قیمت بایننس کوین لحظه ای - به دلار و به تومان (06-12-1402)


1.78%

$ 381.20

22.01 میلیون تومان

محاسبه با نرخ تتر : 57,750 تومان

معاملات روزانه BNB
$1,080,363,109
حجم بازار BNB
$57,071,303,474
BNB عرضه کل
149.54 میلیون بایننس کوین
BNB سکه در گردش
149.54 میلیون بایننس کوین
کانترکت ها:

ماشین حساب قیمت بایننس کوین (BNB)

BNB
=
تومان

قیمت بایننس کوین(BNB) و معرفی آن

ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) که بصورت اختصاری با نماد BNB میان ارز های دیجیتال شناخته می شود توانسته رتبه 4 را میان ارزهای دیجیتال کسب نماید. این ارز برای اولین بار در تاریخ 1396/05/03 در لیست ارزهای دیجیتال کوین مارکت کپ لیست شده و تا به امروز کل مارکت کپ ارز بایننس کوین یا حجم بازار آن حدود 57.07 میلیارد دلار بوده که معادل 3,295,867.78 میلیارد تومان می باشد. تعداد کل سکه های ارز دیجیتال بایننس کوین 149.54 میلیون عدد بوده که از آن تعداد 149.54 میلیون سکه در شبکه معامله می شود. دامیننس بایننس کوین یا سهم بازار ارز BNB تا به امروز از کل بازار حدود 2.9 درصد است و 97.1 درصد باقی متعلق به سایر ارز های دیجیتال بلاکچین می باشد. در این لحظه قیمت بایننس کوین لحظه 381.20 دلار است که با احتساب نرخ تتر 57,750 تومانی، قیمت BNB به تومان معادل 22.01 میلیون تومان معامله میگردد.
قیمت بایننس کوین در 24 ساعت گذشته با 1.08 میلیارد دلار خرید و فروش ، -38.26 دلار یا 2% تغییر داشته که در یک هفته گذشته 9% می باشد. بایننس کوین در صرافی ارز دیجیتال اینانس و Binance و KuCoin و HTX و FTX و HitBTC و Gate.io و MEXC لیست بوده و در این صرافی ها میتوان به خرید و فروش آن پرداخت.

مشاهده قیمت همه ارزها:   قیمت ارز دیجیتال

معرفی بایننس کوین

لینک های مفید : خرید بایننس کوین از صرافی اینانس

تغییرات قیمت بایننس کوین (BNB)

توجه کنید که قیمت بایننس کوین به تومان وابسته به قیمت دلار بوده و ممکن است در اثر خبر های سیاسی و اقتصادی داخلی روزانه در تغییر باشد. بنابراین در صورتیکه میخواهید در داخل ایران به خرید و فروش BNB بپردازید، علاوه بر تغییرات بین الملل به تغییرات سیاسی و اقتصادی داخل ایران نیز توجه کافی را داشته باشید.

قیمت BNB در طول سری زمانی تغییرات و نوساناتی را سپری میکند. در جدول زیر تغییرات قیمت BNB، تغییرات نرخ این رمز ارز در بازه های مختلف ارائه شده است.

یک ساعت یک روز یک هفته یک ماه دو ماه سه ماه
0.18 1.78 8.58 29.38 31.65 65.28

نمودار قیمت لحظه ای بایننس کوین (BNB)

قیمت لحظه ای BNB


قیمت بایننس کوین و تحلیل آن از دید تحلیلگران جهانی (06-12-1402)

BNB THE CRYPTO PRINCE: 8.00 دلار چقدر دور است. سیگنال کوتاه

1402-12-05 توسط : Rebelmedia
BNB THE CRYPTO PRINCE: 8.00 دلار چقدر دور است. سیگنال کوتاه + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت بایننس کوین بصورت ترجمه ماشینی :

