه این هست که سیگنال های ارز دیجیتال دارای نقطه ورود و نقطه خروج هستن، بنابراین، باید به این نقاط ورود و خروج توجه داشته باشین و در این نقاط وارد معامله بشین تا سود مد نظر رو به دست بیارین.

با توجه به توضیحاتی که برای شما در مورد سیگنال های دیجیتال ارائه کردیم، سیگنال ارز دیجیتال می تونه باعث بشه تا از فرصت های به وجود اومده در بازار ارزهای دیجیتال باخبر بشین و بهترین استفاده رو از اون ها بکنین. به عبارت دیگه، اگه سیگنال ارز دیجیتال به تارگت ها یا اهداف قیمتی خودش برسه و شما معامله ای بر اساس اون سیگنال باز کرده باشین، می تونین سود زیادی به دست بیارین. همچنین همونطور که گفتیم، برای اینکه بیشترین سود و کمترین ضرر رو از معامله های خودتون داشته باشین، باید برای خودتون در زمان استفاده از سیگنال ها، حد سود و حد ضرر تعیین کنین. همچنین باید به نوع بازار مشخص شده برای سیگنال ارز دیجیتال نیز توجه لازم رو داشته باشین. به این ترتیب با انجام این کارها و رعایت برخی از نکات لازم در زمان استفاده از سیگنال های ارز دیجیتال می تونین سود زیادی بدون نیاز به دانش تخصصی تحلیل تکنیکال به دست بیارین.

سیگنال ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و انواع آن:

سیگنال ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری

بهتره قبل از اینکه وارد بحث اصلیمون بشیم و به بررسی مفهوم سیگنال ارزهای دیجیتال بپردازیم، اطلاعاتی در مورد سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال برای شما ارائه کنیم. بهتره بدونین بازار ارزهای دیجیتال یکی از بازارهای نوپا و نوظهور بازارهای مالی هست که مورد توجه خیلی از سرمایه گذاران و معامله گران قرار گرفته. شاید شما نیز دوست داشته باشین تا وارد بازار ارزهای دیجیتال بشین و با سرمایه گذاری و خرید ارزهای دیجیتال سودهای زیادی به دست بیارین. همچنین بازار ارزهای دیجیتال در سال های اخیر رشدهای قیمتی زیادی داشته و به همین دلیل به یکی از محبوب ترین بازارهای مالی تبدیل شده.
با گسترش بازار کریپتوکارنسی ها، ارزهای دیجیتال زیادی به وجود اومدن که هر کدوم به دلیل داشتن ویژگی ها و کاربردهای خاص خودشون مورد استقبال قرار گرفتن و محبوبیت زیادی به دست اوردن و برای توسعه و گسترش پروژه خودشون سرمایه لازم رو به دست اوردن. همچنین بهتره بدونین هر کدوم از ارزهای دیجیتال پتانسیل رشد مخصوص خودشون رو دارن و برای اینکه بتونین سود زیادی به دست بیارین، باید ابتدا ارز دیجیتال مورد نظر خودتون رو بررسی کنین و با ویژگی ها و اهداف پروژه اون رمز ارز اشنا بشین. نکته قابل توجه این هست که یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتورهایی که برای بررسی اینده ارزدیجیتال مورد توجه قرار می گیره، اهداف تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال مورد نظر هست. بنابراین برای اینکه بتونین اینده ارز دیجیتال مورد نظر خودتون رو پیش بینی کنین، باید اهداف تیم توسعه دهنده اون رمز ارز رو بررسی کنین و پتانسیل رشد قیمتی اون رو بسنجین.
همونطور که گفتیم، شما می تونین وارد بازار ارزهای دیجیتال بشین و روی ارزهای دیجیتال مختلفی سرمایه گذاری کنین. همچنین برخی از سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال با اهداف بلند مدت وارد این بازار شدن و برخی نیز با اهداف کوتاه مدت وارد این بازار شدن. شما نیز باید برای اینکه بیشترین سود رو به دست بیارین، باید هدف سرمایه گذاری خودتون رو مشخص کنین.

سیگنال ارز دیجیتال چیست؟

ما می تونیم در پاسخ به سوال سیگنال ارزهای دیجیتال چیست؟ این جواب رو بدیم که سیگنال ارزدیجیتال در اصل پیشنهاد یا ایده معاملاتی برای خرید و فروش یه ارز دیجیتال خاص در بازه زمانی و قیمت مشخص هست که یا به صورت دستی توسط یه معامله گر حرفه ای تهیه میشه و یا از طریق ربات ها و الگوریتم های معاملاتی که این سیگنال ها رو به صورت خودکار ارسال می کنند، تهیه میشه. به عبارت دیگه معامله گر حرفه ای یا ربات سیگنال دهی با تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال خاص، بهترین نقاط خرید و فروش رو در بازه زمانی و قیمت مشخص برای کاربران ارائه می کنه و کاربران این امکان رو دارن تا پس از دریافت سیگنالهای ارز دیجیتال، وارد معامله بشن و سود زیادی به دست بیارن.
به عبارت دیگه سیگنال ارز دیجیتال در واقع پیشنهادی هست که برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در زمان ها و قیمت های مختلف به افراد داده میشه. همچنین بهتره بدونین سیگنال رمزارزها توسط معامله گرها و تحلیلگرهای حرفه ای بعد از تحلیل و تست کامل در خدمت کاربران قرار می گیره. نکته قابل توجه این هست که سیگنال ارزهای دیجیتال شامل حد سود و حد ضرر هست که یکی از ویژگی های اصلی سیگنال های ارز دیجیتال هست که وجود این مورد در سیگنال باعث میشه تا اون سیگنال معتبر باشه. اگه دوست دارین تا حد سود و حد ضرر سیگنال ارزهای دیجیتال رو تشخیص بدین، باید حتما دانش کافی رو در این حوزه داشته باشین.
اگه بخواهیم به زبان ساده تر به سوال جواب بدیم، می تونیم بگیم که سیگنال رمزارزها اطلاعات درونی هست که به معامله گر و تریدر کمک می کنه تا استراتژی معاملاتی خودش رو تعیین بکنه و یه الگوی تاکتیکی به وجود بیاره و با حداقل ضرر و سود از بازار ارزهای دیجیتال و معامله های خودش سود به دست بیاره. همچنین سیگنال های ارز دیجیتال به معامله گر کمک می کنه تا ریسک معاملاتی اون ها کمتر بشه و تمرکز اصلی خودشون رو بر روی معامله های خودشون بزارن و سود زیادی به دست بیارن.

سیگنال فیوچرز ارز دیجیتال

یکی از مزیت هایی که فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال براتون فراهم میکنه، امکان استفاده از معاملات فیوچرز یا اتی هستش. این نوع از معامله ها به شکل یه قرارداد رمزنگاری شده هستن که بر روی قیمت یک ارز دیجیتال یا دارایی بسته شدن. مهمترین ویژگی این نوع از معاملات اینه که اجازه ی استفاده از اهرم یا لوریج های بالا رو برای تریدر فراهم کرده. به این ترتیب میتونین چندین برابر پول خودتون رو وارد یک معامله کنین و سود های بالایی رو نسبت به سرمایه خودتون کسب کنین.

البته به این نکته هم توجه داشته باشین که معاملات فیوچرز میتونن ضرر های زیادی رو هم بهتون وارد کنن. شما در صورتی در این بازار سود می کنید که جهت حرکت قیمت رو به درستی تشخیص بدین. برای مثال اگه معامله ی خرید باز کنین و قیمت افزایش پیدا کنه سود خواهید کرد؛ حالا اگه برعکس این موضوع اتفاق بیفته و قیمت برخلاف پیش بینی شما ریزشی باشه، ضرر خواهید کرد. به همین دلیل پیشنهاد میدیم که اگه تجربه کافی معامله گری و ترید رو ندارین، از سیگنال فیوچرز ارز دیجیتال استفاده کنین.

همیار تریدر ارزسنج یک ابزار کاربردی برای معاملات ارز دیجیتال می باشد که سیگنال های کوتاه مدت و بلند مدتی رو به کاربرهای خودش ارائه میده. با استفاده از سیگنال ارز دیجیتال روی نمودار آکادمی ارزسنج و معامله در بخش فیوچرز، امکان کسب سود های کلان براتون فراهم میشه. با توجه به این که همیار تریدر ارزسنج ابزاری برای پیدا کردن بهترین نقاط ورود و خروج به معاملات است، فرصت فروش و یا خرید ارز دیجیتال در بهترین قیمت های ممکن براتون فراهم میشه. استفاده از سیگنال فیوچرز ارز دیجیتال همیار تریدر بهتون اجازه میده که بیشترین سود ممکن و کمترین ضرر رو متحمل بشید.

سیگنال اسپات (Spot) ارز دیجیتال چیست؟

سیگنال اسپات (Spot) ارز دیجیتال

به طور کلی به معاملات اسپات به معاملات نقدی معروف هستند. اگه بخوایم به زبانی ساده بهتون توضیح بدیم، اسپات به اون دسته ای از معاملات گفته میشه که معامله گر با استفاده از پول نقدی که در حساب خودش داره، مقداری ارز رو خریداری میکنه. به این ترتیب در همون لحظه رمز ارزها به کیف پول شما واریز میشن و شما تا وقتی که اقدام به فروش نکنید، مالک اون رمز ارزها هستین.

استراتژی معاملاتی در این نوع از سیگنال ارز دیجیتال این است که در کف های قیمتی و به امید رسیدن به سود با افزایش قیمت ارز دیجیتال، اقدام به خرید کنید. جالبه بدونین که سیستم سیگنال روی نمودار همیار تریدر ارزسنج، چنین سیگگنال هایی رو هم صادر میکنه که میتونین با اهداف بلند مدت و یا میان مدت از اون ها برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنین.

به طور کلی در سیگنال اسپات ارز دیجیتال، باتوجه به سقف و کف های قیمتی که یک رمز ارز در سال گذشته ثبت کرده است، پیش بینی هایی را برای رفتار قیمت مطرح میشه. در صورتی که قیمت ارز دیجیتال مطابق تحلیل ما حرکت کنه، میتونیم انتظار سودهای بالایی رو از این نوع سیگنال ها داشته باشیم. 

مهمترین تفاوتی که بین معاملات اسپات و فیوچرز وجود داره اینه که در معاملات فیوچرز میتونین از اهرم یا لوریج استفاده کنین که بهتون اجازه میده حتی از کوچکترین حرکت های بازار هم سود بدست بیارین. البته معامله با اهرم میزان ریسک شما رو هم بیشتر میکنه. به همین دلیل پیشنهاد میدیم که در بازارهای اسپات ارز دیجیتال هم فعالیت داشته باشین تا حدالامکان از ریسک های خود بکاهید و ضررهای خود را مدیریت کنید.

سیگنال ارز دیجیتال و تحلیل تکنیکال چه تفاوتی دارند؟

در این قسمت از موضوع بررسی سیگنال خرید ارز دیجیتال اطلاعاتی در مورد تفاوت سیگنال و تحلیل تکنیکال برای شما ارائه کنیم. همونطور که در ابتدا نیز گفتیم، بازار ارزهای دیجیتال دارای نوسانات قیمتی زیادی هست و همین نوسانات قیمتی ارزهای دیجیتال موقعیتی رو برای معامله گران و تریدرها فراهم کرده تا به تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال، بهترین نقاط خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کنند و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارن. شما نیز می تونین با پیدا کردن بهترین نقاط خرید و فروش ارزهای دیجیتال از طریق دریافت سیگنال یا تحلیل تکنیکال و با معامله در نقاطی که پیدا کردین، سود زیادی به دست بیارین.

