آموزش ارز دیجیتال در ارومیه (حضوری)

کلاس های حضوری ارز دیجیتال در ارومیه

ثبت نام دوره های حضوری ازر دیجیتال در ارومیه

تدریس ارز دیجیتال از ابتدایی ترین مباحث تا پیشرفته ترین موضوعات

مفاهیم پایه ارزهای دیجیتال

پرایس اکشن حرفه ای

تحلیل فاندامنتال حرفه ای

تحلیل داده های آنچین

مدیریت ریسک و سرمایه

9 استراتژی پولساز

علاقه مندان میتوانند از طریق دوره های زیر ثبت نام نمایند.
جهت حفظ کیفیت دوره ها ظرفیت محدود است و اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام نمایند.

مشاوره دوره های حضوری

اگر سوالی در مورد دوره های حضوری دارید از طریق شماره واتساپ زیر در خدمتتان هستیم.


کلاس آموزش حضوری ارزهای دیجیتال در ارومیه چگونه است؟

کلاس آموزش حضوری ارزهای دیجیتال در ارومیه اگرهنوز وارد بازار ارزهای دیجیتال نشدین و یا تازه وارد این بازار شدین لازمه بدونین که این بازار علی رغم سودهای خوبی که میتونه بده، اگه راه و روشش رو بلد نباشین خیلی سریع سرمایه ها رو تباه میکنه. همانطور که قبل از رانندگی لازمه تا آموزش ببینیم و مهارت رانندگی رو کسب کنیم، در بازار های مالی هم لازمه که یاد بگیریم تا بتونیم اولا سرمایه خودمون رو حفظ کنیم و بعدش بدنبال افزایش سرمایه باشیم.اگر بدون آموزش شروع به رانندگی کنیم ممکنه که حوادث بدی اتفاق بیافته که خسارت های جانی و مالی داشته باشه. در بازا رسرمایه هم اگه بدون آموزش و یهویی واردش بشیم همه سرمایه مون به باد میره.
توصیه میکنیم اگر میخواین وارد بازار های مالی و ارزهای دیجیتال بشین یک مقدار از سرمایه ای که برای این کار درنظر گرفتین رو برای آموزش صرف کنین. اشتباه نکنین. این کار هزینه نیست، بلکه یک سرمایه گذاری روی دانش خودتون هست تا در یک کاری به مهارت لازم برسین و تا آخر عمرتون بتونین ازش درآمد کسب کنین. ما در کلاس های آموزشی که تدارک دیدیم شما رو به این مهارت میرسونیم که بتونین با خیال راحت در یک محیط آروم بشینین و با یک فنجان قهوه کنار رایانه خودتون سودهای خوبی رو بدست بیارید.

در کلاس آموزش حضوری ارزهای دیجیتال در ارومیه چه مباحثی وجود دارد؟

کلاس جامع آموزش ارز دیجیتال جادوی رمزارزها


کلاس جامع آموزش ارز دیجیتال جادوی رمزارزها در ارومیه کلاس جامع آموزش ارز دیجیتال در ارومیه با نام جادوی رمزارزها شامل تمامی کلاس های جامع و مینی کلاس های ارزسنج است. این کلاس آموزشی تمامی مباحث پایه اقتصاد، ارزهای دیجیتال، امنیت، تحلیل فاندامنتال، تحلیل تکنیکال و پرایس اکشن را در خود جای داده و در انتهای این کلاس ها کلاس تخصصی و ویژه استراتژی های معاملاتی تدریس میشه که فوت و فن ترید رو در یک سری استراتژی هایی که حاصل چندین سال ترید ما در بازار ارزهای دیجیتال هست. کلاس آموزش ارز دیجیتال در ارومیه و استان آذربایجان غربی برگزار میشود و تمامی آنچه یک تریدر نیاز دارد بصورت کامل و جامع توسط مدیر صرافی ارز دیجیتال ایران بایننس تدریس میشه. تجربه بیش از 5 ساله وی در بازار ارزهای دیجیتال و کسب و کار موفقی که در این زمینه بنا نهاده نوید این رو میده که کلاس جادوی رمزارزها یکی از متفاوت ترین و برترین کلاس های آموزش ارز دیجیتال در ایران باشد.
کلاس جادوی رمزارزها در ارومیه برگزار میشود و این فرصتی هست برای هموطنانی که در ارومیه و شهرهای اطراف ساکن هستند. کلاس های آموزشی مختلفی در ارومیه، تبریز، اردبیل، تهران و سایر نقاط کشور برگزار میشود ولیکن ماهیت تمامی آنها بصورت تئوری است. اما...

در کلاس جامع آموزش رمزارزها تمامی مباحث بصورت عملی و پابه پای دانشجویان انجام میپذیرد. در این کلاس شما با داشتن یک لپتاپ در کنار اساتید کلاس مفاهیم را یاد گرفته و همراه با آنها تحلیل خواهید کرد. پس از یادگیری مفاهیم و تحلیل ارزها، هم پای استاد حبیبی در صرافی های مختلف ترید خواهید کرد و طعم واقعی ترید و کسب درآمد از بازار ارزهای دیجیتال را خواهید چشید.