در حال تماشای این سکه سال به سال از زمان قیمت 8.00 دلار بوده‌ایم که بیدنیز را تحویل می‌دهد. معاملات خوبی داشتم.. در کوالالامپور.. زن دوم رو همونجا خریدم آره.. ورودی: ~ 380.00 دلار TP: ~ 265.00 دلار حیف که یانک باشی.. بابا گفت نمی تونی کوتاه بیایی، اوهوم... Tsk-tsk.. )//پیشرفت آن را دنبال کنید: dub.sh/Lezz-BNB


bnbusdt

1402-12-05 توسط : khushwantbalot007
bnbusdt + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت بایننس کوین بصورت ترجمه ماشینی :

فکر می‌کنم ATM خوب تا طولانی bnb با 30x و bnb دارای منابع خوبی از cz هستند


به روز رسانی 1 روزه BNB/USDT توسط CRYPTOSANDERS!!

1402-12-05 توسط : CryptoSanders9563
به روز رسانی 1 روزه BNB/USDT توسط CRYPTOSANDERS!! + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت بایننس کوین بصورت ترجمه ماشینی :

سلام دوستان، به این بروزرسانی BNB/USDT از کریپتو سندرز خوش آمدید. تجزیه و تحلیل نمودار: - سلام دوستان، نظر شما پس از دیدن نمودار چیست؟ لطفاً در مورد به‌روزرسانی هفتگی BNB نظر دهید. با کمال تعجب، بایننس کوین پس از افزایش 6 درصدی قیمت خود در این هفته و رسیدن به بالاترین سطح سالانه، بهترین عملکرد را در لیست ما دارد. سوگیری صعودی است، اما احساسات فعلی بازار ممکن است انتظارات از سطوح بالاتر قیمت را کاهش دهد. برای ادامه این رالی، خریداران باید BNB را به بالای 377 برسانند و این سطح را به عنوان پشتیبانی کلیدی ادعا کنند. این امر در را به روی قیمت های بالاتر باز می کند که به دلیل آن این ارز دیجیتال می تواند به بالای 400 برسد. اگر خریداران مصمم باقی بمانند، بایننس کوین می تواند به بالاترین حد خود برسد. عدم حفظ بالای 377 می تواند منجر به اصلاح قیمت به سمت 330 یا 300 شود. من سعی کرده ام بهترین نتایج ممکن را در این نمودار به ارمغان بیاورم. اگر دوست داشتید، دکمه لایک را بزنید و نمودارهای خود را در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید. متشکرم.


به روز رسانی BNB

1402-12-04 توسط : sunmikee
به روز رسانی BNB + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت بایننس کوین بصورت ترجمه ماشینی :

در اینجا همه سطوح، اهداف گام به گام را نشان می دهند. باید قاطعانه بشکنیم و بالای 380 ببندیم(!) سپس به Big Level بعدی (فلش بزرگ مشخص شده) می رویم. موفق باشید!


فقط یک اندیشه

1402-12-04 توسط : SforShiraz
فقط یک اندیشه + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت بایننس کوین بصورت ترجمه ماشینی :

من فکر می‌کنم bnb تا چند سال آینده اینگونه خواهد بود و من هیچ مدرکی برای پشتیبان آن ندارم به جز این کانال‌ها و الگوهای تکراری. من فکر می کنم همان الگوی چرخه آخر در حال شکل گیری است با این تفاوت که این بار خیلی بیشتر طول می کشد. به عبارت دیگر، تاریخ در حال تکرار است، اما نه آن طور که ما می خواهیم یا چارچوب زمانی که ما ترجیح می دهیم.


BNB - به روز رسانی

1402-12-04 توسط : sunmikee
BNB - به روز رسانی + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت بایننس کوین بصورت ترجمه ماشینی :

BNB - همه اهداف میانی مورد اصابت قرار گرفتند. بیگ 377.5 است. اگر شکستن آن - بسیار بالاتر!