بهترین سیگنال ارز دیجیتال رایگان


جالب اینجاست که بدونین سیگنال های ارز دیجیتال شباهت زیادی با تحلیل تکنیکال داره که یکی از شباهت ها این هست که هر دوی این مفاهیم یه هدف مشترک رو دنبال می کنند و اون هدف نیز پیدا کردن بهترین نقاط خرید و فروش ارز دیجیتال هست. ولی با وجود شباهت زیادی که سیگنال ارز دیجیتال با تحلیل تکنیکال داره، ولی تفاوت هایی نیز در این میان دیده میشه. بهتره بدونین شما با دریافت سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال می تونین در وقت خودتون صرفه جویی کنین و بدون نیاز به تحلیل تکنیکال، بتونین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین. در حالی که در تحلیل تکنیکال باید وقت زیادی صرف کنین تا در نهایت بتونین با اطلاعاتی که به دست اوردین، نقاط خرید و فروش رو شناسایی کنین.
اهمیت سیگنال رمزارزها:
سیگنال رمز ارزها یکی از راه های رسیدن به سود هست و باید اون رو تحلیل کرد. به عبارت دیگه یکی از اهمیت سیگنالهای ارز دیجیتال این هست که باعث میشه تا معامله گران و تریدرها سودهای زیادی به دست بیارن و معامله گران با استفاده از این روش این امکان رو دارن تا از بازار ارز دیجیتال مطلع بشن و روندهای برجسته تری رو در بازار شناسایی کنند. همچنین یکی دیگه از اهمیت سیگنال ارزهای دیجیتال این هست که برای مبادله ها و معامله های منطقی تر نیز مورد استفاده قرار می گیره.

سیگنال ارز دیجیتال برای نوسان گیری در ارزهای دیجیتال چگونه است؟

سیگنال ارز دیجیتال برای نوسان گیری

موضوعی که می خواهیم در این قسمت از سیگنال ارز دیجیتال چیست؟ در موردش برای شما توضیحاتی ارائه کنیم، نوسان گیری ارز دیجیتال هست. اگه شما در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشته باشین، قطعا از نوسانات بازار ارزهای دیجیتال مطلع هستین و می دونین که این بازار نوسانات قیمتی زیادی داره و این نوسانات موقعیتی برای معامله گران و تریدرها فراهم می کنه تا سودهای زیادی به دست بیارن. البته بهتره بدونین همونقدر که می تونین از نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال سود به دست بیارین، همون اندازه نیز ممکنه تا ضرر کنین. بنابراین در معامله های خودتون دقت لازم رو داشته باشین و برای خودتون حد سود و حد ضرر تعیین کنین.
اگه در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشته باشین، احتمالا اسم ترید به گوشتون رسیده باشه. بهتره بدونین ترید یا همون معامله در بازار ارزهای دیجیتال روش هست که شخصی به کمک اون تلاش می کنه تا از نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال به نفع استفاده بکنه و سود به دست بیاره. همچنین نوسان گیری نیز نوعی استراتژی معاملاتی هست که می تونه روش مناسب برای کسب سود باشه. نوسان گیری ارز دیجیتال به دلیل بازه های زمانی قابل کنترل، فعالیت و خرید و فروش در بازار ارزهای دیجیتال رو برای تریدرها راحت تر می کنه. شما نیز می تونین با استفاده از استراتژی معاملاتی نوسان گیری، از تغییرات قیمت ارزهای دیجیتال در بازه های زمانی کوتاه مدت سودهای زیادی به دست بیارین، به شرط اینکه بتونین نقاط ورود و خروج رو شناسایی کنین.
جالب اینجاست که بدونین استراتژی معاملاتی نوسان گیری ارز دیجیتال نوعی روش معاملاتی هست که در اون تغییرات قیمت در یه بازه زمانی کوتاه تا متوسط مورد توجه معامله گران و تریدرها قرار می گیره. در اصل هدف معامله گری نوسان گیری ارز دیجیتال، کسب سود از نوسانات قیمتی هست که در چند روی تا چند هفته اتفاق می افته. همچنین نوسان گیری ارز دیجیتال وقتی که روند بازار قوی باشه، بهترین عملکرد رو از خودش نشون میده.

سیگنال ارز دیجیتال برای ترید و معامله گری ارزهای دیجیتال چگونه است؟

در این بخش میخواهیم اطلاعاتی در مورد ترید و معامله گری ارزهای دیجیتال برای شما ارائه می کنیم تا بتونین با این مفاهیم نیز اشنایی داشته باشین. همونطور که گفتیم، بازار ارزهای دیجیتال به دلیل رشدهای قیمتی زیادی که داشته تونسته به یکی از محبوب ترین بازارهای مالی تبدیل بشه و سرمایه گذاران و معامله گران زیادی رو به سمت خودش جذب بکنه. اگه شما نیز قصد وارد شدن به این بازار رو دارین، می تونین بعد از به دست اوردن اطلاعاتی در مورد بازار ارزهای دیجیتال اقدام به سرمایه گذاری و خرید ارزهای دیجیتال بکنین. همچنین برای اینکه بتونین سودهای زیادی از بازار ارزهای دیجیتال و معامله های خودتون داشته باشین، بهتره برای خودتون استراتژی معاملاتی داشته باشین و با هدف مشخصی خرید و فروش انجام بدین.

سیگنال ارز دیجیتال
در اصل منظور از ترید یا معامله گری ارزهای دیجیتال این هست که بتونین در ازای پرداخت پول، ارز دیجیتال خریداری کنین. به عبارت دیگه به معامله و خرید و فروش ارزهای دیجیتال، ترید گفته میشه و به کسی که خرید و فروش ارز دیجیتال انجام میده، تریدر گفته میشه. شخص معامله گر ارزهای دیجیتال یا تریدر با هدف کسب سود از نمودارهای قیمتی، اخبار بازار و رویدادهای آتی بازار استفاده می کنه. به این ترتیب شما نیز می تونین با خرید و فروش ارزهای دیجیتال با هدف کسب سود در بازه های زمانی کوتاه و متوسط به یه تریدر یا معامله گر ارزهای دیجیتال تبدیل بشین و بتونین از نوسانات قیمتی ارزهای دیجیتال سودهای زیادی به دست بیارین.

تفاوت سرمایه گذاری و ترید در استفاده از سیگنال ارز دیجیتال:

با توجه به توضیحاتی در بالا دادیم، می تونیم بگیم که سرمایه گذاری و ترید دو مفهوم مختلف هستن. ترید کردن به معنی گرفتن موقعیت خرید و فروش و کسب سود از اون هاست، ولی سرمایه گذاری به معنی داشتن مالکیت بر روی یه دارایی هست که ابزار ذخیره ارزش محسوب میشه و هدف از اون افزایش دارایی در طی زمان هست. برای مثال وقتی مردم در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند، یعنی هدف بلند مدت دارن.

سیگنال ارز دیجیتال و انواع آن:

همونطور که گفتیم، شما می تونین با استفاده از سیگنال ارزهای دیجیتال بهترین نقاط خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. سیگنال ارزهای دیجیتال انواع مختلفی دارن، به همین منظور در این قسمت از مقاله سیگنال ارزهای دیجیتال چیست؟ انواع سیگنال های ارز دیجیتال رو برای شما معرفی و مورد بررسی قرار می دیم.

انواع سیگنال های ارز دیجیتال

•    سیگنال تکنیکال(Technical Signal)

یکی از انواع سیگنال های رمز ارزها، سیگنال تکنیکال یا Technical Signal هست. بهتره بدونین بازار ارزهای دیجیتال نوسانات قیمتی زیادی داره و یکی از روش های کسب سود از نوسانات بازار ارزهای دیجیتال، تحلیل تکنیکال وضعیت ارزهاست. همچنین تحلیل تکنیکال روش برای بررسی نمودارهای مختلف ارزهای دیجیتال هست. به این ترتیب شما می تونین با تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. نکته قابل توجه این هست که سیگنال تکنیکال نیز توسط تحلیلگران و معامله گران حرفه ای و به وسیله تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال ارائه میشه.

•    سیگنال فاندامنتال(Fundamental Signal)

یکی دیگه از انواع سیگنال های ارز دیجیتال، سیگنال فاندامنتال یا Fundamental Signal هست. بهتره بدونین سیگنال ارز دیجیتال فقط از طریق تحلیل نمودارهای قیمتی به دست بیاد، بلکه برخی مصاحبه ها، پست ها، توئیت ها و در کل نظرات و رفتارهای انسان های تاثیرگذار در حوزه دیجیتال می تونه نشونه خوبی برای معامله گران و تریدرهای بازار ارزهای دیجیتال باشه. نکته قابل توجه این هست که سیگنال هایی که از نظرات و اخبارها و رسانه به دست میاد، توسط تحلیل فاندامنتال ها صادر میشه.

نکات مهم در استفاده از سیگنال ارزهای دیجیتال:

همونطور که گفتیم، سیگنال ارزهای دیجیتال روشی هست که به معامله گران و تریدهای بازار ارزهای دیجیتال این امکان رو میده تا بدون تحلیل تکنیکال و پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال، بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنند و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارن. همچنین برخی نکات وجود داره که باید اون ها رو رعایت کنین. به همین منظور در این قسمت از مقاله سیگنال ارز دیجیتال چیست؟ به بررسی نکات مهم در استفاده از سیگنال ارزهای دیجیتال می پردازیم تا دچار مشکل نشین.

ربات سیگنال ارز دیجیتال


•    یکی از نکات مهم در استفاده از سیگنال ارزهای دیجیتال این هست که سیگنال های تجاری معمولا مربوط به بورس ارزهای رمزپایه هستن. برای مثال سیگنال های بایننس، سیگنال های تجاری هستن و فقط زمانی میشه اون ها رو دنبال کرد که بخواهین در صرافی ارز دیجیتال اینانس معامله هایی رو انجام بدین.
•    یکی دیگه از نکات مهم در استفاده از سیگنال ارزهای دیجیتال این هست که همه سرمایه خودتون رو وارد معامله نکنین. بهتره بدونین برخی از افراد همه سرمایه خودشون رو وارد این کار می کنند و فکر می کنند که یه شبه می تونن اون رو چندین برابر کنند.
•    یکی دیگه از نکات مهم در استفاده از سیگنال ارزهای دیجیتال این هست که وقتی از سیگنالی برای معامله های خودتون استفاده می کنین، حتما برای خودتون حد سود و حد ضرر مشخص کنین تا بیشترین سود و کمترین ضرر رو داشته باشین.
•    یکی دیگه از نکات مهم در استفاده از سیگنال ارزهای دیجیتال این هست که سعی کنین از سیگنال های معتبر استفاده کنین. بهتره بدونین امروزه افراد زیادی در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارن که سیگنال خرید و فروش میدن و خیلی از اون ها معتبر نیست و ممکنه ضرر کنین.

سیگنال ارز دیجیتال معتبر چه ویژگی هایی دارد؟

در این بخش از مقاله به اعتبار سنجی سیگنال ها پرداخته شده و مزایا و معایب هر کدوم در ادامه توضیح داده شده است.