در ادامه کلاس های آموزشی را یک به یک معرفی کردیم و سرفصل های کلی را ارائه دادیم. تمامی کلاس های زیر جزو کلاس جامع جادوی رمزارزها بوده و در این کلاس به همه آنها پرداخته خواهد شد.

کلاس آموزش مفاهیم بنیادی اقتصاد در ارزهای دیجیتال


آموزش ارز دیجیتال در ارومیه قبل از ورود به بازار های مالی و کلاس های تخصصی آموزش ارز دیجیتال لازم هست تا با برخی مفاهیم بنیادی در اقتصاد آشنایی داشته باشید. در اصل مفاهیم اقتصادی در همه بازار های مالی تشابه بالایی دارند و برای کار در هر بازار مالی مثل ارزهای دیجیتال لازم است تا برخی موارد را در اینجا یکبار برای همیشه یاد بگیرید. در کلاس آموزش مفاهیم بنیادی اقتصاد در ارزهای دیجیتال مفاهیم زیر ارائه میشوند:

 • تاریخچه پول و انواع آن
 • تقاضا، عرضه و تعادل
 • سیاست های پولی و سیاست های مالی
 • تورم و رکود
 • بودجه و کسری بودجه
 • نوسان های اقتصادی و سیاست های تثبیت
 • شکلگیری قیت و عوامل موثر بر آن

برای ورود به هر بازاری دانستن این مفاهیم و درک آموزه های اقتصادی لازم و ضروری است. این مفاهیم شاید رد نگاه اول زیاد جلب توجه نکنند ولی وقتی در تحلیل های تکنیکال و پرایس اکشنی از آنها استفاده میکنیم به اهمیت آنها پی خواهید برد.

کلاس آموزش کامل مفاهیم ارزهای دیجیتال


کلاس آموزش کامل مفاهیم ارزهای دیجیتال در ارومیه پس از یادگیری مفاهیم اقتصادی و درک نحوه شکل پیری قیمت ها و سایر پارامتر های مهم در بازار های مالی میتونید وارد بازار های مالی بشوید ولی قبل از اینکار در هر بازار مالی یک سری مفاهیم وجود دارد که قبل از شروع به کار نیاز هست تا با آنها آشنا شوید. در کلاس آموزش مفاهیم ارزهای دیجیتال در ارومیه آموزش میبینید که در بازار ارزهای دیجیتال چه مفاهیمی وجود دارد و چقدر دانستن و درک این مفاهیم در تحلیل ها و درک بازار و در نهایت در کسب درآمد شما تاثیر دارد. در این کلاس مفاهیم زیادی آموزش داده میشود که به اختصار برخی سرفصل ها را ذیلا نام میبریم:

 • ارزهای دیجیتال از پیدایش تا اکنون
 • آشنایی با بلاکچین، ساختار و نحوه کار
 • امنیت در بلاکچین
 • انواع بلاکچین ها و اگلوریتم ها و ...
 • بیت کوین، آلت کوین، توکن و شت کوین
 • کیف پولها، انواع آنها + آموزش کار
 • معرفی روش های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال
 • معرفی استخراج ارزهای دیجیتا + آموزش عملی
 • سرمایه گذاری، انواع و روش ها
پس از آموزش مفاهیم بنیادی ارزهای دیجیتال کم کم میتونیم وارد بازار ارزهای دیجیتال بشیم.

مینی کلاس آموزش کار با کیف پول های ارزهای دیجیتال


مینی کلاس آموزش کار با کیف پول های ارزهای دیجیتال در اکثر کلاس های تخصصی جامع ارزسنج برگزار میشود. مفاهیم به صورت عملی و پا به پای دانشجویان پیش برده میشوند و در پایان این مینی کلاس دانشجویان با همه مفاهیم کیف پول ها که ذیلا اشاره میکنیم کاملا آشنا میشوند و میتوانند در شبکه های مختلف و پلتفرم های مختلف کیف پول ایجاد و مدیریت کنند. آموزش کار با کیف پول های ارزهای دیجیتال در ارومیه سرفصل مطالب آموزشی در این مینی کلاس به شرح زیر است:

 • کلید خصوص و عمومی چیست و چرا مهم است؟
 • انواع کیف پول ها و آموزش کار بر هر نوع
 • امنیت در کار با کیف پول ها
 • آموزش دریافت و ارسال ارز در کیف پول ها
 • کارمزدهای انتقال
 • آموزش سواپ، استیک و ... در کیف پول ها
 • آموزش کامل کار با تراست ولت، کوینومی، اتومیک و ...

پس از یادگیری مفاهیم کیف پول های ارزهای دیجیتا و نحوه دریافت و ارسال ارزهای دیجیتال قادر خواهید بود تا برای نگهداری ارزهای دیجیتال اقدام کنید اما ارزهای دیجیتال را چطور میتوان تهیه کرد؟ تهیه ارزهای دیجیتال عموما از دو روش استخراج ارزهای دیجیتال و خرید ارزهای دیجیتال میسر است که در ادامه به آنها میپردازیم.

