سیگنال ارز دیجیتال برای خرید و فروش - همیار تریدر

سیگنال ارز دیجیتال حرفه ای برای خرید فروش با همیار تریدر ارزسنج

سیگنال خرید و فروش ارز های دیجیتال

سیگنال خرید ارز دیجیتال و همیار تریدر ارزسنج سیستمی مبتنی بر هوش مصنوعی و تحلیل تکنیکال است. این نوع از خدمات با پیشنهاد ارزهای در حال رشد (پامپی) و ارز های درحال کاهش قیمت (دامپی) کمک میکند تا زمان جستجوی ارز کاهش یابد و همچنین بصورت حرفه ای بر روی نمودار سیگنال خرید و حتی سیگنال فروش را برای شما نمایش می دهد. سیستم سیگنال دهی همیار تریدر به صورتی طراحی شده است که محدودیتی در تایم فرم نداشته و بدون دخالت انسان بصورت کاملا دقیق و با کمترین خطا سیگنال های لانگ و شورت را برای شما پیدا میکند. توجه کنید که سیگنال های داده شده صرفا جنبه کمک به شما را داشته و بصورت تکنیکالیست. بنابراین در معاملات خود با خیالت راحت میتوانید جنبه تکنیکالی تحلیل های ارز دیجیتال را به همیار تریدر ارزسنج بسپارید.

ترید بدون تحلیل تکنیکال


با همیار تریدر ارسنج نیاز به یادگیری و تحلیل تکنیکال ندارید. فقط کافی است با تماشای نمودار در سیگنال های خرید و فروش نمایش داده شده، اقدام به خرید و فروش ارزدیجیتال کنید.

همه جا همراه شما


با خرید اشتراک همیار تریدر در همه جا و با گوشی همراه و رایانه و ... به نمودارها و سیگنال ها دسترسی خواهید داشت. از سودها عقب نمونید.

تصمیم گیر باش


با همیار تریدر ارزسنج نیازی به تحلیل ندارید. فقط تصمیم گیرنده باش که آیا بخرید یا نه. فارغ از اینکه نیاز به تحلیل زمان خرید و فروش داشته باشید.

چرا همیار تریدر ارزسنج ؟

بهترین سیگنال دهی خرید و فروش لحظه ای روی نمودار با امکانات ویژه

همیار تریدر ارزسنج ابزاری است که به شما نمودار لحظه ای ارز دیجیتال را نمایش میدهد که در آن سیگنال های خرید و فروش در لحظه و به صورت زنده درج میگردند.
سیگنال های خرید و فروش ارز را کارشناسان ما بصورت لحظه ای و شبانه روز در نمودار ها قرار میدهند تا شما با استفاده از آنها خرید و فروش کنید.
در حال حاضر این همیار تریدر بیش از 300 نوع ارز دیجیتال که در صرافی بایننس وجود دارند را پشتیبانی میکند.
بله، البته باید توجه کرد که این سیگنال ها نیز حاصل تحلیل هست و ممکن است در موارد بسیار اندکی خطا داشته باشد.
بسته به نوع ارز انتخابی و شرایط بازار سود ماهانه از 20 تا 50 درصد قابل تصور است. در جداول مربوط هر ارز در پنل کاربری، میزان سود و زیان سیگنال ها ارائه شده است.
خیر نیاز به آموزش ندارید و فقط کافی است همراه با سیگنال ها خرید و فروش کنید.
ماهانه 499,000 تومان

همیار تریدر آلفا

همیار تریدر ارزسنج، همیار مک دی ارزسنج و ابر ارزسنج را دارد.

 • اندیکاتورها : همیار تریدر ارزسنج - همیار مک دی ارزسنج - ابر ارزسنج - سطوح پرایسی
 • تعداد ارزها : تا 500 ارز
 • تعداد نمودار در صفحه : 1 نمودار
 • سیستم ارسال پیامک: ندارد
 • تنظیمات حساسیت سیگنال : دارد
 • پشتیبانی سیگنال : ندارد
 • مشاوره ارزسنج : دارد
 • بازه های قابل خرید : 1 ماه - 3 ماه - 6 ماه - 1 سال
ماهانه 399,000 تومان

همیار تریدر بتا

دو اندیکاتور همیار تریدر ارزسنج و همیار مک دی ارزسنج را دارد

 • اندیکاتورها : همیار تریدر ارزسنج - همیار مک دی ارزسنج
 • تعداد ارزها : تا 250 ارز
 • تعداد نمودار در صفحه : 1 نمودار
 • سیستم ارسال پیامک: ندارد
 • تنظیمات حساسیت سیگنال : دارد
 • مشاوره ارزسنج : دارد
 • پشتیبانی سیگنال : دارد
 • بازه های قابل خرید : 1 ماه - 3 ماه - 6 ماه - 1سال
ماهانه 299,000 تومان

همیار تریدر گاما

فقط همیار تریدر ارزسنج را دارد.

 • اندیکاتورها : همیار تریدر ارزسنج
 • تعداد ارزها : تا 20 ارز
 • تعداد نمودار در صفحه : 1 نمودار
 • سیستم ارسال پیامک: ندارد
 • تنظیمات حساسیت سیگنال : دارد
 • مشاوره ارزسنج : ندارد
 • پشتیبانی سیگنال : ندارد
 • بازه های قابل خرید : 1 ماه - 3 ماه - 6 ماه - 1 سال

همیار تریدر آلفا

همیار تریدر ارزسنج، همیار مک دی ارزسنج و ابر ارزسنج را دارد.

پکیج آلفا از پکیج های سیگنال ارز دیجیتال، شامل همیار تریدر ارزسنج، همیار مک دی ارزسنج و ابر ارزسنج است. در این سیگنال ارز دیجیتال، سیگنال های خرید با پوزیشن های لانگ (صعودی) و  سیگنال های فروش با  پوزیشن های شورت(نزولی) از طریق هوش مصنوعی که حاصل سالیان متمادی زحمات اعضای این مجموعه است، ارائه میگردند. در این پکیج سیگنال دهی خرید و فروش ارز دیجیتال اندیکاتور سطح یک ارزسنج فعال است و سیگنال ارز دیجیتال را در قالب پوزیشن های لانگ و شورت نمایش میدهد. بدیهی است هر سیستمی خطاهای ناگزیری دارد ولیکن پکیج مذکور با کمترین خطا سیگنال ها را کشف و نمایش میدهد.