سیگنال رایگان ارز دیجیتال فیوچرز

•    نسبت ریسک به ریوارد معقولدر سیگنال ارز دیجیتال

یکی از مهمترین ویژگی های هر سیگنال ارز دیجیتال اینه که نسبت ریسک به ریوارد معقول و مناسبی رو داشته باشه. نسبت ریسک به ریوارد که با نماد R/R نشونش میدن، یکی از مهمترین شاخص های یک سیگنال معتبره که به منظور تصمیم گیری برای ورود به یک پوزیشن، مورد بررسی قرار میگیره. به عبارت ساده تر این نسبت مشخص میکنه که خرید یا فروش یک ارز در نقطه ای که مشخص شده ، چه میزان سود رو در برابر چه مقدار ریسکی برامون به ارمغان میاره؛ آیا این

•    میزان سود در برابر چنین ریسکی ارزش داره یا نه؟

فرمول ریسک به ریوارد در تمامی بازار های مالی یکسان است. برای تعیین ریسک، قیمت سهم یا ارز رو از حد ضرر کم میکنیم تا میزان ضرری که برای اون معامله در نظر گرفتیم، بدست بیاد. برای محاسبه ریوارد یا سود حاصل از یک معامله هم باید حد سود را از قیمت ارز دیجیتال کم کنیم. پیشنهاد میکنیم که از ورود به معامله هایی که نسبت ریسک به ریوارد اون ها کمتر از 2 هستش، خودداری کنین.

•    مطابقت بین سیگنال و روند ارز دیجیتال

یکی از مهمترین اصول کسب سود در بازار ارزهای دیجیتال اینه که همراه با روند حرکت کنید، نه بر خلاف اون. در بازارهایی که صعودی هستن، گرفتن پوزیشن سل و استفاده از سیگنال های ریزشی میتونه بسیار زیان ده باشه. به همین دلیل بهتره که از سیگنال هایی استفاده کنین که در جهت روند کلی بازار ارزهای دیجیتال باشن.

•    سیگنال باید دارای چارت و دلیل منطقی باشند

سیگنال ارز دیجیتالی معتبر است که دلایلی منطقی و مشخص برای اون وجود داشته باشه. معمولا در کانال های سیگنال دهی ارزهای دیجیتال، دلایل مربوط به هر سیگنال یه صورت متن یا چارت به کاربرها ارائه داده میشه. در نتیجه سرمایه گذار میدونه که به چه دلایلی سیگنال مورد نظر صادر شده. همچنین امکان بررسی معقول بودن یک سیگنال فراهم میشه. لازم به ذکره که همیار تریدر ارزسنج سیگنال های مربوط به خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو بر روی نمودار به کاربرهای خودش نمایش میده.

•    سیگنال باید اطلاعات اضافی و کاربردی

معمولا افرادی که سیگنال های ارز دیجیتال رو صادر میکنن، جزو متخصصین و فعالان خبره و حرفه ای بازار ارزهای دیجیتال هستن. این افراد برای اینکه بتونن رضایت کاربرها و مشتریانشون رو جلب کنن، علاوه بر اطلاعات تکمیلی در مورد سیگنال و ارائه چارت، یک سری اطلاعات اضافی و موارد آموزشی رو هم در کانال های خودشون قرار میدن. این اطلاعات به معامله گرهای ارز دیجیتال کمک میکنه که سطح دانش و اطلاعاتشون رو هم افزایش بدن.

در بازار ارزهای دیجیتال سیگنال های خرید و فروش زیادی داده میشه، ولی باید بهترین و معتبرترین سیگنال خرید و فروش رو پیدا کنین و با استفاده از اون ها معامله های خودتون رو انجام بدین. به همین منظور در این قسمت از مقاله سیگنال ارزهای دیجیتال چیست؟ ویژگی های سیگنال ارز دیجیتال معتبر رو برای شما مورد بررسی قرار می دیم تا بتونین بهترین و معتبرترین سیگنال ارزهای دیجیتال رو پیدا کنین.

•    حد ضرر و حد سود رد سیگنال ارز دیجیتال

یکی از ویژگی های سیگنال خرید ارز دیجیتال معتبر این هست که حد سود و حد ضرر در معاملات مشخص بشه. بهتره بدونین حد سود و حد ضرر یکی از بهترین استراتژی های معاملاتی هست که شما می تونین با مشخص کردن حد سود و حد ضرر، بیشترین سود و کمترین ضرر رو داشته باشین. به همین دلیل باید در سیگنال های ارز دیجیتال که داده میشه، حد سود و حد ضرر مشخص بشه.

•    مشخص بودن صرافی و نوع بازار در هر سیگنال

یکی دیگه از ویژگی های سیگنال رمز ارزها معتبر این هست که باید برای کاربر مشخص کنه برای معامله از کدوم صرافی ارز دیجیتال استفاده کنه. همچنین باید برای سیگنال داده شده اسم بازار مشخص بشه و صرافی مورد نظر شما بازار تعیین شده رو پشتیبانی بکنه.

•    مشخص بودن قیمت ورود در سیگنال

یکی دیگه از ویژگی های سیگنال ارزهای دیجیتال معتبر این هست که دارای قیمت ورود باشه. بهتره بدونین این قیمت ورود ممکنه به صورت نقطه ای و یا محدوده ای مشخص بشه. همچنین قیمت های نقطه ای خرید توسط تحلیل و بررسی خطوط روند و نقاط مقاومت و حمایت مشخص میشه.

سیگنال ارز دیجیتال و موضوع اعتماد به این سیگنال ها:

بهتره بدونین امروزه سیگنال های خرید و فروش زیادی برای افراد داده میشه و برخی از اون ها معتبر و برخی نیز اعتبار کافی رو ندارن. به همین دلیل باید دنبال سیگنال خرید و فروشی باشین که ویژگی های لازم رو داشته باشه تا بتونین سود زیادی از اون به دست بیارین. نکته قابل توجه این هست که باید سیگنال ارزدیجیتال دارای قیمت ورود باشه و به کاربر مشخص بشه که در چه قیمتی وارد معامله بشه و در چه قیمتی از معامله خارج بشه و سود خودش رو ذخیره بکنه. همچنین باید یه سیگنال ارز دیجیتال معتبر به کاربر اطلاع بده که در کدوم صرافی ارز دیجیتال معامله خودش رو باز بکنه و در کدوم بازار فعالیت بکنه.
جالب اینجاست که بدونین هر سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال معتبری که به کاربران داده میشه، دلیل و هدف مشخصی داره. معمولا برای ایجاد اعتماد دلیل ارائه سیگنال رو به صورت متن یا چارت روند قیمتی همراه اون برای کاربران می فرستن. به این ترتیب معامله گران این امکان رو دارن تا بررسی دلیل سیگنال در صورت معقول بودن به ارز دیجیتال سیگنال شده وارد بشن و اقدام به خرید اون کنند. نکته قابل توجه این هست که هیچ وقت بدون دلیل و چارت سیگنال ها رو قبول نکنین و اقدام به خرید نکنین، چون ریسک اون زیاده. بنابراین اگه می خواهین به سیگنال ارز دیجیتالی اعتماد کنین، باید همه ویژگی سیگنال های رمزارزهای معتبر رو بررسی کنین.
جالب اینجاست که بدونین هیچ سیگنالی به طور 100 درصد درست نیست. بنابراین نباید همه سرمایه خودتون رو صرف خرید یه ارز دیجیتال سیگنال شده کنین. بلکه بهتره سرمایه خودتون رو بین چند ارز دیجیتال سیگنال شده تقسیم کنین و به اون ها وارد بشین. این کار در بعضی وقت ها باعث کم شدن ریسک و افزایش سود میشه. همچنین هر سیگنالی قابل اعتماد نیست و باید سیگنال ها رو از افراد و سایت های معتبر بگیرین.

آیا میتوان به کانال سیگنال ارز دیجیتال در تلگرام اعتماد کرد؟

با توجه به محبوبیت ارزهای دیجیتال و ترید این دارایی ها در بین مردم، زمینه برای سو استفاده از اعتماد افراد کم تجربه ای که به تازگی وارد این حوزه شدن، بیشتر از قبل فراهم شده. یکی از بزرگترین بستر هایی که برای کلاهبرداری مورد توجه قرار گرفتن، شبکه های اجتماعی مختلف هستن. از طرفی با توجه به هویت ناشناس افراد در فضای مجازی، در صورتی که کلاهبرداری و یا سو استفاده ای انجام بشه، احتمال پیگیری اون بسیار سخت و حتی غیر ممکن می باشد.

متاسفانه اخیرا کانال سیگنال ارز دیجیتال در تلگرام به یکی از روش هایی تبدیل شده که از اون برای سو استفاده از فعالان بازار ارز دیجیتال استفاده میشه. با توجه به اینکه معلوم نیست چه کسی سیگنال های موجود در این کانال ها رو صادر میکنه، احتمال اشتباه بودن تحلیل ها همیشه وجود داره. از طرفی هر کسی باید با توجه به سرمایه ای که داره ریسک کنه و خرید بعضی از ارزهای دیجیتال برای افرادی که با سرمایه های کوچک وارد این حوزه شدن مناسب نیست. همچنین هر فرد با توجه به میزان ریسک پذیری خودش باید معامله کنه.

این در حالیه که در یک کانال سیگنال ارز دیجیتال در تلگرام، بدون توجه به مدیریت ریسک و سرمایه ی هر فرد، سیگنال خرید یا فروش صادر میشه. از طرف دیگه شما برای اینکه بتونین از سیگنال های این کانال ها استفاده کنین، باید همواره آنلاین باشین و پیام های جدیدی که تو این کانال ها ارسال میشن رو بررسی کنین. این موضوع میتونه به میزان زیادی زمان شما رو هدر بده؛ همچنین با توجه به اینکه بعضی از انواع سیگنال فیوجرز ارز دیجیتال در کمتر از چند دقیقه به تارگت های خودشون میرسن، احتمال از دست دادن فرصت ورود مناسب به پوزیشن های معاملاتی رو هم از دست میدین.

سیگنال های ارز دیجیتال و نحوه اعتبارسنجی آنها چگونه است؟

در این قسمت از موضوع سیگنال ارزدیجیتال چیست؟ قصد داریم تا نحوه اعتبارسنجی سیگنال های رمزارزها رو برای شما یاد بدیم تا بتونین معتبرترین سیگنال ارز دیجیتال رو پیدا کنین و با استفاده از اون ها سودهای زیادی به دست بیارین. بهتره بدونین امروزه کانال ها و گروهی های زیادی وجود دارن که سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال به کاربران میدن و ادعا می کنند که قبلا در کانال یا گروه هاشون سیگنالی به کاربران دادن و اون سیگنال به تارکت ها یا هدف های خودش رسیده و کاربران سودهای زیادی به دست اوردن. به این ترتیب شاید به دنبال سیگنال ارزهای دیجیتال باشین، شاید با این گروه ها و کانال ها روبرو شده باشین و کنجکاو شدین تا از سیگنال هایی که این کانال ها ارائه میده استفاده کنین و بتونین سودهای زیادی به دست بیارین.
جالب اینجاست که بدونین برخی از کانال ها و گروه هایی که سیگنال خرید و فروش میدن، معتبر نیستن و همه بازخوردهایی که از سیگنال های خودشون نشون میدن، دروغ و فیک هست. بنابراین باید بتونین نحوه اعتبارسنجی سیگنال های ارز دیجیتال رو یاد بگیرین تا بتونین سیگنال های معتبر رو پیدا گنین و با استفاده از اون ها وارد معامله بشین و سودهای زیادی به دست بیارین. نکته قابل توجه این هست که خیلی از افراد به دلیل اینکه نحوه اعتبارسنجی سیگنال های ارزدیجیتال رو بلد نیستن، نمی تونن سیگنال های معتبر رو شناسایی کنند و در نتیجه ضرر زیادی می کنند. در نتیجه باید نحوه اعتبارسنجی سیگنال های ارز دیجیتال رو یاد بگیرین.
برای اینکه بتونین یک سیگنال خرید ارز دیجیتال رو اعتبارسنجی بکنین، باید ابتدا همه ویژگی های سیگنال ارز دیجیتال معتبر رو بررسی کنین و با سیگنال مورد نظر مطابقت بدین. در نتیجه اگه دیدین سیگنال مورد نظر همه ویژگی های لازم رو داره، می تونین بفهمین که سیگنال مورد نظر شما معتبر هست و از اعتبار کافی برخوردار هست. ولی اگه سیگنال مورد نظر شما با ویژگی ها لازم مطابقت نداشته باشه، یعنی سیگنال مورد نظر شما اعتبار کافی رو نداره.