کلاس حضوری تحلیل تکنیکال و پرایس اکشن در ارومیه و تبریز


پس از اینکه پایه محکمی از مفاهیم ارزهای دیجیتال را با آموزش های ما ایجاد نمودید، نوبت آن رسیده تا وارد بخش بسیار مهمی به نام تحلیل تکنیکال و پرایس اکشن شوید. در کلاس حضوری آموزش تحلیل تکنیکال و پرایس اکشن هرآنچه در نمودار های بازار های مالی به آن نیاز دارید تا بتوانید برای خرید یا فروش تصمیم بگیرید را فرا خواهید گرفت. کلاس عملی آموزش تحلیل تکنیکال و پرایس اکشن این امکان را به شما میدهد تا درک عمیقی از بازار داشته باشید. نمودار را بشناسید، الگوهای حرکتی را بشناسید، روندها و ... موارد دیگری که برای یک تحلیل کامل نیاز دارید را بشناسید. کلاس حضوری تحلیل تکنیکال و پرایس اکشن در ارومیه و تبریز برخی سرفصل های این کلاس به شرح زیر است:

 • آموزش جامع مباحث کندل استیک ها
 • آموزش جامع مباحث الگوهای هارمونیک
 • آموزش جامع سطوح حمایتی و مقاومتی
 • تحلیل نمودار با مومنتوم و حجم معاملات
 • آموزش جامع روند ها و الگوهای پرایسی
 • مدیریت سرمایه و ریسک در معاملات
 • ترید حرفه ای در بازه های روند دار و رنج (اختصاصی ارزسنج)

چرا کلاس آموزش تحلیل تکنیکال و پرایس اکشن ارزهای دیجیتال مهم است؟

برای درک وضعیت بازار و تحلیل و تشخیص روند حرکت بازار هیچ ابزار دقیقی نیست. تحلیل تکنیکال و پرایس اکشن در واقع راهنمایی هستند برای افزایش احتمال وقوع حرکت بازار. با توجه به اینکه عموم افراد فعال در بازار های مالی تحلیل تکنیکال و پرایسی رو فراگرفته اند، سطوح پرایسی و الگوهایی که در این کلاس یاد خواهید گرفت، نواحی تصمیم گیری عموم این افراد است و با یادگیری هرچه بهتر آموزش تحلیل تکنیکال قدرت تشخیص روند بازار در شما تقویت خواهد شد.

کلاس آموزش پرایس اکشن و تحلیل تکنیکال در ارومیه بصورت حضوری برگزار میشود و تمامی مسائلی که در بالا ذکر شد به صورت کاملا عملی آموزش داده میشوند. تعامل بین اساتید و دانشجویان بسیار بالا بوده به طوری که در انتهای هر جلسه تکالیفی به دانشجواین داده میشود تا در جلسه بعد ارائه دهند و خطاهاشون برطرف شود.

کلاس حضوری آموزش تحلیل فاندامنتال ارزهای دیجیتال در ارومیه و تبریز


کلاس حضوری آموزش تحلیل فاندامنتال یکی از مهم ترین کلاس هایی هست که در مجموعه ارزسنج برگزار میشود. در کلاس آموزش فاندامنتال ارزهای دیجیتال به مسائلی که بر اقتصاد و درنتیجه به قیمت ارزهای دیجیتال تاثیر میگذارند پرداخته میشود. دانشجویان با طی این کلاس مهارت تحلیل بازار را بر اساس اخبار و تحلیل های منتشر شده بدست می آورند. بازار ارزهای دیجیتال تاثیر بسیار زیادی ازاخبار و حوادث سیاسی و اقتصادی میپذیرد.

تصمیمات سیاسی کشور های توسعه یافته، جنگ و اختلافات، افزایش نرخ بهره، تحریم و ... از اخباری هستند که تاثیر مستقیمی بر نرخ ارزها و مارکت ارزهای دیجیتال دارند. با شرکت در کلاس تحلیل فاندامنتال مهارت تحلیل هر خبر حاشیه ای را نیز بدست خواهید آورد. با برترین و مهترین سایت هایی که اخبار را منتشر میکنند آشنا میشوید و قبل از اینکه خبری تاثیرش را بر نرخ ها بگذارد از آن مطلع شده و تصمیم خود را برای معاملات آتی میگیرید. کلاس حضوری آموزش تحلیل فاندامنتال ارزهای دیجیتال در ارومیه و تبریز برخی سرفصل های این کلاس به شرح زیر است:

 • انواع اخبار و تاثیر آنها
 • تحلیل خبر و تاثیر آن بر قیمت ها
 • معرفی سایت ها و روش های دریافت جدیدترین اخبار ارزهای دیجیتال
 • تحلیل عملی و کاربردی اخبار دریافتی
 • آموزش استفاده از اخبار در تحلیل ها و تصمیمات