پیشنمایش

همیار تریدر بتا

دو اندیکاتور همیار تریدر ارزسنج و همیار مک دی ارزسنج را دارد

نسخه بتا از پکیج های سیگنال ارز دیجیتال، شامل همیار تریدر ارزسنج و همیار مک دی ارزسنج است. در این نسخه از سیگنال ارز دیجیتال، سیگنال های خریددر قالب پوزیشن های لانگ (صعودی) و  سیگنال های فروش در قالب  پوزیشن های شورت (نزولی) از طریق محاسبات ریاضی و عددی که حاصل سالیان متمادی زحمات اعضای این مجموعه است، ارائه میگردند. در این پکیج سیگنال دهی خرید و فروش ارز دیجیتال اندیکاتور  ارزسنج فعال است و سیگنال ارز دیجیتال را در قالب موقعیت های خرید و فروش نمایش میدهد. برای دستیابی به سیگنال های مطلوب لازم است تا روی نمودار تمرکز کرده و در تایم های مختلف سیگنال ها را دریافت کنید.

پیشنمایش

همیار تریدر گاما

فقط همیار تریدر ارزسنج را دارد.

پکیج گاما از پکیج های سیگنال ارز دیجیتال، فقط شامل همیار تریدر ارزسنج است. در این سیگنال ارز دیجیتال، سیگنال های خرید با پوزیشن های لانگ (صعودی) و  سیگنال های فروش با  پوزیشن های شورت(نزولی) از طریق هوش مصنوعی که حاصل سالیان متمادی زحمات اعضای این مجموعه است، ارائه میگردند. در این پکیج سیگنال دهی خرید و فروش ارز دیجیتال اندیکاتور سطح یک ارزسنج فعال است و سیگنال ارز دیجیتال را در قالب پوزیشن های لانگ و شورت نمایش میدهد. این نسخه از همیار تریدر محدودیت 20 ارز را دارد .

برای استفاده مطلوب از همیار تریدر و تست آزمایشی این نسخه مقبول است ولیکن برای استفاده حرفه ای از خدمات همیار تریدر نسخه آلفا را تهیه نمایید.

پیشنمایش

سیگنال ارز دیجیتال همیار تریدر ارزسنج چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

احتمالا شما هم در مورد انواع سیگنال ارز دیجیتال شنیدین یا اطلاعاتی کسب کردین. در این بخش قراره اطلاعاتی در مورد سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال برای شما ارائه کنیم و به بررسی اهمیت سیگنال های ارز دیجیتال بپردازیم. بهتره بدونین بازار ارزهای دیجیتال به دلیل رشدهای قیمتی زیادی که در سال های گذشته داشته، تونسته سرمایه گذاران و معامله گران زیادی رو به سمت خودش جذب بکنه و به یکی از محبوب ترین بازارهای مالی با مارکت کپ بالا تبدیل بشه. شما نیز می تونین وارد بازار ارزهای دیجیتال بشین و با سرمایه گذاری و خرید ارزهای دیجیتال سودهای زیادی به دست بیارین.
بازار ارزهای دیجیتال نیز مثل بقیه بازارهای مالی نوسانات قیمتی زیادی داره و نوسانات بازار فرصتی شده تا سرمایه گذاران و معامله گران سودهای زیادی به دست بیارن. شما نیز می تونین با استفاده از نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال سودهای زیادی به دست بیارین، البته به شرطی که تحلیل تکنیکال بلد باشین و بتونین بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. شاید برخی از افراد تحلیل تکنیکال بلد نباشن و یا حوصله تحلیل قیمت رو نداشته باشن، بنابراین باید از طریق راه دیگه ای بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنند و با معامله در این نقاط بیشترین سود و کمترین ضرر رو به دست بیارن.
اگه شما نیز دوست دارین تا بدون تحلیل تکنیکال و پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال، بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین، بهتره با یکی از این راه ها آشنا بشین. یکی از راه های پیدا کردن بهترین نقاط خرید و فروش ارز دیجیتال، دریافت سیگنال ارز های دیجیتال هست. به همین منظور ما سعی می کنیم در موضوعی که تحت عنوان سیگنال ارز دیجیتال چیست؟ پیش رو داریم، اطلاعاتی در مورد سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال برای شما ارائه کنیم و به بررسی اهمیت سیگنال رمز ارزها بپردازیم.

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و انواع آن:

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

بهتره قبل از اینکه وارد بحث اصلیمون بشیم و به بررسی مفهوم سیگنال ارزهای دیجیتال بپردازیم، اطلاعاتی در مورد سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال برای شما ارائه کنیم. بهتره بدونین بازار ارزهای دیجیتال یکی از بازارهای نوپا و نوظهور بازارهای مالی هست که مورد توجه خیلی از سرمایه گذاران و معامله گران قرار گرفته. شاید شما نیز دوست داشته باشین تا وارد بازار ارزهای دیجیتال بشین و با سرمایه گذاری و خرید ارزهای دیجیتال سودهای زیادی به دست بیارین. همچنین بازار ارزهای دیجیتال در سال های اخیر رشدهای قیمتی زیادی داشته و به همین دلیل به یکی از محبوب ترین بازارهای مالی تبدیل شده.
با گسترش بازار کریپتوکارنسی ها، ارزهای دیجیتال زیادی به وجود اومدن که هر کدوم به دلیل داشتن ویژگی ها و کاربردهای خاص خودشون مورد استقبال قرار گرفتن و محبوبیت زیادی به دست اوردن و برای توسعه و گسترش پروژه خودشون سرمایه لازم رو به دست اوردن. همچنین بهتره بدونین هر کدوم از ارزهای دیجیتال پتانسیل رشد مخصوص خودشون رو دارن و برای اینکه بتونین سود زیادی به دست بیارین، باید ابتدا ارز دیجیتال مورد نظر خودتون رو بررسی کنین و با ویژگی ها و اهداف پروژه اون رمز ارز اشنا بشین. نکته قابل توجه این هست که یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتورهایی که برای بررسی اینده ارزدیجیتال مورد توجه قرار می گیره، اهداف تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال مورد نظر هست. بنابراین برای اینکه بتونین اینده ارز دیجیتال مورد نظر خودتون رو پیش بینی کنین، باید اهداف تیم توسعه دهنده اون رمز ارز رو بررسی کنین و پتانسیل رشد قیمتی اون رو بسنجین.
همونطور که گفتیم، شما می تونین وارد بازار ارزهای دیجیتال بشین و روی ارزهای دیجیتال مختلفی سرمایه گذاری کنین. همچنین برخی از سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال با اهداف بلند مدت وارد این بازار شدن و برخی نیز با اهداف کوتاه مدت وارد این بازار شدن. شما نیز باید برای اینکه بیشترین سود رو به دست بیارین، باید هدف سرمایه گذاری خودتون رو مشخص کنین.