سیگنال های ارز دیجیتال چگونه تحلیل میشود؟

همونطور که در بخش های قبلی نیز گفتیم، سیگنال های ارز دیجیتال زیادی وجود دارن که شما می تونین با استفاده از اون ها بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. همچنین برای اینه بتونین بهترین نتیجه رو از سیگنال ارز دیجیتال به دست بیارین، باید سیگنال دریافت شده رو تحلیل کنین. به این ترتیب باید فاکتورها و عوامل مختلفی رو مورد بررسی قرار بدین.

تحلیل سیگنال ارز دیجیتال

•    تاثیر مارکت کپ در صدور سیگنال

یکی از فاکتورها و عواملی که باید در تحلیل سیگنال های رمز ارزها مورد بررسی قرار بدین، مارکت کپ یا ارزش بازار هست. بهتره بدونین مارکت کپ یا ارزش بازار ارز دیجیتال سیگنال شده یکی از مهم ترین فاکتورهایی هست که باید مورد بررسی قرار بدین. مارکت کپ نیز از حاصل ضرب قیمت ارز دیجیتال مورد نظر در تعداد حجم در گردش اون در بازار ارزهای دیجیتال هست.

•    حجم در گردش ارز و تاثیر آن در سیگنال

یکی دیگه از فاکتورها و عواملی که باید در تحلیل سیگنال های ارز دیجیتال مورد توجه قرار بدین، حجم در گردش یا تعداد ارز عرضه شده در بازار ارزهای دیجیتال هست. بهتره بدونین ارزش در گردش و سهم ارز دیجیتال مورد نظر در بازار ارزهای دیجیتال نقش مهمی در تحلیل سیگنال های ارزها داره.

•    بلاک چین و تاثیر آن در سیگنال ارز دیجیتال

یکی دیگه از فاکتورها و عواملی که باید در تحلیل سیگنال های خرید رمزارزها مورد بررسی قرار بدین، بلاک چین هست. بهتره بدونین بلاک چین کارکرد فنی یه سیستم از جمله الگوریتم، امنیت شبکه و... رو مشخص می کنه. بنابراین این فاکتور رو همیشه مد نظر داشته باشین.

از سیگنال ارز دیجیتال رایگان استفاده کنیم یا نه؟

با توجه به استقبالی که سرمایه گذاران ایرانی از فضا کریپتو و ارزهای دیجیتال داشتن، پلتفرم ها و افراد زیادی در حوزه سیگنال دهی ارز دیجیتال و دادن پیشنهادات خرید و فروش رمز ارزها فعالیت خودشون رو شروع کردن. این گروه ها رو میتونیم به دو دسته تقسیم کنیم:

دسته اول افرادی هستن که بعد از گذارندن دوره های آموزش ارز دیجیتال و کسب دانش و تجربه کافی در این حوزه، با اهداف آموزشی و کسب سود های کوچک از بازار ارزهای دیجیتال، معاملات خودشون رو در شبکه های اجتماعی به اشتراک میذاشتن. دسته دوم هم افرادی هستن که با ایجاد گروه و کانال های VIP، سیگنال ارز دیجیتال رایگان و پولی مختلف رو جمع آوری کرده و با مخاطب هاشون به اشتراک میذارن؛ همچنین ممکنه که این افراد تعدادی سیگنال رایگان ارز دیجیتال هم برای جلب توجه و اعتماد افراد ارائه بدن. بیشتر این افراد دانش، مهارت و تجربه کافی برای فعالیت در بازار رمز ارزها رو ندارن.

معمولا افرادی که در گروه اول قرار دارن، سیگنال هایی کم ریسک و با بازدهی های کمتر رو به کاربرهای خودشون ارائه میدن. همچنین با توجه به این که این افراد انگیزه های مالی رو برای این نوع از فعالیت ندارن ممکنه که جدیت زیادی برای سیگنال دادن نداشته باشن و فاصله زمانی بین سیگنال هاشون هم زیاد باشه. به همین دلیل نمیشه که برای کسب سود دلاری پایدار از این بازار، به این نوع از سیگنال های ارز دیجیتال اعتماد کرد. پیشنهاد ما اینه که اگه به تازگی ترید رو شروع کردین، از این نوع سیگنال ها برای یادگیری دیدگاه تحلیلگری استفاده کنین.

در مورد گروه دوم از کانال، گروه و یا پیج سیگنال ارز دیجیتال هم باید بگیم که با توجه به اینکه در بیشتر موارد این افراد دانش و مهارت کافی رو برای تحلیل ارزهای دیجیتال ندارن، ضریب خطای اون ها بسیار بالاست. همچنین تعدادی از این سیگنال دهنده ها، از سیگنال های ارز دیجیتال رایگان و پولی کانال های خارجی استفاده میکنن؛ به همین دلیل هم در هنگام بروز مشکل یا خطا در یک سیگنال ترید نمیتونن به کاربرهای خودشون پاسخ درستی رو ارائه بدن و برای مدیریت ضررهای اون ها، راهکاری بدن.

با توجه به این موارد پیشنهاد ما اینه که از سیگنال رایگان تریدر تا حد ممکن در معاملاتتون استفاده نکنین؛ چرا که ممکنه سرمایه ارزشمند شما رو نابود کنه. البته استفاده از تحلیل هایی که معامله گر های معروف و معتبر، میتونه برای افزایش دانش شما در دنیای ارزهای دیجیتال مفید و سودمند باشه.

سیگنال ارز دیجیتال برای کسب سود بدون دانش تخصصی تحلیل ارزهای دیجیتال:

بازار ارزهای دیجیتال مثل بقیه بازارهای مالی نوسانات قیمت زیادی داره و سرمایه گذاران و معامله گران زیادی از همین نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال سودهای زیادی به دست میارن. شما نیز می تونین وارد بازار ارزهای دیجیتال بشین و با خرید و فروش از نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال سودهای زیادی به دست بیارین. البته توجه داشته باشین که برای اینکه بتونین از نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال سود به دست بیارین، باید بتونین با استفاده از روشی بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. از جمله از این روش ها می تونین به تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و دریافت سیگنال ارز دیجیتال اشاره کنیم.
تحلیل تکنیکال علم تخصصی بررسی نمودارهای قیمتی ارزهای دیجیتال هست که به کاربران این امکان رو میده تا بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنند و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارن. شاید بعضی از افراد تحلیل تکنیکال بلد نباشن و یا حوصله پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال رو نداشته باشن. به همین دلیل دنبال راهی هستن تا بدون تحلیل تکنیکال بهترین نقاط خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کنند و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارن. بهتره بدونین یکی از راه ها که می تونه به شما و سایر معامله گران و سرمایه گذاران در پیدا کردن نقاط خرید و فروش کمک بکنه، دریافت سیگنال های ارز دیجیتال هست.
جالب اینجاست که بدونین شما می تونین با دریافت سیگنال های رمزارزها، بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. البته توجه داشته باشین که باید برای این کار سیگنال های ارز دیجیتال معتبر رو شناسایی کنین و از این سیگنال ها استفاده کنین. به عبارت ساده تر، دریافت سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال یکی از راه های کسب سود از بازار ارزهای دیجیتال بدون دانش تخصصی تحلیل تکنیکال هست.

سیگنال های ارز دیجیتال را چگونه دریافت کنیم؟

شاید بعد از به دست اوردن اطلاعاتی در مورد سیگنالهای ارز دیجیتال، دوست داشته باشین تا سیگنال دریافت کنین و معامله های خودتون رو با سود بالا ببندین. شما می تونین با استفاده از سیگنال های ارزهای دیجیتال بهترین نقاط خرید و فروش ارز دیجیتال رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. در ادامه برخی از روش های دریافت سیگنال های ارز دیجیتال رو برای شما یاد می دیم.

•    دریافت سیگنال توسط افراد

یکی از روش های دریافت سیگنال های ارز دیجیتال این هست که از افراد متخصص و تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال دریافت کنین. برای این کار لازمه تا در کانال ها و گروه های ارائه سیگنال عضو بشین و از سیگنال های ارزدیجیتال اطلاع پیدا کنین. در فضاهای مجازی مثل تلگرام و اینستاگرام پیج ها و کانال های زیادی وجود دارن که می تونین در هر کدوم که دوست داشتین عضو بشین. البته توجه داشته باشین که هر کانالی که سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال ارائه می کنه، معتبر نیست و باید ابتدا کانال رو بررسی کنین تا دچار ضرر نشین.

•    دریافت سیگنال از ربات های سیگنال دهی

یکی دیگه از روش های دریافت سیگنال های ارزها، استفاده از ربات های سیگنال دهی هست. برای این کار باید ربات های سیگنال دهی رو پیدا کنین و با خرید اشتراک اون ربات و فعال کردن اون در نمودار قیمتی، سیگنال های خرید و فروش ارز دیجیتال رو دریافت کنین. برای مثال همیار تریدر ارزسنج یکی از پلتفرم هایی هست که شما می تونین با تهیه اشتراک اون سیگنال ارز دیجیتال دریافت کنین.

ربات های سیگنال دهی ارز دیجیتال برای چه کسانی مناسب هستند؟

شاید بعد از به دست اوردن اطلاعاتی در مورد ربات های سیگنال دهی ارز دیجیتال، دوست داشته باشین تا از این ربات های استفاده کنین و بتونین سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال دریافت کنین و با پیدا کردن بهترین نقاط خرید و فروش و معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. همونطور که گفتیم، برای اینکه بتونین از نوسانات بازار ارزهای دیجیتال سود به دست بیارین، باید بتونین بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین. برای این کار هم می تونین از تحلیل تکنیکال استفاده کنین و هم می تونین سیگنال فروش ارز دیجیتال دریافت کنین. به عبارت دیگه شما می تونین با استفاده از تحلیل تکنیکال و پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال و دریافت سیگنال ارز دیجیتال، بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین.

ربات معامله گر و سیگنال ارز دیجیتال


شاید برخی از افراد تحلیل تکنیکال بلد نباشن و یا حوصله پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال رو نداشته باشن، ولی دوست داشته باشن تا از نوسانات بازار ارزهای دیجیتال سود به دست بیارن. بنابراین دریافت سیگنال ارزدیجیتال می تونه روشی باشه تا این افراد نیز بتونن سودهای زیادی به دست بیارن. به عبارت دیگه شما می تونین با استفاده از سیگنال ارزهای دیجیتال بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. به این ترتیب شما می تونین حتی بدون نیاز به دانش تخصصی تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال نیز بهترین نقاط خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سود کنین.
جالب اینجاست که بدونین استفاده از ربات های سیگنال دهی ارز دیجیتال مثل استخدام یه متخصص برای انجام معامله هاست. همچنین شما با استفاده از ربات های سیگنال دهی ارز دیجیتال می تونین به راحتی روی صندلی خودتون تکیه کنین و معامله های پر سود داشته باشین. اگه جزو اون افرادی هستین که اطلاعات زیادی درباره تحلیل تکنیکال ندارین، استفاده از ربات های سیگنال دهی ارز دیجیتال می تونه گزینه مناسبی برای شما باشه.