چرا کلاس آموزش تحلیل فاندامنتال مهم است؟ و بدون فاندامنتال نمیتوان ترید کرد؟

با توجه به اینکه مارکت ارزهای دیجیتال مارکت نوپایی است و حجم مارکت آن در برابر مارکت هایی مثل طلا و نفت ناچیز به نظر میرسد، لذا سرمایه دارانی که اصطلاح نهنگ را برای آنها به کار میبرند قادر به ایجاد نوسانات در بازار هستند. تشخیص اینکه نهنگها چه تصمیم دارند سخت است ولیکن اگر بتوانید با آنها همسو شوید، در کنار نهنگها شما نیز سود خوبی را به دست خواهید آورد. معمولا نهنگ ها با تکیه بر اخبار و انتشار اخبار مختلفی بازار را هدایت میکنند تا به اهدافشان برسند. در این مسیر تحلیل فاندامنتال و درک صحیح هر یک از اخبار میتواند کمک کنند تا با نهنگ ها هم مسیر شوید.

برای شرکت در کلاس های آموزشی آکادمی ارزسنج با ما تماس بگیرید.

کلاس آموزش حضوری ارزهای دیجیتال در ارومیه را بیشتر بشناسید


آموزش حضوری ارز دیجیتال در ارومیه اگه به دنبال شرکت در یک کلاس حضوری آموزش ارز دیجیتال در ارومیه هستین تا سرمایه گذاری در رمز ارزها رو شروع کنید، بهتره این مطلب رو به هیچ عنوان از دست ندید. این روز ها که رمز ارز ها به یکی از پرسودترین بازار های مالی تبدیل شده و زندگی افراد زیادی رو متحول کرده. شاید در اطرافیان شما هم افرادی وجود دارن که به واسطه فعالیت تو همین بازار، شرایط مالیشون به طور کامل تغییر کرده باشه. همچنین ممکنه که این افراد شما رو هم به سرمایه گذاری در این حوزه تشوق و دائما در مورد سود های کلان بازار ارزهای دیجیتال صحبت کنن.
اما کسب سود های چند رقمی از ارزهای دیجیتال، بخش زیبای فعالیت در این مارکت است. معمولا بیشتر افرادی که در کریپتوکارنسی ها فعالیت دارن، در مورد ضرر های این بازار حرفی نمیزنن. به همین دلیل افراد زیادی به امید چند برابر کردن سرمایه ای که دارن، وارد این بازار ها میشن. غافل از این که کریپتوکارنسی ها با کسی شوخی ندارن و ممکنه که فقط با یک اشتباه و در کمتر از چند دقیقه کل سرمایشون رو از دست بدن.
شاید با خودتون بگین که پس چرا فلانی تونسته با سرمایه گذاری در ارز دیجیتال به یک نون و نوایی برسه؟ معمولا افرادی که تا به امروز تونستن در بازار های مالی پر ریسکی مثل کریپتوکارنسی ها دووم بیارن، یا از تجربه شخصی خودشون که در اثر ضرر های بسیار بدست اومده استفاده میکنن؛ یا اینکه با شرکت در کلاس های آموزش ارز دیجیتال، از دانش و تجربیات افراد دیگه استفاده کردن. در این سال ها به دلیل شیوع بیماری کرونا، آموزش های غیر حضوری و آنلاین مرسوم شده ان؛ که آکادمی ارزسنج نیز کلاس های متعددی را به همین منظور و به شکل غیر حضوری برگزار کرده. اما با توجه به پایان کرونا و واکسیناسیون سراسری، وقت اون رسیده که کلاس های آموزشی هم به شکل و شمایل گذشته برگزار بشن. به همین منظور تصمیم به برگزاری کلاس حضوری آموزش ارز دیجیتال گرفتیم.

ارز دیجیتال چیست؟


آموزش ارز دیجیتال در ارومیه و تعریف ارز دیجیتال چیست رمز ارز، کریپتوکارنسی یا ارز دیجیتال به جدیدترین شکل دارایی های مالی گفته میشه که تماما دیجیتالی هستن. رمز ارزها ویژگی های منحصر به فردی رو دارن که بیشتر اون ها به دلیل علم رمزنگاری بکار رفته در این دارایی ها فراهم شدن. در این دارایی ها که بسیاری ازشون به عنوان سیستم های مالی آینده یاد میکنن، اطلاعات مربوط به این دارایی ها روی شبکه منحصر به فردی به نام بلاک چین ذخیره و نگهداری میشه.
سیستم های مربوط به کریپتوکرنسی ها به نحوی طراحی شدن که کاملا غیر متمرکز باشن. به این ترتیب برای نقل و انتقال دارایی از نقطه ای به نقطه دیگر، به هیچ دولت، سازمان متمرکز، بانک و. . . وابسته نخواهید بود. از سال 2009 تا به امروز این بازار رشد و توسعه بسیار زیادی رو پیدا کرده؛ به طوری که در حال حاضر ارزش اون بیش از 1.8 تیریلیون دلار هست.
با این تفاسیر یادگیری ارزهای دیجیتال برای سال های آینده بسیار ضروری هستش. همچنین افرادی که سریعتر از بقیه بتونن به ارزش های نهفته این بازار پی ببرن، شانس بیشتری رو برای کسب سود از اون دارن. برای اینکه شما هم بین این افراد قرار بگیرین، بهتره که از همین الان به دنبال افزایش دانش و اطلاعاتتون در این حوزه باشید. به همین منظور و ارائه آموزش های درست و اصولی به مخاطبانمون تصمیم گرفتیم که کلاس حضوری ارز دیجیتال در استان آذربایجان شرقی و غربی برگزار کنیم.