سیگنال ارز دیجیتال چیست؟

سیگنال ارز دیجیتال چیست

ما می تونیم در پاسخ به سوال سیگنال ارزهای دیجیتال چیست؟ این جواب رو بدیم که سیگنال ارزدیجیتال در اصل پیشنهاد یا ایده معاملاتی برای خرید و فروش یه ارز دیجیتال خاص در بازه زمانی و قیمت مشخص هست که یا به صورت دستی توسط یه معامله گر حرفه ای تهیه میشه و یا از طریق ربات ها و الگوریتم های معاملاتی که این سیگنال ها رو به صورت خودکار ارسال می کنند، تهیه میشه. به عبارت دیگه معامله گر حرفه ای یا ربات سیگنال دهی با تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال خاص، بهترین نقاط خرید و فروش رو در بازه زمانی و قیمت مشخص برای کاربران ارائه می کنه و کاربران این امکان رو دارن تا پس از دریافت سیگنالهای ارز دیجیتال، وارد معامله بشن و سود زیادی به دست بیارن.
به عبارت دیگه سیگنال ارز دیجیتال در واقع پیشنهادی هست که برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در زمان ها و قیمت های مختلف به افراد داده میشه. همچنین بهتره بدونین سیگنال رمزارزها توسط معامله گرها و تحلیلگرهای حرفه ای بعد از تحلیل و تست کامل در خدمت کاربران قرار می گیره. نکته قابل توجه این هست که سیگنال ارزهای دیجیتال شامل حد سود و حد ضرر هست که یکی از ویژگی های اصلی سیگنال های ارز دیجیتال هست که وجود این مورد در سیگنال باعث میشه تا اون سیگنال معتبر باشه. اگه دوست دارین تا حد سود و حد ضرر سیگنال ارزهای دیجیتال رو تشخیص بدین، باید حتما دانش کافی رو در این حوزه داشته باشین.
اگه بخواهیم به زبان ساده تر به سوال سیگنال رمز ارزها چیست؟ جواب بدیم، می تونیم بگیم که سیگنال رمزارزها اطلاعات درونی هست که به معامله گر و تریدر کمک می کنه تا استراتژی معاملاتی خودش رو تعیین بکنه و یه الگوی تاکتیکی به وجود بیاره و با حداقل ضرر و سود از بازار ارزهای دیجیتال و معامله های خودش سود به دست بیاره. همچنین سیگنال های ارز دیجیتال به معامله گر کمک می کنه تا ریسک معاملاتی اون ها کمتر بشه و تمرکز اصلی خودشون رو بر روی معامله های خودشون بزارن و سود زیادی به دست بیارن.

تفاوت سیگنال و تحلیل تکنیکال:

بهترین سیگنال ارز دیجیتال

در این قسمت از موضوع بررسی سیگنال خرید ارز دیجیتال اطلاعاتی در مورد تفاوت سیگنال و تحلیل تکنیکال برای شما ارائه کنیم. همونطور که در ابتدا نیز گفتیم، بازار ارزهای دیجیتال دارای نوسانات قیمتی زیادی هست و همین نوسانات قیمتی ارزهای دیجیتال موقعیتی رو برای معامله گران و تریدرها فراهم کرده تا به تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال، بهترین نقاط خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کنند و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارن. شما نیز می تونین با پیدا کردن بهترین نقاط خرید و فروش ارزهای دیجیتال از طریق دریافت سیگنال یا تحلیل تکنیکال و با معامله در نقاطی که پیدا کردین، سود زیادی به دست بیارین.
جالب اینجاست که بدونین سیگنال های ارز دیجیتال شباهت زیادی با تحلیل تکنیکال داره که یکی از شباهت ها این هست که هر دوی این مفاهیم یه هدف مشترک رو دنبال می کنند و اون هدف نیز پیدا کردن بهترین نقاط خرید و فروش ارز دیجیتال هست. ولی با وجود شباهت زیادی که سیگنال ارز دیجیتال با تحلیل تکنیکال داره، ولی تفاوت هایی نیز در این میان دیده میشه. بهتره بدونین شما با دریافت سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال می تونین در وقت خودتون صرفه جویی کنین و بدون نیاز به تحلیل تکنیکال، بتونین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین. در حالی که در تحلیل تکنیکال باید وقت زیادی صرف کنین تا در نهایت بتونین با اطلاعاتی که به دست اوردین، نقاط خرید و فروش رو شناسایی کنین.
اهمیت سیگنال رمزارزها:
سیگنال رمز ارزها یکی از راه های رسیدن به سود هست و باید اون رو تحلیل کرد. به عبارت دیگه یکی از اهمیت سیگنالهای ارز دیجیتال این هست که باعث میشه تا معامله گران و تریدرها سودهای زیادی به دست بیارن و معامله گران با استفاده از این روش این امکان رو دارن تا از بازار ارز دیجیتال مطلع بشن و روندهای برجسته تری رو در بازار شناسایی کنند. همچنین یکی دیگه از اهمیت سیگنال ارزهای دیجیتال این هست که برای مبادله ها و معامله های منطقی تر نیز مورد استفاده قرار می گیره.