مزایای و معایب سیگنال ارز دیجیتال:

استفاده از سیگنال های ارز دیجیتال می تونه مزایا و معایب زیادی داشته باشه. به همین منظور ما در این قسمت از موضوع سیگنال فروش ارز دیجیتال، اطلاعاتی در مورد مزایا و معایب سیگنال رمز ارزها برای شما ارائه کنیم تا بتونین بهترین تصمیم رو برای استفاده از سیگنال ارزدیجیتال بگیرین.

مزایا سیگنال ارز دیجیتال:

•    یکی از مزایای این گزینه این هست که می تونین ترید رو شروع کنین و به کسب سود بپردازین.
•    یکی دیگه از مزایای سیگنال ها این هست که می تونین بدون نیاز به دانش تخصصی تحلیل تکنیکال، بهترین نقاط خرید و فروش ارز دیجیتال رو پیدا کنین.
•    یکی دیگه از مزایای سیگنال رمز ارزها این هست که می تونین یکم زرنگی به خرج بدین و با تحلیل سیگنال های ارزهای دیجیتال معتبر تجربه به دست بیارین.

معایب سیگنال ارز دیجیتال:

•    یکی از معایب سیگنال رمزارزها این هست که ممکنه وقتی که فقط یه سیگنال رو مورد استفاده قرار داده باشین، به جای سود دچار ضرر بشین.
•    یکی دیگه از معایب سیگنال های ارز دیجیتال این هست که با فردی روبرو میشین که کاربران از سیگنال های اون رضایت ندارن و شما با استفاده از سیگنال های اون ضرر می کنین.
•    یکی دیگه از معایب سیگنال ارزهای دیجیتال این هست که شما هیچ دسترسی به اطلاعات تماس یا ایمیل افرادی که سیگنال ارز دیجیتال ارائه میدن ندارین و معلوم نیست کسی که سیگنال صادر می کنه واقعا تحلیلگر ارز دیجیتال هست یا یه فرد معمولی بدون دانش تخصصی هست.

سیگنال ارز دیجیتال را چرا باید استفاده کنیم؟

همونطور که گفتیم، دریافت سیگنال مزایای زیادی داره و به طور کلی این سیگنال ها اطلاعات زیاد و مفیدی رو در مورد خرید و فروش ارزهای دیجیتال در اختیار سرمایه گذاران و معامله گران قرار میدن. به این ترتیب شما نیز می تونین با استفاده از سیگنال های ارز دیجیتال اطلاعات مفیدی در مورد وضعیت قیمتی ارزهای دیجیتال به دست بیارین. برای مثال با تحلیل سیگنال ارزهای دیجیتال میشه مشخص کرد که چه زمانی باید یه ارز دیجیتال رو خرید و هدف از خرید یه ارز دیجیتال نیز مشخص میشه. به این ترتیب یکی از دلایلی که باید از سیگنال ارز دیجیتال استفاده کنیم این هست که خرید و فروش خودمون رو با هدف مشخصی انجام می دیم.

جالب اینجاست که بدونین، شما می تونین با استفاده از سیگنال ارزهای دیجیتال مشخص کنین که توقف ضرر یه ارز دیجیتال دقیقا چه زمانی هست. از اونجایی که نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال می تونه باعث ضرر شما نیز بشه، باید از تحلیل سیگنال ارزهای دیجیتال دریافت شده تا حد زیادی از این ضررها اگاه شد و تصمیم های درستی بگیرین تا بیشترین سود و کمترین ضرر رو داشته باشین. همچنین یکی از دلایلی که باید از سیگنال خرید ارزدیجیتال استفاده کنیم این هست که وقتمون صرفه جویی میشه. به عبارت دیگه این سیگنال اطلاعات زیادی رو شما میده و شاید دیگه نیازی به تحلیل نمودار قیمتی ارز دیجیتال مورد نظر نداشته باشین. بنابراین توصیه می کنیم تا تمرکز خودتون رو بر سیگنال ارزهای دیجیتال بذارین تا وقت خودتون رو صرف تحلیل نمودارهای قیمتی تلف نکنین.

دلایل استفاده از سیگنال ارز دیجیتال کدامند؟

در صورتی که با رمز ارزها آشنا باشید و یا از قبل سرمایه گذاری در این حوزه را تجربه کرده باشید، به خوبی خواهید دانست که فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال پیچیدگی های خاص خودش را دارد. برای اینکه بتونین بهترین و بیشترین درآمد ممکن رو از رمز ارزها داشته باشید، باید بدانید که کِی و روی چه قیمتی اقدام به خرید ارز دیجیتال کنید؛ سپس چه زمانی رمز ارزهای خود را بفروش برسانید تا بیشترین سود ممکن برایتان حاصل شود.

برای اینکه موفق به شناسایی بهترین موقعیت ها برای خرید و فروش ارز دیجیتال مورد نظر خود شوید، باید دانش و علم تحلیل را به طور کامل کسب کرده باشید و با نحوه بررسی نمودار رمز ارزها آشنا باشید. همچنین باید با تمرین و تکرار و بررسی روزانه نمودار قیمت ارزهای دیجیتال، تجربه کافی را در این حوزه کسب کنید. طبق بررسی های انجام شده برای رسیدن به چنین سطح و جایگاهی باید 3 تا 5 سال در بازار رمز ارزها فعالیت مستمر داشته باشید.

البته باید به این نکته هم توجه کنید که تحلیل رمز ارزها و یافتن یک سیگنال خرید ارز دیجیتال یا فروش آن، به زمان و بررسی تعداد زیادی از نمودارها نیاز دارد. در واقع شما باید به اندازه یک شغل تمام وقت برای تحلیل رمز ارزها زمان بگذارید. با توجه به این که بیشتر افراد به ترید رمز ارزها به عنوان یک شغل دوم نگاه میکنند و فعالیت اصلی آن ها در حوزه ی دیگری است و در ابتدای راه درآمد چندانی از این حوزه ندارند، اختصاص چنین زمانی کافی جهت تحلیل بازار کریپتوکارنسی ها برای این افراد مقدور نیست.

سگینال های خرید و فروش ارز دیجیتال میتوانند یکی از بهترین ابزار ها برای این دسته از افراد باشد. بازار ارزهای دیجیتال از بیش از 7 هزار رمز ارز مختلف تشکیل شده است؛ طبیعی است که هیچ کسی توانایی بررسی همه ی این رمز ارزها رو نداشته باشد؛ به همین دلیل ممکنه که فرصت های بیشماری را در بازار ارزهای دیجیتال از دست بدهید. اما با استفاده از سیگنال ها میتوانید تعداد بیشتری از رمز ارزها را مورد بررسی قرار دهید. به این ترتیب از بیشتر فرصت های موجود در بازار بهره ببرید.

همچنین بیشتر افرادی که در بازار کریپتوکارنسی ها فعالیت دارند، اطلاعات کافی در مورد رمز ارزها رو ندارند. این افراد معمولا تحت تاثیر تبلیغات افراد مختلف و جوسازی هایی که در این حوزه وجود داره، اقدام به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال میکنند. سیگنال VIP ارز دیجیتال برای این افراد نیز مناسب است و میتواند شانس آن ها را برای کسب سود بیشتر کند.

 به عبارت دیگر این گروه باید کار را به کاردان بسپارند و از افرادی که دانش کافی بررسی رمز ارزها، شناسایی بهترین موقعیت ها، زمان کافی برای بررسی رمز ارزهای مختلف و تجربه کافی را در این حوزه دارند، استفاده کنند. به این ترتیب علاوه بر لذت کسب سود دلاری، برای فعالیت و شغل اصلی خود نیز زمان کافی را خواهند داشت.

فرقی نمی کند که در کدام یک از گروه های بالا قرار دارید، استفاده از سیگنال های ارز دیجیتال به شما کمک خواهد کرد که موقعیت های بیشتری رو برای کسب سود پیدا کنید. یکی از بهترین ابزارهایی که در این زمینه وجود دارد، همیار تریدر آکادمی ارزسنج است که نتیجه ی سال ها تلاش و تجربه تریدر های این مجموعه می باشد.

درآمدزایی با سیگنال ارز دیجیتال:

بازار ارزهای دیجیتال نیز می تونه مقل بقیه بازارهای مالی برای شما سودهای زیادی به همراه داشته باشه، به شرطی که بتونین بهترین نقاط خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. به این ترتیب از اونجایی که سیگنال ارزهای دیجیتال برای شما موقعیت های خرید و فروش رو میدن، می تونین از سیگنال های ارز دیجیتال سودهای زیادی به دست بیارین.

شناسایی بهترین ارزها با سیگنال ارز دیجیتال:

شما می تونین با استفاده از سیگنال ارز دیجیتال، بهترین رمز ارزها رو شناسایی کرده و با سرمایه گذاری و خرید اون ها سود زیادی به دست بیارین. احتمالا تا الان با ارزهای دیجیتال آشنا شدین و می دونین که یکی از مطمئن ترین و بهترین روش های سرمایه گذاری، خرید ارزهای دیجیتال هست. برای دستیابی به سود بیشتر باید بتونین سیگنال ارز دیجیتال معتبر و رمز ارزها رو تجزیه و تحلیل کنین. سیگنال ارز دیجیتال یکی از روش های رسیدن به سوددهی هست و باید این سیگنال ها رو تحلیل کرد. تحلیل تکنیکال نیز یکی از بهترین راه های تحلیل سیگنال ارز دیجیال هست که باید برای تحلیل سیگنال ها تحلیل تکنیکال یاد بگیرین.

جالب اینجاست که بدونین بازار کریپتوکارنسی ها شامل ارزهای دیجیتال زیادی هست که هر کدوم از اون ها به دلیل ویژگی ها و مزایای خاصی که دارن، مورد استقبال سرمایه گذاران و معامله گران بازار قرار می گیرن و محبوبیت زیادی به دست میارن. همچنین هر رمز ارز موجود در بازار پتانسیل رشد مخصوص به خودش رو داره که همین موضوع باعث شده تا انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کار سختی بشه. بنابراین، قبل از سرمایه گذاری بر روی رمز ارزها، ابتدا ارزهای دیجیتال مستعد رشد رو با استفاده از سیگنال خرید ارز دیجیتال شناسایی کنین. بهتره بدونین سیگنال خرید ارز دیجیتال به شما بهترین زمان و قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو مشخص می کنه تا با معامله بر اساس این سیگنال ها سودهای زیادی به دست بیارین.

سیگنال ارز دیجیتال برای چه کسانی مناسب است؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاد که سیگنال ارز دیجیتال برای چه کسانی مناسب است؟ ما می تونیم در پاسخ به این سوال بگیم که سیگنال ارز دیجیتال برای افراد حرفه ای و مبتدی در بازار مناسبه و این امکان رو به افراد میده تا بهترین نقاط خرید و فروش رمز ارزها رو پیدا کرده و با معامله در این نقاط سود کسب کنند. بنابراین، اگه شما یه معامله گر حرفه ای یا فرد تازه کار در بازار ارزهای دیجیتال هستین، می تونین از سیگنال ها استفاده کرده و معامله های خودتون رو انجام داده و سود زیادی به دست بیارین. البته توجه داشته باشین که سیگنال ارز دیجیتال شما رو یه شبه پولدار نمی کنه، بلکه میزان کسب سود شما در زمان استفاده از سیگنال ها فراتر میره.