بایننس کوین: هنوز زود است

1402-12-03 توسط : AlanSantana
بایننس کوین: هنوز زود است + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت بایننس کوین بصورت ترجمه ماشینی :

می‌توانم بگویم اینجا هنوز زود است، زیرا هنوز سیگنال‌های معکوس قوی وجود ندارد. وقتی آلتکوین‌های دیگر مانند Dogecoin، Polygon و Solana را در نظر می‌گیریم، به راحتی می‌توانیم بالاترین سطح پایین‌تری را در ماه فوریه نسبت به ماه‌های قبل مشاهده کنیم، این مورد برای بایننس کوین صادق نیست. بالاترین اخیر در ماه فوریه برای BNBUSDT رخ داد و ما اوج کمتری نداریم. چیزی که ما داریم کاهش محسوس حجم معاملات بلافاصله پس از موج سه است. علاوه بر این، ما می توانیم یک واگرایی نزولی دو ماهه را با RSI مشاهده کنیم. با دانستن اینکه بازار تمایل دارد با هم حرکت کند و آلت کوین های اصلی بیشتر همین کار را انجام می دهند، می توانیم نتیجه بگیریم که بایننس کوین قرار است جفت هایی را دنبال کند که جلوتر حرکت کردند. Namaste.


BNBUSDT

1402-12-03 توسط : MarsSignals
BNBUSDT + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت بایننس کوین بصورت ترجمه ماشینی :

بر اساس داده های بازار، بایننس کوین (BNB) در حال حاضر با قیمت 348 دلار در برابر USDT معامله می شود. شاخص قدرت نسبی (RSI) برای 4 ساعت، 1 روز و 7 روز به ترتیب 44.49، 75.01 و 76.11 است. این نشان می دهد که سکه در بازه زمانی 4 ساعت در منطقه خنثی قرار دارد، اما در بازه های 1 روزه و 7 روزه بیش از حد خرید شده است. میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD) برای 4 ساعت، 1 روز و 7 روز به ترتیب 1.5، 13.5 و 23.5 است. این نشان دهنده یک روند صعودی در بازار است زیرا MACD در تمام فواصل زمانی بالای صفر است. باندهای بولینگر (Bb) برای 4 ساعت، 1 روز و 7 روز به ترتیب 361.0، 366.0 و 366.0 هستند. قیمت فعلی در تمام فواصل زمانی زیر نوار میانی قرار دارد که نشان دهنده یک حرکت بالقوه صعودی است. سطوح پشتیبانی برای 4 ساعت 344 دلار، 331 دلار و 326 دلار است، در حالی که برای 1 روز آنها 339 دلار، 325 دلار و 304 دلار و برای 7 روز 284 دلار، 263 دلار و 222 دلار هستند. سطوح مقاومت برای 4 ساعت 358 دلار، 368 دلار و 379 دلار است، در حالی که برای 1 روز آنها 367 دلار، 378 دلار و 386 دلار و برای 7 روز 367، 401 دلار و 454 دلار هستند. در نتیجه، تحلیل تکنیکال نشان دهنده یک روند صعودی برای BNB است. با این حال، شرایط خرید بیش از حد پیشنهاد شده توسط RSI برای 1 روز و 7 روز ممکن است باعث اصلاح قیمت در کوتاه مدت شود. مثل همیشه، ضروری است که این شاخص ها را در کنار سایر عوامل و میزان تحمل ریسک فردی خود در نظر بگیرید.


تجزیه و تحلیل امواج الیوت BNBUSDT (انتظارات میان ترم)

1402-12-03 توسط : trytofeelpositive
تجزیه و تحلیل امواج الیوت BNBUSDT (انتظارات میان ترم) + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت بایننس کوین بصورت ترجمه ماشینی :