نوسان گیری در ارزهای دیجیتال چگونه است؟

نوسان گیری در ارزهای دیجیتال

موضوعی که می خواهیم در این قسمت از سیگنال ارز دیجیتال چیست؟ در موردش برای شما توضیحاتی ارائه کنیم، نوسان گیری ارز دیجیتال هست. اگه شما در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشته باشین، قطعا از نوسانات بازار ارزهای دیجیتال مطلع هستین و می دونین که این بازار نوسانات قیمتی زیادی داره و این نوسانات موقعیتی برای معامله گران و تریدرها فراهم می کنه تا سودهای زیادی به دست بیارن. البته بهتره بدونین همونقدر که می تونین از نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال سود به دست بیارین، همون اندازه نیز ممکنه تا ضرر کنین. بنابراین در معامله های خودتون دقت لازم رو داشته باشین و برای خودتون حد سود و حد ضرر تعیین کنین.
اگه در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشته باشین، احتمالا اسم ترید به گوشتون رسیده باشه. بهتره بدونین ترید یا همون معامله در بازار ارزهای دیجیتال روش هست که شخصی به کمک اون تلاش می کنه تا از نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال به نفع استفاده بکنه و سود به دست بیاره. همچنین نوسان گیری نیز نوعی استراتژی معاملاتی هست که می تونه روش مناسب برای کسب سود باشه. نوسان گیری ارز دیجیتال به دلیل بازه های زمانی قابل کنترل، فعالیت و خرید و فروش در بازار ارزهای دیجیتال رو برای تریدرها راحت تر می کنه. شما نیز می تونین با استفاده از استراتژی معاملاتی نوسان گیری، از تغییرات قیمت ارزهای دیجیتال در بازه های زمانی کوتاه مدت سودهای زیادی به دست بیارین، به شرط اینکه بتونین نقاط ورود و خروج رو شناسایی کنین.
جالب اینجاست که بدونین استراتژی معاملاتی نوسان گیری ارز دیجیتال نوعی روش معاملاتی هست که در اون تغییرات قیمت در یه بازه زمانی کوتاه تا متوسط مورد توجه معامله گران و تریدرها قرار می گیره. در اصل هدف معامله گری نوسان گیری ارز دیجیتال، کسب سود از نوسانات قیمتی هست که در چند روی تا چند هفته اتفاق می افته. همچنین نوسان گیری ارز دیجیتال وقتی که روند بازار قوی باشه، بهترین عملکرد رو از خودش نشون میده.

همیار تریدر آلفا

همیار تریدر ارزسنج، همیار مک دی ارزسنج و ابر ارزسنج را دارد.

 

پکیج آلفا از پکیج های سیگنال ارز دیجیتال، شامل همیار تریدر ارزسنج، همیار مک دی ارزسنج و ابر ارزسنج است. در این سیگنال ارزهای دیجیتال، سیگنال های خرید با پوزیشن های لانگ (صعودی) و  سیگنال های فروش با  پوزیشن های شورت(نزولی) از طریق هوش مصنوعی که حاصل سالیان متمادی زحمات اعضای این مجموعه است، ارائه میگردند. در این پکیج سیگنال دهی خرید و فروش ارز دیجیتال اندیکاتور سطح یک ارزسنج فعال است و سیگنال ارز دیجیتال را در قالب پوزیشن های لانگ و شورت نمایش میدهد. بدیهی است هر سیستمی خطاهای ناگزیری دارد ولیکن پکیج مذکور با کمترین خطا سیگنال ها را کشف و نمایش میدهد.

 

خرید آنلاینپیشنمایش

ترید و معامله گری ارزهای دیجیتال چگونه است؟

کانال سیگنال ارز دیجیتال

در این بخش میخواهیم اطلاعاتی در مورد ترید و معامله گری ارزهای دیجیتال برای شما ارائه می کنیم تا بتونین با این مفاهیم نیز اشنایی داشته باشین. همونطور که گفتیم، بازار ارزهای دیجیتال به دلیل رشدهای قیمتی زیادی که داشته تونسته به یکی از محبوب ترین بازارهای مالی تبدیل بشه و سرمایه گذاران و معامله گران زیادی رو به سمت خودش جذب بکنه. اگه شما نیز قصد وارد شدن به این بازار رو دارین، می تونین بعد از به دست اوردن اطلاعاتی در مورد بازار ارزهای دیجیتال اقدام به سرمایه گذاری و خرید ارزهای دیجیتال بکنین. همچنین برای اینکه بتونین سودهای زیادی از بازار ارزهای دیجیتال و معامله های خودتون داشته باشین، بهتره برای خودتون استراتژی معاملاتی داشته باشین و با هدف مشخصی خرید و فروش انجام بدین.
در اصل منظور از ترید یا معامله گری ارزهای دیجیتال این هست که بتونین در ازای پرداخت پول، ارز دیجیتال خریداری کنین. به عبارت دیگه به معامله و خرید و فروش ارزهای دیجیتال، ترید گفته میشه و به کسی که خرید و فروش ارز دیجیتال انجام میده، تریدر گفته میشه. شخص معامله گر ارزهای دیجیتال یا تریدر با هدف کسب سود از نمودارهای قیمتی، اخبار بازار و رویدادهای آتی بازار استفاده می کنه. به این ترتیب شما نیز می تونین با خرید و فروش ارزهای دیجیتال با هدف کسب سود در بازه های زمانی کوتاه و متوسط به یه تریدر یا معامله گر ارزهای دیجیتال تبدیل بشین و بتونین از نوسانات قیمتی ارزهای دیجیتال سودهای زیادی به دست بیارین.

تفاوت سرمایه گذاری و ترید:

با توجه به توضیحاتی در بالا دادیم، می تونیم بگیم که سرمایه گذاری و ترید دو مفهوم مختلف هستن. ترید کردن به معنی گرفتن موقعیت خرید و فروش و کسب سود از اون هاست، ولی سرمایه گذاری به معنی داشتن مالکیت بر روی یه دارایی هست که ابزار ذخیره ارزش محسوب میشه و هدف از اون افزایش دارایی در طی زمان هست. برای مثال وقتی مردم در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند، یعنی هدف بلند مدت دارن.

انواع سیگنال های ارز دیجیتال:

انواع سیگنال های ارز دیجیتال

همونطور که گفتیم، شما می تونین با استفاده از سیگنال ارزهای دیجیتال بهترین نقاط خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. سیگنال ارزهای دیجیتال انواع مختلفی دارن، به همین منظور در این قسمت از مقاله سیگنال ارزهای دیجیتال چیست؟ انواع سیگنال های ارز دیجیتال رو برای شما معرفی و مورد بررسی قرار می دیم.