بازار ارزهای دیجیتال نوسانات قیمتی زیادی داره که همین نوسانات فرصت های کسب سود زیادی رو برای معامله گران و تریدرها فراهم کرده. افراد زیادی نیز به دلیل وجود این فرصت ها بدون دانش و اطلاعات کافی وارد این بازار شدن. این افراد نه تنها اینکه سودی به دست نمیارن، بلکه ضررهای زیادی محتمل اون ها شده و سرمایه خودشون رو از دست میدن. ولی با استفاده از سیگنال ارز دیجیتال می تونن بهترین نقاط خرید و فروش رمز ارزها رو شناسایی کرده و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارن. بنابراین، سیگنال خرید ارز دیجیتال برای افرادی مناسب هست که تحلیل تکنیکال بلد نیستن و دوست دارن بدون یادگیری این دانش از نوسانات بازار سود به دست بیارن.

داده های حاصل از سیگنال های ارز دیجیتال کدامند؟

همونطور که گفتیم، سیگنال ارز دیجیتال علامت ها و نشانه هایی هست که بهترین نقاط خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو برای شما نشون میده و شما می تونین با انجام معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. به عبارت دیگه، سیگنال های ارز دیجیتال به شما نشون میدن کدوم ارز دیجیتال رو خریداری کنین. معمولا هر سیگنال معتبر اطلاعات و داده های زیر رو به شما نشون میده:

•    ارز دیجیتال مورد نظر برای خرید
•    قیمت خرید ارز دیجیتال
•    اهداف مربوط به فروش(تارگت های قیمتی)
•    اهداف هدف قرار داده شده برای توقف ضرر و زیان

سیگنال های ارز دیجیتال معتبر شامل هه اطلاعات و داده هایی هست که شما دوست دارین در زمان انجام معاملات و خرید و فروش های خودتون داشته باشین. در صورت دنبال کردن سیگنال معتبر به سود خوبی دست پیدا می کنین. همچنین امروزه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال یکی از پر طرفدارترین حوزه ها برای سرمایه گذاری تبدیل شده. افراد نیز در این حوزه قارد به خرید و فروش از طریق اینترنت و دستیابی به سودهای بزرگ هستن. برای اینکه بدونین کدوم ارز رو در چه زمانی خرید و فروش کنین، باید از سیگنال های ارز دیجیتال استفاده کنین. همچنین می تونین زرنگی به خرج داده و با تجزیه و تحلیل سیگنال ها، تحلیل تکنیکال یاد بگیرین.

آیا استفاده از سیگنال در بازار باعث کسب سود خواهد شد؟

سوالی که اکثر افراد تازه وارد به بازار ارزهای دیجیتال از خودشون می پرسن این هست که ایا با دریافت سیگنال ارز دیجیتال می تونم سودآوری لازم رو داشته باشم یا خیر؟ اگه بخواهیم طور دیگه این موضوع رو بررسی کنیم، بیشتر افراد فکر می کنند که کل موضوع بازارهای مالی از جمله بازار ارزهای دیجیتال فقط بحث تحلیل اون هاست که با استفاده از ابزاری به اسم سیگنال ها می تونن بیشتر مسیر رو به راحتی طی کنند و فقط به بحث خرید و فروش بپردازن؛ غافل از اینکه موضوع به همین سادگی نیست و سیگنال ها یا همون تحلیل ها فقط 10 تا 20 درصد از کار در بازار مالی هست. شما برای فعالیت در این بازار ابتدا باید آموزش های لازم رو فرا بگیرین و با انواع مفاهیم و اصطلاحات رایج بازار اشنایی داشته باشین تا مشکلی در زمان فعالیت در بازار برای شما پیش نیاد.

شما برای اینکه بتونین از بازار پرنوسان کریپتو سودهای زیادی به دست بیارین، باید بهترین نقاط خرید و فروش رمز ارزها رو پیدا کنین. برای این کار یا باید تحلیل تکنیکال بلد باشین و یا از سیگنال ارز دیجیتال رایگان و غیر رایگان استفاده کنین. بنابراین، میشه گفت که سیگنال ارز دیجیتال رایگان و غیر رایگان می تونه سودآوری لازم رو داشته باشه، ولی به این معنی نیست که شما رو یه شبه پولدار می کنه و همیشه به اهداف قیمتی می رسه. به این ترتیب، شما باید در زمان استفاده از سیگنال ارز دیجیتال، حد سود و حد ضرر خودتون رو تعیین کنین تا بیشترین سود و کمترین ضرر رو از معامله های خود داشته باشین.

انواع روش های سرمایه گذاری بر مبنای سیگنال ارز دیجیتال:

همونطور که گفتیم، سیگنال ارز دیجیتال به معامله گران و تریدرها، بهترین نقاط خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو نشون میده. به این ترتیب، شما نیز می تونین با استفاده از سیگنال ارز دیجیتال، تریدها و معامله های خودتون رو انجام داده و سودهای زیادی به دست بیارین. البته توجه داشته باشین که روش های زیادی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال با استفاده از سیگنال ارز دیجیتال وجود داره؛ ولی با استفاده از سیگنال ها میشه به دو حالت ترید اتوماتیک و ترید دستی خرید و فروش خود را انجام داد.

•    ترید اتوماتیک

یکی از انواع روش های سرمایه گذاری بر مبنای سیگنال ارز دیجیتال، ترید اتوماتیک یا Automate Trading هست که مزایا و معایب خاص خودش رو داره. در این حالت شما می تونین با استفاده از نرم افزارها و ربات های سیگنال ارز دیجیتال، برای اتوماتیک سازی معاملات بهره ببرین. همچنین شما می تونین با ارائه سیگنال به برنامه خرید و فروش خود در صرافی ارز دیجیتال به صورت خودکار زمان و میزان خرید، فروش و حد ضرر اون رو تنظیم کنین تا خرید و فروش شما به صورت اتوماتیک انجام بشه.

•    ترید دستی

یکی دیگه از انواع روش های سرمایه گذاری بر مبنای سیگنال ارز دیجیتال، ترید دستی هست. جالب اینجاست که بدونین در این حال باید در زمان مشخصی وارد بازار شده و نقاط خرید و فروش خودتون رو وارد کنین. نکته قابل توجه این هست که ترید دستی ریسک بیشتری نسبت به ترید اتوماتیک و سایر روش های سرمایه گذاری داره. بنابراین، شما با دریافت سیگنال ارز دیجیتال می تونین بهترین موقعیت های ورود و خروج معامله رو تشخیص داده و با انجام معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین.

خطوط روند در سیگنال ارز دیجیتال چیست؟

جالب اینجاست که بدونین در سیگنال ارز دیجیتال همیشه خطوطی وجود دارن که ارز دیجیتال مورد نظر رو به سمت خودشون می کشن. بعضی وقت ها جدا کردن این خطوط از همدیگه کار خیلی راحتی نیست، ولی تحلیلگران برای تهیه سیگنال و تریدرها برای یه سرمایه گذاری و معامله موفق باید به خطوط روند توجه داشته باشن. قبل از این نیز گفتیم که بازار ارزهای دیجیتال نوسانات قیمتی زیادی رو تجربه می کنه. به همین دلیل استفاده از این خطوط برای بررسی نمودارها، سیگنال ارز دیجیتال مناسبی رو در اختیار کاربران و معامله گران بازار ارزهای دیجیتال قرار میده. بنابراین، اگه قصد دارین تا با استفاده از سیگنال ارز دیجیتال سود زیادی به دست بیارین، باید به خطوط روند توجه داشته باشین.


نظرات کاربران برای سیگنال ارز دیجیتال

 1. مهران 1401/05/22

  سیگنالاتون عالی بودن مخصوصا بخش ارزهای پامپی و دامپی. من مشابه این نوع سیگنال رو ندیده بودم تا حالا.

  1. پشتیبان 1401/05/22

   خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو بدست بیاریم. بله این نوع سیگنال مشابه داخلی و خارجی نداره.

 1. امید رستمی 1401/05/24

  همیار تریدر آلفا محشره چقدررررر کامله بدون تحلیل بدون ترس بدون دردسر ترید میکنم واقعا خسته نباشین ممنون از این کار خوبتون😍😍😍

  1. پیمان راستگو 1401/05/24

   خوشحالیم که راضی هستید شما میتونید طیف وسیعی از ارزهای دیجیتال رو با همیار تریدر رصد کنین و بهترین نقاط خرید و فروش شون رو پیدا کنین.

 1. امین عبادی 1401/05/24

  واقعا خیلی خوبه که روی نمودار نقاط خرید و فروش رو نشون میده خییییلی خوبه

 1. امید رستمی 1401/05/24

  روی همه ارزها جواب میده؟

 1. فرشادرستمی 1401/05/24

  اینکه ارزهای پامپ ی و دامپی رو توی سیگنال هاتون میارین عالیه

  1. پشتیبان 1401/05/24

   این بخش برای اولین بار در ایران توسط ارزسنج تهیه شده و سیگنال ارز دیجیتال رو در کل مارکت پیدا میکنه و نمایش میده

 1. هادی رضویان 1401/06/02

  یکی از دوستام سایت شمارو پیشنهاد داد بهم همیارتریدر تهیه کردم یه مدتی ازش استفاده کردم واقعا عالیه بعد از مدت ها تونستم از بازار ارزهای دیجیتال سود بردارم

 1. نوید 1401/06/08

  من سیگنال آلفا رو گرفتم. بعضا ارزهایی رو پیشنهاد میده حتی نمادش رو ندیدم. عالیه دمتون گرم

 1. سیامک 1401/06/08

  استراتژی خوبی رو برای کار با سیگنالتون در نظر گرفتین. من هم از ارزهایی که پیشنهاد میدین خوشم اومد. مشابهش رو ندیده بودم

 1. مهدی 1401/06/11

  سیگنال ارز دیجیتال روی نمودار نشنیده بودم. تست رایگانش که اوکی بود. یک ماه اشتراک بگیریم ببینیم چی میشه

  1. پشتیبان 1401/06/11

   مطمئن باشید سیگنالهای ما بهترین نوع هستند

 1. مهسا 1401/06/13

  مدت زیادی بود که دنبال یه منبع مناسب برای سیگنال ارز دیجیتال بودم که به لطف یکی از همکارانم با سایت شما و همیار تریدر آشنا شدم. باید بگم که اولش کمی شک داشتم که اشتراکش رو بخرم یا نه ولی الان که یک هفته است از نسخه دمو و رایگان همیار تریدر استفاده میکنم، باید بگم که کاملا از خریدش مطمئن شدم. حتما به دوستان و آشنایانم هم پیشنهاد میدم که از همیار تریدر استفاده کنن.

 1. فتحی 1401/06/16

  من تا قبل از این از سیگنال ارز دیجیتال تو کانال های تلگرامی استفاده میکردم ولی نتیجه جالبی رو نداشت. خیلی وقت ها هم نمیتونستم به موقع از سیگنال هایی که صادر میکردن برای معامله استفاده کنم. ولی الان به لطف همیار تریدر ارزسنج، هر وقت که زمان و حوصله ترید رو داشته باشم، میتونم موقعیت های معاملاتی خوب رو پیدا کنم.

 1. جمال 1401/06/21

  کانال سیگنال ارز دیجیتال در مقابل این سیگنال مسخره به نظر میرسه. واقعا امکانات خوبی گذاشتین. مخصوصا اون بخش ارزهای پامپی و دامپی. من با این پامپی تونستم 30 درصد سود بگیرم

  1. پشتیبان 1401/06/21

   ممنون از حسن نظر شما. بله بخش ارزهای پامپی و دامپی سیگنال ارز دیجیتال آکادمی ارزسنج یک ابتکاری هست که در ایران نمونه مشابه نداره

 1. سعید 1401/06/24

  ندیده بودم مثل این سیگنال. خوشم اومد

 1. حسن 1401/07/07

  سیگنالهاتون عالی هستن. دمتون گرم. کاش قابلیت چند نمودار همزمان هم داشتید

 1. فرزاد 1401/07/30

  سلام ارادت..این سیگنالها رو در صرافی بینگ ایکس یا هر صرافی دیگر میشه استفاده کرد?