چرا باید در کلاس آموزش ارزهای دیجیتال شرکت کنیم؟


شرکت در کلاس آموزش ارز دیجیتال در ارومیهتورم بی سابقه ای که کشور عزیزمان در سال های اخیر تجربه کرده، میتونیم به عنوان یکی از بدترین کلاس های اقتصادی در ایران بدونیم. به احتمال زیاد الان دیگه همه ایرانی ها در مورد بی فایده بودن پس انداز کردن، هم نظر هستن. به همین دلیل از این به بعد باید به جای مهارت پس انداز، سرمایه گذاری رو یاد بگیریم و به فرزندانمون هم یاد بدیم. البته بسیاری از ایرانی ها سرمایه گذاری رو بلد هستن، ولی تنها بازاری که برای این کار مناسب میدونن طلا هستش. غافل از اینکه بازارهای مالی پرسودتری هم وجود دارن. اگه نگاهی به نمودار قیمتی طلا در سال های گذشته بندازیم دو نکته مهم رو متوجه میشیم. اولیش اینه که این فلز گرانبها معمولا در بحران های مالی رشد های شارپی رو تجربه میکنه.
مسئله دوم هم اینه که در سال های گذشته قیمت طلا بیشتر نوسانی بوده و گران شدن آن در ایران بیشتر به دلیل تورم و افزایش نرخ دلار بوده. این در حالیه که در بازار ارزهای دیجیتال، رمز ارزهایی با رشد یک میلیون درصدی (شیبا اینو) رو داشتیم. (به عبارت ساده تر به ازای هر یک دلار سرمایه گذاری در این رمز ارز در سال گذشته، امروز ده هزار دلار سود کرده بودید!) با شرکت در کلاس حضوری آموزش ارز دیجیتال آکادمی ارزسنج، میتونین از سایر فرصت های مشابهی که در این بازار وجود داره، استفاده کنین.
همچنین تا دو سال پیش بازار بورس و سهام شرکت های داخلی نیز برای پس انداز و پول های اضافی ایرانیان مناسب بود. اما پس از ریزشی که این بازار تجربه کرد و به دلیل اعتماد و اعتبار از دست رفته اون، در حال حاضر این بازار مالی محل مناسبی برای سرمایه های مازاد شما نیست. با توجه به اینکه ایرانی ها نمیتونن روی شرکت های بین المللی سرمایه گذاری کنن، و بازار ارزهای دیجیتال ماهیت و ساختار مشابهی رو با اون ها داره؛ میتونیم بگیم که کریپتوکارنسی ها بهترین مارکت در شرایط فعلی هستن.
البته این بازار مزیت های دیگری هم دارد که یکی از مهمترین آن ها دور زدن تحریم های مالی است. بیشتر تاجرین و افرادی که قصد مراودات بین المللی رو دارن، تا به امروز روش های متنوعی رو برای ارسال و دریافت پول امتحان کردن که بیشتر اون ها کارایی و سرعت لازم رو نداشته. همچنین وجود افراد واسطه برای این نوع نقل و انتقالات مالی، امنیت دارایی های شما رو با مشکل مواجه میکنه. اما به این نکته توجه کنید که برای اینکار باید اطلاعات حداقلی رو در مورد رمز ارزها داشته باشید.
از طرف دیگه به دلیل افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال، روز هایی فرا میرسن که پرداخت حقوق ماهیانه کارمندان دولت، خرید و فروش از سوپر مارکت و. . . به طور کامل با این نوع دارایی ها انجام میشن. به همین دلیل بهتره که از همین الان به فکر یادگیری در مورد دارایی های دیجیتالی و استفاده از اون ها باشین. توجه داشته باشید که آکادمی ارزسنج کلاس حضوری ارز دیجیتال در آذربایجان غربی و شرقی رو برای راحتی حال شما تهیه کرده که با شرکت در آن ها، هر آنچه که باید در مورد ارزهای دیجیتال بدانید، توسط مدرسین با تجربه این آکادمی، به شما یاد داده میشه.