•    سیگنال تکنیکال(Technical Signal)

یکی از انواع سیگنال های رمز ارزها، سیگنال تکنیکال یا Technical Signal هست. بهتره بدونین بازار ارزهای دیجیتال نوسانات قیمتی زیادی داره و یکی از روش های کسب سود از نوسانات بازار ارزهای دیجیتال، تحلیل تکنیکال وضعیت ارزهاست. همچنین تحلیل تکنیکال روش برای بررسی نمودارهای مختلف ارزهای دیجیتال هست. به این ترتیب شما می تونین با تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. نکته قابل توجه این هست که سیگنال تکنیکال نیز توسط تحلیلگران و معامله گران حرفه ای و به وسیله تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال ارائه میشه.

•    سیگنال فاندامنتال(Fundamental Signal)

یکی دیگه از انواع سیگنال های ارز دیجیتال، سیگنال فاندامنتال یا Fundamental Signal هست. بهتره بدونین سیگنال ارز دیجیتال فقط از طریق تحلیل نمودارهای قیمتی به دست بیاد، بلکه برخی مصاحبه ها، پست ها، توئیت ها و در کل نظرات و رفتارهای انسان های تاثیرگذار در حوزه دیجیتال می تونه نشونه خوبی برای معامله گران و تریدرهای بازار ارزهای دیجیتال باشه. نکته قابل توجه این هست که سیگنال هایی که از نظرات و اخبارها و رسانه به دست میاد، توسط تحلیل فاندامنتال ها صادر میشه.

نکات مهم در استفاده از سیگنال ارزهای دیجیتال:

ربات سیگنال ارز دیجیتال

همونطور که گفتیم، سیگنال ارزهای دیجیتال روشی هست که به معامله گران و تریدهای بازار ارزهای دیجیتال این امکان رو میده تا بدون تحلیل تکنیکال و پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال، بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنند و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارن. همچنین برخی نکات وجود داره که باید اون ها رو رعایت کنین. به همین منظور در این قسمت از مقاله سیگنال ارز دیجیتال چیست؟ به بررسی نکات مهم در استفاده از سیگنال ارزهای دیجیتال می پردازیم تا دچار مشکل نشین.
•    یکی از نکات مهم در استفاده از سیگنال ارزهای دیجیتال این هست که سیگنال های تجاری معمولا مربوط به بورس ارزهای رمزپایه هستن. برای مثال سیگنال های بایننس، سیگنال های تجاری هستن و فقط زمانی میشه اون ها رو دنبال کرد که بخواهین در صرافی ارز دیجیتال بایننس معامله هایی رو انجام بدین.
•    یکی دیگه از نکات مهم در استفاده از سیگنال ارزهای دیجیتال این هست که همه سرمایه خودتون رو وارد معامله نکنین. بهتره بدونین برخی از افراد همه سرمایه خودشون رو وارد این کار می کنند و فکر می کنند که یه شبه می تونن اون رو چندین برابر کنند.
•    یکی دیگه از نکات مهم در استفاده از سیگنال ارزهای دیجیتال این هست که وقتی از سیگنالی برای معامله های خودتون استفاده می کنین، حتما برای خودتون حد سود و حد ضرر مشخص کنین تا بیشترین سود و کمترین ضرر رو داشته باشین.
•    یکی دیگه از نکات مهم در استفاده از سیگنال ارزهای دیجیتال این هست که سعی کنین از سیگنال های معتبر استفاده کنین. بهتره بدونین امروزه افراد زیادی در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارن که سیگنال خرید و فروش میدن و خیلی از اون ها معتبر نیست و ممکنه ضرر کنین.

ویژگی های سیگنال ارز دیجیتال معتبر:

سیگنال ارز دیجیتال رایگان

در بازار ارزهای دیجیتال سیگنال های خرید و فروش زیادی داده میشه، ولی باید بهترین و معتبرترین سیگنال خرید و فروش رو پیدا کنین و با استفاده از اون ها معامله های خودتون رو انجام بدین. به همین منظور در این قسمت از مقاله سیگنال ارزهای دیجیتال چیست؟ ویژگی های سیگنال ارز دیجیتال معتبر رو برای شما مورد بررسی قرار می دیم تا بتونین بهترین و معتبرترین سیگنال ارزهای دیجیتال رو پیدا کنین.

•    حد ضرر و حد سود

یکی از ویژگی های سیگنال خرید ارز دیجیتال معتبر این هست که حد سود و حد ضرر در معاملات مشخص بشه. بهتره بدونین حد سود و حد ضرر یکی از بهترین استراتژی های معاملاتی هست که شما می تونین با مشخص کردن حد سود و حد ضرر، بیشترین سود و کمترین ضرر رو داشته باشین. به همین دلیل باید در سیگنال های ارز دیجیتال که داده میشه، حد سود و حد ضرر مشخص بشه.

•    مشخص بودن صرافی و نوع بازار

یکی دیگه از ویژگی های سیگنال رمز ارزها معتبر این هست که باید برای کاربر مشخص کنه برای معامله از کدوم صرافی ارز دیجیتال استفاده کنه. همچنین باید برای سیگنال داده شده اسم بازار مشخص بشه و صرافی مورد نظر شما بازار تعیین شده رو پشتیبانی بکنه.

•    مشخص بودن قیمت ورود

یکی دیگه از ویژگی های سیگنال ارزهای دیجیتال معتبر این هست که دارای قیمت ورود باشه. بهتره بدونین این قیمت ورود ممکنه به صورت نقطه ای و یا محدوده ای مشخص بشه. همچنین قیمت های نقطه ای خرید توسط تحلیل و بررسی خطوط روند و نقاط مقاومت و حمایت مشخص میشه.