  1. پشتیبان 1401/07/30

   بله میتونین استفاده کنین

 1. داریوش 1401/08/08

  سیگنال ارز دیجیتال روی نمودار ندیده بودم. جالب بود. توی ویدیو که همه چی اوکی هست بریم تست کنیم ببینیم چی میشه

 1. سیامک 1401/08/18

  استفاده از سیگنال ارز دیجیتال به این شکل خوبه ولی کاش اپلیکیشن داشت. اپلیکیشن نمیشه براش طراحی کنین؟

 1. دنیا 1401/08/21

  من استفاده کردم یه ماه راضی بودم. بازار یکم اوکی بشه فک کنم میشه سود های خیلی خوبی باهاش گرفت.

 1. سپیده 1401/08/29

  با وضعیت ناپایداری که بازار داره این همیار تریدر کمک خوبی هستش بنظرم.

 1. علینژاد 1401/08/30

  بهترین گزینه ممکن رو تو این شرایط بازار ارائه دادید. دمتون گرم

 1. مصطفی 1401/09/01

  ارزهای در حال پامپ هم نشون میده میشه با خرید به موقع سود خوبی ازشون گرفت

 1. میرزایی کیا 1401/09/02

  یکی از بهترین گزینه های حا حاضر بازار برای کسب سود هستش توصیه می کنم حتما امتحان کنین

 1. مردانی 1401/09/03

  با سلام چطور می تونم این همیار تریدر رو فعال کنم؟ بلافاصله بعد خرید فعال میشه استفاده کنم ازش؟

 1. فرزاد 1401/09/05

  اره بعد خرید همون لحظه فعال میشه و میتونی ازش استفاده کنی یه چیز کاربردی هستش انصافا

 1. توکلی 1401/09/06

  خوبی این همیار تریدر اینه ارزهای در حال پامپ و دامپ رو نشون میده میشه معاملات لانگ و شورت از یکسری هاشون گفت

 1. حدیث 1401/09/07

  اگه کسی دوست داره ریسک تریدهاش رو کمتر کنه . هر چند هیچ چیزی نمی تونه اونو به صفر برسونه. همیار تریدر هم گزینه خوبیه

 1. گنبدی 1401/09/08

  همیار تریدر رو خودم واسه این استفاده می کنم که از نقاط سل و بای در معاملاتم اطمینان خاطری داشته باشم. یه تاییدیه هستش در کل

 1. زهرا یمنی 1401/09/10

  از سیگنال ارز دیجیتال ارزسنج استفاده کردم پیشنهاد ارزهای پامپی و دامپی خیلی فضای کاربری رو کاربردی تر و خوب تر کرده و اقعا

 1. علیخانی 1401/09/13

  فقط حیف نمیشه روی همین سایت مستقیم خرید و فروش ارزها رو انجام داد. باید اینجا پیدا کنی بری یه صرافی بخری یا بفروشی

 1. توحید 1401/09/14

  با همیار تریدر از شیبا سیگنال گرفتم و سود خوبی داد بهم.

 1. bardia 1401/09/15

  اگه این همیار تریدر بتونه ماهانه 50 درصد سود از بازار کریپتو بده ارزشش رو داره خدایی

 1. یلدا 1401/09/16

  ماهی 50 درصد کم نیست ها . تو دو ماه یعنی بالای 100 درصد سود قطعی

 1. واحد 1401/09/17

  من 25 درصد هم بتونم تو این اوضاع ازش سود بگیرم راضی ام

 1. سیدا 1401/09/20

  الان وضعیت بازار مشخص نیست صعودی بشه یا نه. تو همچین شرایطی همیار تریدر میتونه کمک خوبی باشه

 1. مجرد 1401/09/21

  اشتراک یه ماهه اش رو گرفتم من فقط باید اینجا بررسی کنی بری صرافی خرید کنی . نمیشه مستقیم به یه صرافی وصل کرد.

 1. فائزه 1401/09/22

  این هفته باید منتظر خبرایی باشیم که فد و بقیه میدن. اونطوری راحت تر سیگنال بای و شرت میشه گرفت از همیار تریدر

 1. مانی 1401/09/23

  دیشب یه سیگنال لانگ خوبی گرفتم ازش 87 درصد سود داد بهم

 1. موسوی 1401/09/26

  الان رنج و پامپ و دامپ کوچیک شروع شده تو بازار ارزهای دیجیتال،بهتره از این رنجها استفاده کنید با این اشتراک سیگنال ارز دیجیتال

 1. مینو 1401/09/28

  همیار تریدر حرف نداره مخصوصا ارزهای پامپ و دامپی

 1. sepide 1401/09/28

  الان با این وضعیت بازار کسی میدونه تو ماهمیشه چقدر سود ازش گرفت؟

 1. مبین 1401/09/29

  نوسان گیری توی خون ما ایرانی هاست خدایی. همیار تردیدر واسه همین درست شده

 1. حامد 1401/10/03

  با عرض سلام و ادب واحترام... ضمن عرض خسته نباشید وتشکر خاص بابت کاری که کلی زحمت کشیدم که انجامش بدم ومتاسفانه نشد باید بگم شما واقعا بهترین ها هستید و بر به وجود تک تان افتخار میکنم به امید روزی که ببینیم شما ابزار خاص خودتون ساختید وچارت بر علم ودانش شما تحلیل بشه ...اما ببخشید بنده بنابه دلایلی دوساله فقط در صرافی نوبیتکس فعالیت دارم...ایا شما منحصرا صرافی خاصی مد نظرتون هست و اگر مثلا ارز پامپی یا دامپی معرفی شده در صرافی که در ان فعالیت دارم لیست نشده راهکار چی هست/ ممنون میشم راهنمایی بکنید

  1. پشتیبان 1401/10/03

   سلام

   سیگنالها بر اساس نرخ جهانی ارزها صادر میشه در هر مارکتی که با نرخ های جهانی کار میکنه جواب میده. در نویتکس اگر مارکت ریالی باشه ممکنه بازخوردش صحیح نباشه که البته باید بررسی کنین خودتون.

   با توجه به اینکه مجموعه ما سیگنالها رو برای بیش از 500 ارز صادر میکنه بهتره که در صرافی های خارجی مثل بایننس و کوکوین فعالیت کنین تا بتونین نتیجه مطلوب بگیرین

 1. غیوری 1401/10/04

  من ازش برا پیدا کردن ارزهای پامپی میخوام استفاده کنم. یکیش هم بگیره وضع مون روبراه میشه

 1. asghar 1401/10/05

  وضعیت بازار بیشتر داره حالت رنج رو نشون میده و نمیشه به پامپ و دامپ های زیاد تو بازار خوشبین بود. واسه همینم همیار تریدر باز واسه نوسانگیری های کوچیک می تونه خوب باشه

 1. مبین 1401/10/07

  بعد کریسمس احتمال اینکه بازار تکون بخوره زیاده میشه اونموقع نقاط لانگ و شورت خوبی از همیار تریدر گرفت

 1. بارانی 1401/10/08

  اپلیکیشن نداره این همیار تریدر؟

 1. حامد 1401/10/11

  سلام...این پیش نمایش رایگان که ازشصحبت میکنید کجاست/ انگار همه فقط سیاست پیشرفت اهدافشون رو دنبال میکنند دو یا سه روز رایگان فک نمیکنماز دانش متخصین اینانس کم بکنه ویا سرمایه یه تونه یغما ببره ...بنده میخوام اعتماد بکنم لطفا شما بفرمایید چجور میشه به اعتماد رسید/ با حرف قشنگ زدن که نمیشه ...این مردمهم تا دلتون بخواد ضرر داده وشما هم اینو خوب میدونید ...بنده مدرس ارز هستم و روزانه میتونم چند درصد سود بگیرم اما پیشنهاد مینکم اگر بخواهید پیشرفت بکنید مبنای اول و خشت اول را صداقت بذارید همانطور که نوبیتکس کار میکنه ....امثال کیف پول من کم نداریم...لطفا چند روز را ریگان کنید

  1. پشتیبان 1401/10/11

   سلام

   پیشنمایش رایگان برای همه و به مدت نا محدود فعال است. وارد سایت و پنل کاربری بشین و منو سیگنال راز دیجیتال رو کلیک کنین. از پکیج هایی که نمایش داده شده میتوینن گزینه نمایش دمو رایگان رو مشاهده کنین.

   دمو رایگان برای افزایش صداقت کار است و کاربر میتونه به مدت طولانی تحت نظر بگیره و وقتی به این نتیجه رسید که به دردش میخوره اشتراکش رو تهیه کنه.

   صرافی اینانس هم از معدود صرافی هایی هست که تنوع ارز بالایی داره و حدود 700 نوع ارز رو پشتیبانی میکنه و میتونین ارزهای سیگنال ها رو از اونجا تهیه کنین

 1. حسین 1401/10/12

  اپلیکیشن هم گفتن قراره بزودی بیاد براش

 1. arya 1401/10/22

  سلام. وقت شما بخیر. از امکانات خیلی خوب و جذابی که آماده کردید، خیلی ممنونم. میخواستم بدونم بهتره سیگنال ها رو در چه تایم فریمی دنبال کنم؟ با سپاس

  1. پشتیبان 1401/10/22

   سلام

   ممنون بازخورد مثبت شما

   انتخاب تایم فریم یک موضوع تخصصی هست و همزمان باید از همه تایم ها برای تصمیم گیری استفاده کنین. تایم های بزرگتر روند کلی بازار رو نشون میدن و سیگنال در این تایم ها به مدت زیادی معتبر است .

   تایم های پایین تر برای ترید های روزانه و هفتگی مورد استفاده قرار میگیره

 1. شهاب 1401/10/23

  سلام من فعالیتم با صرافی نوبیتکس هستش آیا همیارتریدربرای من کارایی داره و میتونم ازش نتیجه بگیرم

  1. پشتیبان 1401/10/23

   سلام

   بله برای همه صرافی هایی که مارکت تتری و دلاری دارند میتونین استفاده کنین

 1. حامد 1401/11/01

  خوبه ولی خیلی کند هست و یهو هنگ میکنه اصلا زیر ساخت قوی نداره همین کندی و هنگ باعث ضررم شد

  1. پشتیبان 1401/11/01

   مشکل از اینترنتتون هست

   سرور های ایرانی و خارجی همزمان 99.9 درصد آنلاین هستند

 1. خدری 1401/11/02

  من اشتراک یه ماهه اش رو گرفتم با دو تا خرید هزینه اش و درآوردم

  1. پشتیبان 1401/11/02

   خوشحالیم که اینو میشنویم

   ایشالا بیشتر هم سود کنین با سیستم ما

 1. امین 1401/11/07

  ببخشید فقط برای صرافی های خارجی کاربرد داره ،من ازصرافی داخلی مثل آبانتتر استفاده میکنم باریال خریدوفروش میکنم شماگفتیدباتترودلارمیشه اونم صرافی ها خارجی بهتر جواب میده یعنی من نمیتونم ازش استفاده کنم

  1. پشتیبان 1401/11/07

   سلام میتونین از صرافی های ایرانی هم استفاده کنین. صرافی اینانس همه ارزهای سیگنالها رو داره ولی برای بقیه صرافی ها باید خودتون چک کنین

 1. محمد 1401/11/15

  تخفیف روز پدر عالی بود. با 50 درصد تخفیف گرفتم پکیج سیگنال رو. دمتون گرم

 1. ماهان 1401/11/19

  آیا میشه با این سیگنالها توی همه صرافی‌ها خرید و فروش کرد با توجه هر صرافی با صرافی دیگری قیمت‌ها فرق میکنهد

  1. پشتیبان 1401/11/19

   قیمت ها در نمودار قیمت های جهانی هستند. صرافی های معتبر اختلاف چندانی با هم ندارند. قبل از استفاده حتما خودتون هم چک کنین ولی در حالت کلی صرافی هایی که مارکت تتری دارند میتونین استفاده کنین

 1. حسین 1401/12/05

  با سلام سایتتون از نظر محتوا و تحلیل عالیه ، تنها مشکل من سردر گمی در پیدا کردن تحلیل ارزهای پامپی و یا دامپی و یا نمودارهاست ، هر بار مجبورم چندین دقیقه وقت بگذارم ، لطفا یک تاپیک مشخص برای انها تهیه بفرمایید بتوانیم مستقیما و بدون حاشیه از صفحه اول به انها دسترسی داشته باشیم با سپاس از زحمات شما

  1. پشتیبان 1401/12/05

   سلام

   از منو کاربری و منو سیگنال ارزدیجیتال به بخش سیگنال ها و لیست ارزها دسترسی دارید.