آموزش، مهمترین پیش نیاز برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال


کلاس آموزش ارز دیجیتال در ارومیه را تجربه کنید بازار ارزهای دیجیتال دقیقا مثل یک معدن الماس است که اطلاعات و دانش بیشتر میتونه شانس پیدا کردن الماس های بزرگتر و بیشتری رو براتون فراهم کنه. اما بیشتر فعالان این بازار ها که در شبکه های اجتماعی فعالیت دارن، فقط و فقط در مورد سود های کلانی که بدست آوردن صحبت میکنن. در حالی که ممکنه الماس هایی که پیدا میکنین، سنگ های بی ارزشی از آب دربیان.
همچنین بیشتر این افراد که تو حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت دارن، ترجیح میدن که ضرر های خودشون رو پنهان کنن. این در حالیه که حتی بهترین تریدر های رمز ارزها هم خطا میکنن و ضرر در این بازار اجتناب ناپذیر هستش. از طرف دیگه کمتر کسی پیدا میشه که در مورد ضرورت و لزوم آموزش برای فعالیت در این حوزه صحبت کنه. پیشنهاد اکید ما اینه که قبل از سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی ها، روی خودتون سرمایه گذاری کنید و با شرکت در کلاس های آموزش ارز دیجیتال، سطح دانشتون رو در این حوزه افزایش بدین. توجه داشته باشین که هزینه های اندکی که امروز برای یادگیری رمز ارز ها پرداخت میکنین، در آینده میتونه از ضرر های هنگفت شما جلوگیری کنه. به خاطر همینه که میگیم آموزش دیدن در این حوزه نوعی سرمایه گذاری به حساب میاد.
هر چقدر که دانش و اطلاعات شما در بازار های مالی خصوصا ارزهای دیجیتال بیشتر باشه، توانایی تحلیلی بهتری رو هم پیدا میکنین. به این ترتیب امکان کسب سود های بیشتر براتون فراهم میشه. از طرف دیگه میتونین زودتر از بقیه فرصت های پولسازی که در این حوزه وجود داره رو پیدا کنید و با سرمایه گذاری در اون ها، همواره از بقیه فعالان این حوزه جلوتر باشید. اما نکته مهمی که در مورد اموزش ارز دیجیتال باید به آن توجه کنید، منبع آموزشی است. همونطور که میدونین کریپتوکارنسی ها مدت زمان کوتاهیه که در ایران محبوب شدن. همین مسئله هم باعث شده که هر فردی با هر میزان سطح دانش و سوادی که داره، تصمیم به آموزش اطلاعاتش به بقیه، بگیره. با بررسی هایی که درباره کلاس های آموزشی مختلف انجام داده ایم، متوجه اطلاعات ناقص اون ها شدیم. همچنین در برخی از کلاس های آموزشی، اطلاعات غلط و نادرستی به مخاطبین داده میشه.
حتی در بعضی از موراد، افرادی که قبلا در بازار های داخلی یا فارکس فعالیت داشتن، به آموزش رمز ارزها پرداخته اند. این در حالیه که بازار ارزهای دیجیتال از نظر رفتاری و روانشناسی عملکرد بسیار متفاوتی رو داره؛ که تنها با فعالیت و کسب تجربه در آن قابل درک میباشد. به همین جهت بهتره از منابعی استفاده کنید که مدرس آن، سابقه فعالیت در بازار کریپتوکارنسی ها رو داشته باشه. با توجه به این مسائل میتونیم بگیم که پیدا کردن یک منبع موثق و قابل اعتماد برای آموزش ارز دیجیتال، کار بسیار سختی است. به همین منظور آکادمی ارزسنج تصمیم گرفت که یک پلتفرم کاملا تخصصی در مورد ارزهای دیجیتال را بوجود بیاره. در سایت ارزسنج و کلاس هایی که در آن برگزار میشود، به طور اختصاصی در مورد رمز ارزها صحبت کرده ایم.
تا به امروز کلاس های آموزشی آنلاین و ویدیو و محتوا های رایگانی رو برای کاربرهامون تهیه کرده ایم که به کمک اون ها دانش و اطلاعاتتون به میزان قابل توجهی افزایش پیدا میکنه. همچنین با توجه به پایان یافتن کرونا و در نظر گرفتن این مسئله که آموزش آنلاین نمیتونه جایگزین مناسبی برای آموزش به همه افراد باشه؛ تصمیم به برگزاری کلاس حضوری ارز دیجیتال در آذربایجان شرقی و غربی گرفتیم. اما شاید براتون سوال باشه که چرا باید از میان تمامی پلتفرم های تخصصی که در این حوزه وجود داره، ارزسنج رو انتخاب کنید؟ برای پاسخ به این سوال در ادامه با ما همراه باشید.