اعتماد به سیگنال های ارز دیجیتال:

سیگنال ارز دیجیتال همیار تریدر

بهتره بدونین امروزه سیگنال های خرید و فروش زیادی برای افراد داده میشه و برخی از اون ها معتبر و برخی نیز اعتبار کافی رو ندارن. به همین دلیل باید دنبال سیگنال خرید و فروشی باشین که ویژگی های لازم رو داشته باشه تا بتونین سود زیادی از اون به دست بیارین. نکته قابل توجه این هست که باید سیگنال ارزدیجیتال دارای قیمت ورود باشه و به کاربر مشخص بشه که در چه قیمتی وارد معامله بشه و در چه قیمتی از معامله خارج بشه و سود خودش رو ذخیره بکنه. همچنین باید یه سیگنال ارز دیجیتال معتبر به کاربر اطلاع بده که در کدوم صرافی ارز دیجیتال معامله خودش رو باز بکنه و در کدوم بازار فعالیت بکنه.
جالب اینجاست که بدونین هر سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال معتبری که به کاربران داده میشه، دلیل و هدف مشخصی داره. معمولا برای ایجاد اعتماد دلیل ارائه سیگنال رو به صورت متن یا چارت روند قیمتی همراه اون برای کاربران می فرستن. به این ترتیب معامله گران این امکان رو دارن تا بررسی دلیل سیگنال در صورت معقول بودن به ارز دیجیتال سیگنال شده وارد بشن و اقدام به خرید اون کنند. نکته قابل توجه این هست که هیچ وقت بدون دلیل و چارت سیگنال ها رو قبول نکنین و اقدام به خرید نکنین، چون ریسک اون زیاده. بنابراین اگه می خواهین به سیگنال ارز دیجیتالی اعتماد کنین، باید همه ویژگی سیگنال های رمزارزهای معتبر رو بررسی کنین.
جالب اینجاست که بدونین هیچ سیگنالی به طور 100 درصد درست نیست. بنابراین نباید همه سرمایه خودتون رو صرف خرید یه ارز دیجیتال سیگنال شده کنین. بلکه بهتره سرمایه خودتون رو بین چند ارز دیجیتال سیگنال شده تقسیم کنین و به اون ها وارد بشین. این کار در بعضی وقت ها باعث کم شدن ریسک و افزایش سود میشه. همچنین هر سیگنالی قابل اعتماد نیست و باید سیگنال ها رو از افراد و سایت های معتبر بگیرین.

نحوه اعتبارسنجی سیگنال های ارز دیجیتال:

نحوه اعتبارسنجی سیگنال های ارز دیجیتال:

در این قسمت از موضوع سیگنال ارزدیجیتال چیست؟ قصد داریم تا نحوه اعتبارسنجی سیگنال های رمزارزها رو برای شما یاد بدیم تا بتونین معتبرترین سیگنال ارز دیجیتال رو پیدا کنین و با استفاده از اون ها سودهای زیادی به دست بیارین. بهتره بدونین امروزه کانال ها و گروهی های زیادی وجود دارن که سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال به کاربران میدن و ادعا می کنند که قبلا در کانال یا گروه هاشون سیگنالی به کاربران دادن و اون سیگنال به تارکت ها یا هدف های خودش رسیده و کاربران سودهای زیادی به دست اوردن. به این ترتیب شاید به دنبال سیگنال ارزهای دیجیتال باشین، شاید با این گروه ها و کانال ها روبرو شده باشین و کنجکاو شدین تا از سیگنال هایی که این کانال ها ارائه میده استفاده کنین و بتونین سودهای زیادی به دست بیارین.
جالب اینجاست که بدونین برخی از کانال ها و گروه هایی که سیگنال خرید و فروش میدن، معتبر نیستن و همه بازخوردهایی که از سیگنال های خودشون نشون میدن، دروغ و فیک هست. بنابراین باید بتونین نحوه اعتبارسنجی سیگنال های ارز دیجیتال رو یاد بگیرین تا بتونین سیگنال های معتبر رو پیدا گنین و با استفاده از اون ها وارد معامله بشین و سودهای زیادی به دست بیارین. نکته قابل توجه این هست که خیلی از افراد به دلیل اینکه نحوه اعتبارسنجی سیگنال های ارزدیجیتال رو بلد نیستن، نمی تونن سیگنال های معتبر رو شناسایی کنند و در نتیجه ضرر زیادی می کنند. در نتیجه باید نحوه اعتبارسنجی سیگنال های ارز دیجیتال رو یاد بگیرین.
برای اینکه بتونین سیگنال خرید ارز دیجیتالی رو اعتبارسنجی بکنین، باید ابتدا همه ویژگی های سیگنال ارز دیجیتال معتبر رو بررسی کنین و با سیگنال مورد نظر مطابقت بدین. در نتیجه اگه دیدین سیگنال مورد نظر همه ویژگی های لازم رو داره، می تونین بفهمین که سیگنال مورد نظر شما معتبر هست و از اعتبار کافی برخوردار هست. ولی اگه سیگنال مورد نظر شما با ویژگی ها لازم مطابقت نداشته باشه، یعنی سیگنال مورد نظر شما اعتبار کافی رو نداره.

تحلیل سیگنال های ارز دیجیتال:

تحلیل سیگنال ارز دیجیتال

همونطور که در بخش های قبلی نیز گفتیم، سیگنال های ارز دیجیتال زیادی وجود دارن که شما می تونین با استفاده از اون ها بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. همچنین برای اینه بتونین بهترین نتیجه رو از سیگنال ارز دیجیتال به دست بیارین، باید سیگنال دریافت شده رو تحلیل کنین. به این ترتیب باید فاکتورها و عوامل مختلفی رو مورد بررسی قرار بدین.

•    مارکت کپ

یکی از فاکتورها و عواملی که باید در تحلیل سیگنال های رمز ارزها مورد بررسی قرار بدین، مارکت کپ یا ارزش بازار هست. بهتره بدونین مارکت کپ یا ارزش بازار ارز دیجیتال سیگنال شده یکی از مهم ترین فاکتورهایی هست که باید مورد بررسی قرار بدین. مارکت کپ نیز از حاصل ضرب قیمت ارز دیجیتال مورد نظر در تعداد حجم در گردش اون در بازار ارزهای دیجیتال هست.

•    حجم در گردش

یکی دیگه از فاکتورها و عواملی که باید در تحلیل سیگنال های ارز دیجیتال مورد توجه قرار بدین، حجم در گردش یا تعداد ارز عرضه شده در بازار ارزهای دیجیتال هست. بهتره بدونین ارزش در گردش و سهم ارز دیجیتال مورد نظر در بازار ارزهای دیجیتال نقش مهمی در تحلیل سیگنال های ارزها داره.

•    بلاک چین

یکی دیگه از فاکتورها و عواملی که باید در تحلیل سیگنال های خرید رمزارزها مورد بررسی قرار بدین، بلاک چین هست. بهتره بدونین بلاک چین کارکرد فنی یه سیستم از جمله الگوریتم، امنیت شبکه و... رو مشخص می کنه. بنابراین این فاکتور رو همیشه مد نظر داشته باشین.