 1. جواد 1401/12/05

  سلام وقتتون بخیر در کریپتو کارنسی یه بخشی هست که خرید نهنگ‌ها را نشون میده تو سایت ترید همیار ارز دیجیتال یه همچین امکاناتی هست

  1. پشتیبان 1401/12/05

   سلام

   در بخش سیگنال این امکان رو نداریم ولی توی آموزش هامون هست. ویدیو درست کردیم برای این موضوع

 1. رضا 1401/12/18

  من توقسمت ارزای پامپی ارزایی که باید بخریم و دیدم نقاط فروش ندیدیم اگه میشه راهنماییم کنید ممنون

  1. پشتیبان 1401/12/18

   لطفا ویدیویی آموزشی داحل پنل کاربری - منو سیگنال ارز دیجیتال رو مشاهده بفرمایین

 1. رضا بویری 1401/12/18

  آقا من از صبح ۲بار کامنت گذاشتم چرا جواب نمی‌دید من سیگنال خرید شیبا گرفتم رفتم تو ضررنمیدونم بفروشم یانه چرا اینجوری شد زده بودید خرید فوری

  1. پشتیبان 1401/12/18

   مطابق ویدیو آموزشی داخل پنل کار بکنین و با مدیریت اصول مدیریت سرمایه و اوردرگذاری اقدام کنین.

   خرید فوری در نمودار شما رو به صرافی اینانس هدایت میکنه و به منزله این نیست که الان فوری بخرین. به معنی این هست که میتونین از این لینک خریدتون رو سریع انجام بدین.

 1. محمد حسین 1401/12/22

  سلام شما گفتید فقط با دلار و تتر میشود خرید و فروش کرد یعنی اصلاً با ریال نمیشه خرید و فروش کرد؟؟ من در صرافی ایرانی رمزینکس فعالیت می کنم و به صورت ریالی هم خرید و فروش می کنم میخواستم بدونم تحلیل های شما که قطعا مورد اطمینان هستند و امکانش هست در این صرافی با ریال خرید کرد چون من فکر نکنم قیمت ها آنچنان فرقی هم داشته باشند و سوال دیگه هم اینه که من الان می خوام این بسته رو بخرم این اپلیکیشنی که من بتونم وارد شم یا اینکه من باید از طریق سایت وارد شم؟ ممنون میشم جواب دهید با تشکر فراوان از متخصصان همراه تریدر بی نقص

  1. پشتیبان 1401/12/22

   ابزاری که در قالب سیگنال ارائه شده در مارکت های جهانی هست و با نرخ بازار اون مارکت ها سازگار هست. هر صرافی ممکن هست که بازار متفاوتی داشته باشه ولیکن عموما جهت حرکتی ارزها یکسان هستند و تغییرات کمی رو در صرافی ها شاهد هستیم.

   در خصوص اینکه در صرافی مد نظرتون میتونین کار کنین یا نه رو باید خودتون بسنجین. قیمت های نمودار های ما رو با قیمت های نمودار صرافیتون مقایسه کنین.

   امکانات ما در سایت هست و میتونین با مرورگر کروم استفاده کنین.

   اپ لیکیشن وب ویو هم تهیه شده که در همه دستگاه ها قابل نصب است. از لینک زیر اقدام کنین

   اپلیکیشن ارزسنج

 1. علیرضا 1401/12/24

  ارزهای پامپی و دامپی چی هستن توی ویدیو دیدم

  1. پشتیبان 1401/12/24

   ارزهای پامپی و دامپی در صفحه سیگنال ارز دیجیتال داخل پنل، لیست ارزهای دارای نوسان رو نشون میده و بیانگر این هست که ارزهای این لیست دارای نوسان قابل توجه هستند. با کلیک روی هر ارز نمودارش در همون صفحه باز میشه و میتونین از امکانات پکیج ها برای دریافت سیگنال اصلی استفاده کنین

 1. امیرحسین 1401/12/28

  با سلام واقعا سایت و تیم فوق العاده ای دارین و ممنون از تمامی خدماتی که گذاشتین من میخوام از سیگنال هاتون استفاده کنم ولی یک سوالی درمورد بررسی چارت ها دارم که ایا سیگنال ها در ابتدای شروع تشکیل هر کندل داده میشه یا نه؟ یعنی مثلا اگر سیگنال ارزی رو در تایم فریم 4 ساعته دریافت کنیم میتونیم برحسب زمان های شروع هر کندل هر 4 ساعت یک بار چارت را بررسی کنیم یا ممکنه که در وسط کندل ها هم سیگنال دهی باشد؟

  1. پشتیبان 1401/12/28

   سلام - ممنون بابت نظری که دارین.

   سیگنال در لحظه صادر میشه و لازمه که با ابزار دیگری مثل همیار مکدی و همیرا ارزسنج تایید شود داخل پنل کاربری و منو سیگنال از دیجیتال ویدیو راهنمای کار گذاشته شده. حتما تماشا کنین

 1. امیرحسین 1401/12/28

  و یک سوال دیگه که دارم اینه که ایا میشه برای کسب سود با سیگنال های شما در صرافی اینانس خرید و فروش معمولی کرد یعنی بدون اینکه در صرافی های خارجی معاملات اسپات و فیوچرز و مارجینو..... انجام داد فقط با اینانس خرید و فروش کرد؟

  1. پشتیبان 1401/12/28

   بله میتونین با اینانس خرید و فروش کنین

 1. مهدی 1402/01/11

  سلام من توی ارز های پامپی و دامپی ارز celo رو در دامپی دیدم تازه لیستش کرده بودین و چون فیوچرز کار میکنم باضریب ۲۰ شورت در صرافی بنگ ایکس گرفتم، متاسفانه تا الان ۶۰درصد ضررم

  1. پشتیبان 1402/01/11

   لیست پامپی و دامپی به منزله سیگنال نیست و روی نمودار سیگنال رو باید دربیارین

   در ویدیو آموزشی داخل پنل هم این موضوع رو تاکید کردیم این بحث اول

   بحث دوم هم اینکه شما معامله شورت رو با ضریب 20 باز کردین و با 3 درصد نوسان بازار که نوسان خیلی زیادی نیست 60 درصد متضرر شدین. علت این امر طمع شما هست

   ضرایب فیوچر رو بیشتر از 5 نذارین . طمع سود ممکنه سرمایه شما رو از بین ببره

   موضوع بعدی هم اینه که باید حسب ریسک به ریواردی که دارین استاپ مناسب ست کنین برای معاملاتتون.

 1. صنم 1402/01/30

  شما کپی تریدینگ هم دارین توی این محصولتون؟

 1. محمد حسین 1402/02/01

  سلام من میخواستم بپرسم چرا این پکیج تمام ارزها رو پشتیبانی نمیکنه خیلی واقعا بده که این همه پول این سیگنال رو بدی ولی ارزهایی که میخوای رو نداشته باشه ارز هایی مثل فلوکی بیبی دوج از زبون این ارزان خیلی معتبر و مطرح هستند نمیدونم چرا ندارند من مدت استفاده از این پکیج گرفتن تموم شده و می خوام دوباره بخرم چون واقعا عالی هستند ولی خواهش می کنم این ارزا رو هم بزارید

  1. پشتیبان 1402/02/01

   سلام

   به مزور زمان این ارها هم اضافه خواهند شد

 1. ایمان حاجت پور 1402/02/21

  سلام خدمت دوستان من الان داشتم قسمت دمو رو نگاه میکردم و اینکه چیزی که توجه ام جلب کرد اینه که به نظرم سیگنال زیاد میده یعنی یه جا های چندتا سیگنال خرید و فروش باهم میده کاش میشد این باگ یکم کمتر باشه.

  1. پشتیبان 1402/02/21

   سلام

   ممنون از حسن توجه شما. همیشه در حال رصد این سرویس هستیم و تلاش میکنیم که روز به روز بهتر بشه

 1. علی 1402/03/07

  با سلام روی هم رفته سگنالهاتون خوبه ولی مشکلی که هست چون بازار کریپتون ۲۴ ساعته کار میکنه بهتره شما نقاط ورو د و خروج سیگنالها را در طول شبانه روز با ارسال پیامک برای اعضا اطلاع رسانی کنید و بابت این خدمت اگر هم هزینه‌ای داشته باشه دریافت کنید با تشکر

 1. علی 1402/03/07

  چون اذعان میکنید تیم تون قوی است بهتر سگنالهای پر بازده رو با نام رمز ارز بصورت پیامک نقاط ورود و خروج آن رو مشخص کنید من توی یک سایتی بنام ریچاتو عضو هستم که در طول شبانه روز مرتب نقاط ورود و خروج رمز ارز پیشنهادی رو پیامک میکنه و تا بحال کلی سود آوری برای من داشته اگه این خدمت رو اجرایی کنید مطمعنا افراد بیشتری میتونن بهره ببرن

 1. محمد حسین 1402/04/05

  باسلام لطف میکنید لیست تمام آلت کوین ها و شت کوین های که در این همراه تریدر وجود دارد بنویسید چون من شنیدم اکثر ارز های پرطرفدار رو نداره

 1. حسین 1402/10/01

  سلام و خسته نباشید خدمت تیم ارز سنج ببخشید میخواستم بدونم دقیقا همان با ساخته شدن کندل جدید پوزیشن های لانگ یا شورت ب ما نمایش داده میشه یا مثلاً حین شکل گیری کندل هم پوزیشن میده ؟

  1. پشتیبان 1402/10/01

   بله تمامی سیگنال ها آنی هستند وطبق آموزشی که داخل پنل گذاشتیم میتونین استفاده کنین

 1. حسینزاده 1402/10/04

  برای من کارامد بود.

  1. پشتیبان 1402/10/04

   پرسود باشید

 1. آرهان 1402/12/11

  عالی بود . واقعا سیگنال و نوع ارائه اون خاص بود . من که سود کردم باهاش

 1. واحدی 1403/02/13

  روی نمودار سیگنال ندیده بودم تاحالا. در لحظه داره سیگنال میده واقعا

 1. مهدی پور 1403/04/19

  برای من لیست ارزهای پامپی و دامپی جالب اومد. ارزهایی که نوسان دارن رو لیست میکنه و نمیخواد یکی یکی ارزها رو بگردی دنبالشون

در مورد سیگنال ارز دیجیتال نظر دهید
سوال امنیتی :6+97 = ?