چرا کلاس های حضوری ارزسنج؟


چرا کلاس های حضوری ارزسنج؟ با یک جست و جوی ساده در اینترنت میتوانید هزاران سایت، پلتفرم، مدرس و کلاس آموزشی ارز دیجیتال رو پیدا کنین؛ اما به جرأت میتوان گفت که هیچ کدام از اون ها به اندازه آکادمی ارزسنج جامع و کاربردی نیستن. در این کلاس ها سعی کردیم که کاملترین و بروزترین اطلاعاتی که باید در مورد بازار رمز ارزها، ورود به آن، سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، روش ها و سبک های تحلیلی و... بدونین، رو در اختیارتون قرار دهیم. متاسفانه شیوع بیماری کرونا تا حد زیادی سبک زندگی روزمره ما رو تغییر داد. آموزش و یادگیری هم تحت تاثیر همین مساله قرار گرفتن و به طور کامل غیرحضوری و آنلاین شدن. اما این سبک از یادگیری مهارت و دانش برای همه مناسب نبود و بیشتر افراد نتونستن در دو سال گذشته به شکل کاربردی و مناسب، آموزش ببینین. البته به لطف واکسیناسیون سراسری و ضعیف شدن سویه های جدید کرونا، امکان برگزاری کلاس و کلاس حضوری فراهم شده. به همین منظور تصمیم به برگزاری کلاس حضوری ارز دیجیتال در تبریز و ارومیه رو گرفتیم. پیشنهاد میکنیم که قبل از ثبت نام و شرکت در این کلاس های از مشاوره های آنلاین و رایگانی که توسط متخصصین مجرب ما ارائه میشن، استفاده کنید. البته ممکنه که شما شرایط و توانایی حضور در این کلاس ها رو نداشته باشید؛ اما جای نگرانی نیست، چرا که آکادمی ارزسنج کلاس های آموزش آنلاینی رو هم برای کاربرانش تدارک دیده.
مطالب ارائه شده در کلاس های ارزسنج، حاصل فعالیت 5 ساله مدیر و موسس آکادمی ارزسنج، یعنی آقای مهندس سعید حبیبی، در بازار کریپتوکارنسی هاست. تیم ما به قدری از کیفیت این کلاس حضوری ارز دیجیتال در آذربایجان شرقی و غربی مطمئن است که آن را به طور کامل ضمانت کرده. اگر بنا به دلایلی از این کلاس رضایت کافی رو نداشته باشین، میتونین هزینه ای که پرداخت کردید رو به طور کامل پس بگیرید. همچنین با توجه به اینکه ممکن است بیشتر شرکت کنندگان این کلاس، کاملا تازه کار باشن، تمامی مطالب رو به طور پایه ای و از صفر تا صد توضیح داده ایم. ما در طراحی و تهیه سرفصل های این کلاس، تمامی افراد رو با هر سطح دانشی که دارن، مخاطب قرار دادیم. به این ترتیب برای شرکت در این کلاس ها، نیازی به هیچ گونه پیش نیاز یا کلاس جانبی ندارید.
نکته مهم دیگری که در مورد کلاس حضوری آموزش ارز دیجیتال ارزسنج وجود داره، اینه که تنها به مطالب تئوریک محدود نشده. مدرسین این کلاس ها، در حین کلاس و با ترید و تحلیل آنلاین و همزمان، کاربرد تمامی آموزش ها رو به شکل عملی روی نمودار قیمت به شما نشان می دهند. به این ترتیب درک بهتری رو از بازار رمز ارزها پیدا می کنین. همچنین به شکل کامل صفر تا صد تحلیل ارزهای دیجیتال و نحوه معامله آن ها رو یاد میگیرید. تحلیل لایو ارزهای دیجیتال در هنگام برگزاری کلاس، نشان دهنده قابل اطمینان بودن استراتژی های معاملاتی آن است. در واقع شما به شکل عملی میزان دقت و صحت روش های تحلیل آموزش داده شده در این کلاس رو مشاهده میکنید. با بررسی پکیج های آموزشی مختلف ارز دیجیتال، کمتر کلاس ای رو پیدا میکنید که چنین مزیتی رو براتون فراهم کنه.
دلیل بعدی که شما رو مجاب به شرکت در این کلاس آموزش حضوری ارز دیجیتال میکنه، پشتیبانی طولانی مدت اون هستش. با توجه به اینکه بعد از ورود به بازار و کسب تجربیات عملی، نقاط قوت و ضعف و میزان یادگیری افراد مشخص میشه، تصمیم گرفتیم که حتی پس از پایان کلاس نیز خدمات پشتیبانی رو به مخاطبینمون ارائه بدیم. به این ترتیب هر زمان که با مشکلی در معاملات ارز دیجیتال مواجه بشین، میتونین اون رو با تیم پشتیبانی ما مطرح کنین. تیم ارزسنج بدون چون و چرا و در کمترین زمان ممکن، بهترین راه حل رو برای برطرف کردن مشکلتون به شما پیشنهاد میده. داشتن پشتیبان و مشاور در مسیری که برای تبدیل شدن به یک تریدر حرفه ای پیش روی شما قرار داره، بسیار مهم و ضروری است. به همین دلیل با شرکت در کلاس حضوری ارز دیجیتال در ارومیه و تبریز امکان برخورداری از حمایت یک پشتیبان حرفه ای و با تجربه براتون مهیا میشه.

سوالات شما در مورد کلاس آموزش ارزهای دیجیتال در ارومیه


چرا باید سرمایه گذاری در رمز ارزها را یاد بگیریم؟

با وجود تمامی مخالفت هایی که با کریپتوکارنسی ها وجود داره، اما این دارایی ها آینده پول و سیستم های مالی و بانکی جهان هستن. به همین دلیل همه افراد دیر یا زود باید با این حوزه، نحوه استفاده و کاربرد ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاری و خرید و فروش آن ها و... آشنا بشن. توجه داشته باشین که همیشه اولین ها در هر حوزه شانس بیشتری رو دارن. به همین دلیل هر چقدر سریعتر وارد دنیای ارز های دیجیتال شوید، شانس بیشتری برای کسب سود از این حوزه نصیبتون میشه.