کسب سود بدون دانش تخصصی تحلیل ارزهای دیجیتال:

کسب سود بدون دانش تخصصی تحلیل ارزهای دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال مثل بقیه بازارهای مالی نوسانات قیمت زیادی داره و سرمایه گذاران و معامله گران زیادی از همین نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال سودهای زیادی به دست میارن. شما نیز می تونین وارد بازار ارزهای دیجیتال بشین و با خرید و فروش از نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال سودهای زیادی به دست بیارین. البته توجه داشته باشین که برای اینکه بتونین از نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال سود به دست بیارین، باید بتونین با استفاده از روشی بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. از جمله از این روش ها می تونین به تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و دریافت سیگنال ارز دیجیتال اشاره کنیم.
تحلیل تکنیکال علم تخصصی بررسی نمودارهای قیمتی ارزهای دیجیتال هست که به کاربران این امکان رو میده تا بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنند و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارن. شاید بعضی از افراد تحلیل تکنیکال بلد نباشن و یا حوصله پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال رو نداشته باشن. به همین دلیل دنبال راهی هستن تا بدون تحلیل تکنیکال بهترین نقاط خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کنند و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارن. بهتره بدونین یکی از راه ها که می تونه به شما و سایر معامله گران و سرمایه گذاران در پیدا کردن نقاط خرید و فروش کمک بکنه، دریافت سیگنال های ارز دیجیتال هست.
جالب اینجاست که بدونین شما می تونین با دریافت سیگنال های رمزارزها، بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. البته توجه داشته باشین که باید برای این کار سیگنال های ارز دیجیتال معتبر رو شناسایی کنین و از این سیگنال ها استفاده کنین. به عبارت ساده تر، دریافت سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال یکی از راه های کسب سود از بازار ارزهای دیجیتال بدون دانش تخصصی تحلیل تکنیکال هست.

همیار تریدر آلفا

همیار تریدر ارزسنج، همیار مک دی ارزسنج و ابر ارزسنج را دارد.

 

پکیج آلفا از پکیج های سیگنال ارز دیجیتال، شامل همیار تریدر ارزسنج، همیار مک دی ارزسنج و ابر ارزسنج است. در این سیگنال ارزدیجیتال، سیگنال های خرید با پوزیشن های لانگ (صعودی) و  سیگنال های فروش با  پوزیشن های شورت(نزولی) از طریق هوش مصنوعی که حاصل سالیان متمادی زحمات اعضای این مجموعه است، ارائه میگردند. در این پکیج سیگنال دهی خرید و فروش ارز دیجیتال اندیکاتور سطح یک ارزسنج فعال است و سیگنال ارز دیجیتال را در قالب پوزیشن های لانگ و شورت نمایش میدهد. بدیهی است هر سیستمی خطاهای ناگزیری دارد ولیکن پکیج مذکور با کمترین خطا سیگنال ها را کشف و نمایش میدهد.

 

خرید آنلاینپیشنمایش

دریافت سیگنال های ارز دیجیتال:

دریافت سیگنال های ارز دیجیتال

شاید بعد از به دست اوردن اطلاعاتی در مورد سیگنالهای ارز دیجیتال، دوست داشته باشین تا سیگنال دریافت کنین و معامله های خودتون رو با سود بالا ببندین. شما می تونین با استفاده از سیگنال های ارزهای دیجیتال بهترین نقاط خرید و فروش ارز دیجیتال رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. در ادامه برخی از روش های دریافت سیگنال های ارز دیجیتال رو برای شما یاد می دیم.

•    دریافت سیگنال توسط افراد

یکی از روش های دریافت سیگنال های ارز دیجیتال این هست که از افراد متخصص و تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال دریافت کنین. برای این کار لازمه تا در کانال ها و گروه های ارائه سیگنال عضو بشین و از سیگنال های ارزدیجیتال اطلاع پیدا کنین. در فضاهای مجازی مثل تلگرام و اینستاگرام پیج ها و کانال های زیادی وجود دارن که می تونین در هر کدوم که دوست داشتین عضو بشین. البته توجه داشته باشین که هر کانالی که سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال ارائه می کنه، معتبر نیست و باید ابتدا کانال رو بررسی کنین تا دچار ضرر نشین.

•    دریافت سیگنال از ربات های سیگنال دهی

یکی دیگه از روش های دریافت سیگنال های ارزها، استفاده از ربات های سیگنال دهی هست. برای این کار باید ربات های سیگنال دهی رو پیدا کنین و با خرید اشتراک اون ربات و فعال کردن اون در نمودار قیمتی، سیگنال های خرید و فروش ارز دیجیتال رو دریافت کنین. برای مثال همیار تریدر ارزسنج یکی از پلتفرم هایی هست که شما می تونین با تهیه اشتراک اون سیگنال ارز دیجیتال دریافت کنین.

ربات های سیگنال دهی ارز دیجیتال برای چه کسانی مناسب هستند؟

دریافت سیگنال های ارز دیجیتال

شاید بعد از به دست اوردن اطلاعاتی در مورد ربات های سیگنال دهی ارز دیجیتال، دوست داشته باشین تا از این ربات های استفاده کنین و بتونین سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال دریافت کنین و با پیدا کردن بهترین نقاط خرید و فروش و معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. همونطور که گفتیم، برای اینکه بتونین از نوسانات بازار ارزهای دیجیتال سود به دست بیارین، باید بتونین بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین. برای این کار هم می تونین از تحلیل تکنیکال استفاده کنین و هم می تونین سیگنال فروش ارز دیجیتال دریافت کنین. به عبارت دیگه شما می تونین با استفاده از تحلیل تکنیکال و پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال و دریافت سیگنال ارز دیجیتال، بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین.
شاید برخی از افراد تحلیل تکنیکال بلد نباشن و یا حوصله پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال رو نداشته باشن، ولی دوست داشته باشن تا از نوسانات بازار ارزهای دیجیتال سود به دست بیارن. بنابراین دریافت سیگنال ارزدیجیتال می تونه روشی باشه تا این افراد نیز بتونن سودهای زیادی به دست بیارن. به عبارت دیگه شما می تونین با استفاده از سیگنال ارزهای دیجیتال بهترین نقاط خرید و فروش رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. به این ترتیب شما می تونین حتی بدون نیاز به دانش تخصصی تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال نیز بهترین نقاط خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سود کنین.
جالب اینجاست که بدونین استفاده از ربات های سیگنال دهی ارز دیجیتال مثل استخدام یه متخصص برای انجام معامله هاست. همچنین شما با استفاده از ربات های سیگنال دهی ارز دیجیتال می تونین به راحتی روی صندلی خودتون تکیه کنین و معامله های پر سود داشته باشین. اگه جزو اون افرادی هستین که اطلاعات زیادی درباره تحلیل تکنیکال ندارین، استفاده از ربات های سیگنال دهی ارز دیجیتال می تونه گزینه مناسبی برای شما باشه.

مزایای و معایب سیگنال ارز دیجیتال:

مزایای سیگنال ارز دیجیتال

استفاده از سیگنال های ارز دیجیتال می تونه مزایا و معایب زیادی داشته باشه. به همین منظور ما در این قسمت از موضوع سیگنال فروش ارز دیجیتال، اطلاعاتی در مورد مزایا و معایب سیگنال رمز ارزها برای شما ارائه کنیم تا بتونین بهترین تصمیم رو برای استفاده از سیگنال ارزدیجیتال بگیرین.

مزایا:

•    یکی از مزایای این گزینه این هست که می تونین ترید رو شروع کنین و به کسب سود بپردازین.
•    یکی دیگه از مزایای سیگنال ها این هست که می تونین بدون نیاز به دانش تخصصی تحلیل تکنیکال، بهترین نقاط خرید و فروش ارز دیجیتال رو پیدا کنین.
•    یکی دیگه از مزایای سیگنال رمز ارزها این هست که می تونین یکم زرنگی به خرج بدین و با تحلیل سیگنال های ارزهای دیجیتال معتبر تجربه به دست بیارین.

معایب:

•    یکی از معایب سیگنال رمزارزها این هست که ممکنه وقتی که فقط یه سیگنال رو مورد استفاده قرار داده باشین، به جای سود دچار ضرر بشین.
•    یکی دیگه از معایب سیگنال های ارز دیجیتال این هست که با فردی روبرو میشین که کاربران از سیگنال های اون رضایت ندارن و شما با استفاده از سیگنال های اون ضرر می کنین.
•    یکی دیگه از معایب سیگنال ارزهای دیجیتال این هست که شما هیچ دسترسی به اطلاعات تماس یا ایمیل افرادی که سیگنال ارز دیجیتال ارائه میدن ندارین و معلوم نیست کسی که سیگنال صادر می کنه واقعا تحلیلگر ارز دیجیتال هست یا یه فرد معمولی بدون دانش تخصصی هست.

چرا از سیگنال ارز دیجیتال استفاده کنیم؟

چرا از سیگنال ارز دیجیتال

همونطور که گفتیم، دریافت سیگنال مزایای زیادی داره و به طور کلی این سیگنال ها اطلاعات زیاد و مفیدی رو در مورد خرید و فروش ارزهای دیجیتال در اختیار سرمایه گذاران و معامله گران قرار میدن. به این ترتیب شما نیز می تونین با استفاده از سیگنال های ارز دیجیتال اطلاعات مفیدی در مورد وضعیت قیمتی ارزهای دیجیتال به دست بیارین. برای مثال با تحلیل سیگنال ارزهای دیجیتال میشه مشخص کرد که چه زمانی باید یه ارز دیجیتال رو خرید و هدف از خرید یه ارز دیجیتال نیز مشخص میشه. به این ترتیب یکی از دلایلی که باید از سیگنال ارز دیجیتال استفاده کنیم این هست که خرید و فروش خودمون رو با هدف مشخصی انجام می دیم.
جالب اینجاست که بدونین، شما می تونین با استفاده از سیگنال ارزهای دیجیتال مشخص کنین که توقف ضرر یه ارز دیجیتال دقیقا چه زمانی هست. از اونجایی که نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال می تونه باعث ضرر شما نیز بشه، باید از تحلیل سیگنال ارزهای دیجیتال دریافت شده تا حد زیادی از این ضررها اگاه شد و تصمیم های درستی بگیرین تا بیشترین سود و کمترین ضرر رو داشته باشین. همچنین یکی از دلایلی که باید از سیگنال خرید ارزدیجیتال استفاده کنیم این هست که وقتمون صرفه جویی میشه. به عبارت دیگه این سیگنال اطلاعات زیادی رو شما میده و شاید دیگه نیازی به تحلیل نمودار قیمتی ارز دیجیتال مورد نظر نداشته باشین. بنابراین توصیه می کنیم تا تمرکز خودتون رو بر سیگنال ارزهای دیجیتال بذارین تا وقت خودتون رو صرف تحلیل نمودارهای قیمتی تلف نکنین.

درآمدزایی با سیگنال ارز دیجیتال:

بازار ارزهای دیجیتال نیز می تونه مقل بقیه بازارهای مالی برای شما سودهای زیادی به همراه داشته باشه، به شرطی که بتونین بهترین نقاط خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کنین و با معامله در این نقاط سودهای زیادی به دست بیارین. به این ترتیب از اونجایی که سیگنال ارزهای دیجیتال برای شما موقعیت های خرید و فروش رو میدن، می تونین از سیگنال های ارز دیجیتال سودهای زیادی به دست بیارین.

همیار تریدر آلفا

همیار تریدر ارزسنج، همیار مک دی ارزسنج و ابر ارزسنج را دارد.

 

پکیج آلفا از پکیج های سیگنال ارز دیجیتال، شامل همیار تریدر ارزسنج، همیار مک دی ارزسنج و ابر ارزسنج است. در این سیگنال ارز دیجیتال، سیگنال های خرید با پوزیشن های لانگ (صعودی) و  سیگنال های فروش با  پوزیشن های شورت(نزولی) از طریق هوش مصنوعی که حاصل سالیان متمادی زحمات اعضای این مجموعه است، ارائه میگردند. در این پکیج سیگنال دهی خرید و فروش ارز دیجیتال اندیکاتور سطح یک ارزسنج فعال است و سیگنال ارز دیجیتال را در قالب پوزیشن های لانگ و شورت نمایش میدهد. بدیهی است هر سیستمی خطاهای ناگزیری دارد ولیکن پکیج مذکور با کمترین خطا سیگنال ها را کشف و نمایش میدهد.

 

خرید آنلاینپیشنمایش