مزایای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال چیست؟

سوالات متداول کلاس های حضوری ارزهای دیجیتال
 • تراکنش های سریع و بی دردسر که امکان ارسال پول به سراسر جهان رو در کسری از ثانیه ممکن کرده.
 • کارمزد پایین تراکنش ها در مقایسه با سیستم های سنتی بانکداری
 • مقبولیت و محبوبیت رو به افزایش کریپتوکارنسی ها
 • شفافیت معامللا و خرید و فروش آن ها
 • عدم پرداخت مالیات برای دارایی های دیجیتالی
 • امکان کسب سود های چند صد و چند هزار درصدی در مدت زمان کوتاه
 • عدم وجود پلتفرم و افراد واسطه برای تراکنش ها و نقل و انتقالات مالی
 • امنیت بیشتر نسبت به پول نقد و دارایی های فیزیکی
 • امکان جابجایی و نگهداری راحت آن ها و. . .

بهترین منبع برای آموزش ارز دیجیتال کدام است؟

پلتفرم های متعددی در حوزه آموزش ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری در این حوزه وجود دارن؛ اما به دلیل دانش ناقص و اطلاعات نادرستی که در بعضی از کلاس های آموزشی وجود داره، انتخاب یک منبع آموزشی مناسب کار سختی شده. آکادمی ارز دیجیتال ارزسنج یکی از بهترین پلتفرم های این حوزه است که کلاس های متعددی رو برای افزایش سطح دانش کاربر هاش تهیه کرده. نکته مهمی که در مورد این آکادمی وجود داره، تضمین عودت هزینه پرداختی در صورت عدم رضایت از کیفیت آموزش های آن، میباشد.

کدام کلاس ارزسنج برای من مناسب است؟

ارزسنج کلاس های مختلفی رو به کاربرانش ارائه داده. برای اینکه بتونین یک کلاس مناسب با توجه به میزان دانش و اطلاعاتتون پیدا کنین، بهتره از مشاوره های رایگان این پلتفرم استفاده کنین. این آکادمی تیمی از مشاوران مجرب رو به همین منظور تشکیل داده. برای گرفتن مشاوره رایگان برای کلاس حضوری ارز دیجیتال در ارومیه، کافیه که اطلاعاتتون رو در قسمت های مربوطه وارد کرده و منتظر تماس مشاورین ما باشید.

شرایط شرکت در کلاس حضوری ارز دیجیتال در تبریز و ارومیه چیست؟

احتمالا سوالات زیادی در مورد نحوه برگزاری، محل کلاس ها، ساعت و تعداد جلسات مربوط به هر کلاس و. . . ذهن شما رو به خود مشغول کرده. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از این موارد کافیه که با مشاوران ما در تماس باشید.

کلاس حضوری آموزش ارز دیجیتال آکادمی ارزسنج برای چه کسانی مناسب است؟

این کلاس ها برای همه افراد در هر سطح علمی و تجربی مفید خواهد بود. افرادی که هنوز وارد این بازار نشده اند اندوخته بسیار گرانبهایی از کلاس ها بدست خواهد آورد و افرادی که وارد بازار شده اند، از مباحث حرفه ای و تحلیل ها و استراتژی های ما خواهند توانست مهارت های خود را ارتقا بدهند و میزان سود خود را افزایش دهند.

برای شرکت در این کلاس، چه پیش نیازهایی را باید یاد بگیرم؟

برای شرکت در هر کدام از کلاس های آموزش حضوری ارزسنج، به هیچ گونه اطلاعات پایه ای و پیش نیاز احتیاج نخواهید داشت. تمامی مفاهیم ارائه شده در کلاس ها به شکل پایه ای هستن و برای همه افراد از سطح مبتدی تا پیشرفته، مناسب میباشند.

مزیت های شرکت در کلاس حضوری ارزسنج کدامند؟

تمامی کلاس های حضوری که توسط آکادمی ارزسنج برگزار میشن، شامل مزیت های زیر هستن:

 • تدریس دروس مربوطه به وسیله اساتید مجرب و با تجربه در حوزه ارزهای دیجیتال
 • تضمین کیفیت اطلاعات ارائه شده در این کلاس ها
 • ضمانت بازگشت وجه پرداختی توسط شرکت کنندگان، در صورت عدم رضایت از کلاس ها
 • ارائه مثال های کاربردی در بازار ارزهای دیجیتال
 • انجام ترید های لایو و آنلاین در کلاس ها به منظور درک بهتر روش های تحلیلی
 • پشتیبانی همه جانبه از شرکت کنندگان این کلاس ها پس از پایان کلاس های آموزشی

مدرسین این کلاس حضوری ارز دیجیتال در آذربایجان غربی و شرقی، چه کسانی هستند؟

تمامی محتوا های آموزشی این کلاس، توسط اتاق فکر آکادمی که تحت نظارت مستقیم مهندس حبیبی است، تهیه و تنطیم شده، همچنین این کلاس ها توسط مهندس سعید حبیبی و اساتید مجرب این آکادمی به شما ارائه خواهند شد.