سلام دوستان. لطفا با زدن دکمه LIKE از کار من حمایت کنید👍(اگر دوست داشتید). همچنین از فعالیت شما قدردانی خواهم کرد. متشکرم! همه چیز در نمودار من انتظار دارم که به زودی یک اصلاح آغاز شود و پس از آن رشد ما ادامه یابد. چه کسی خارج از موقعیت است - منطقه ورودی 290-260. (در پست 234 هستم) همگی موفق باشید! اگر نمی‌خواهید تحلیل یا سیگنال‌های بعدی من را از دست بدهید، من را در TRADINGView دنبال کنید. مشاوره مالی نیست فراموش نکنید، همیشه قبل از اینکه ایده های من را مبادله کنید، تحقیقات خود را انجام دهید! آماده هرگونه سوال و پیشنهاد


هر کسی که در دنیای ارز های دیجیتال حضور و فعالیتی داره، با نام صرافی بایننس آشناست. صرافی بایننس، بزرگ ترین و معروف ترین صرافی ارز دیجیتال فعال در جهان هستش و روزانه میلیون ها نفر در محیط این صرافی به خرید و فروش صد ها نوع ارز دیجیتال می پردازن.
صرافی ارز دیجیتال بایننس، بعد از شناخته شدنش، پا رو فراتر از یک صرافی صرف بودن گذاشت و یک توکن و ارز دیجیتال بومی خودش رو هم به بازار عرضه کرد، به علاوه برای ارز اختصاصی خودش، ترجیح داد تا یک بلاکچین اختصاصی داشته باشه و از این رو شبکه و بلاکچین بایننس رو هم توسعه داد.
در این مقاله قصد داریم ارز دیجیتال بایننس کوین رو به عنوان رمز ارز بومی و اختصاصی صرافی بایننس بررسی کنیم و گذری بر مسیری که طی کرده و تاریخچه قیمت BNB و .... داشته باشیم. تا انتها همراه باشید.

معرفی ارز دیجیتال بایننس کوین

ارز دیجیتال بایننس کوین

ارز دیجیتال بایننس کوین رمز ارز بومی صرافی معروف دنیای ارز های دیجیتال بایننس هستش و با نماد BNB در بازار ارز های دیجیتال شناخته میشه. صرافی بایننس در حال حاضر بزرگ‌ ترین و معروف ترین صرافی ارز دیجیتال در دنیاست که تقریبا این روز ها همه مردم دنیا میشناسنش.
 این صرافی با ساز و کار فوق ‌العاده و پلتفرم پیشرفته خودش می تونه حدود یک و نیم میلیون تراکنش رو در هر ثانیه پردازش و انجام بده و همین امر سبب شده تا بسیاری این بستر معاملاتی رو برای مقاصد مالی و فعالیت های خودشون در دنیای ارز های دیجیتال انتخاب کنن.
به‌ شکل کلی صرافی‌ های ارز دیجیتال معمولا دارایی مخصوص خودشون رو برای پیشبرد اهدافی خاص مثل ارائه تخفیف در کارمزد های انتقال یا تسهیل در روند پردازش تراکنش ‌ها و جذب بیشتر کاربران به پلتفرم های خودشون، پیاده سازی می کنن.
صرافی بایننس هم به روال معمول عمل کرده و به ‌عنوان نماد دارایی صرافی بایننس و با اهدافی مشابه، ارز بومی و اختصاصی خودش رو توسعه داد. استفاده از این توکن به‌ شیوه ای تبدیل شده که کاربران صرافی بایننس بتونن پس از راه ‌اندازی حساب کاربری خودشون در پلتفرم بایننس، کارمزد های معاملاتی کمتری رو روی این پلتفرم پرداخت کنن.

تاریخچه بایننس کوین

تاریخچه بایننس کوین

بد نیست کمی هم از تاریخچه بایننس کوین بگیم. ارز دیجیتال BNB نخست روی شبکه و بلاکچین اتریوم با استاندار ERC – 20 طراحی و پیاده سازی شد و هم اکنون رمز ارز بومی اکو سیستم بایننس به حساب میاد. این توکن برای اولین بار در یک عرضه اولیه در ژوئیه سال 2017 میلادی به جامعه فعالان حوزه ارز های دیجیتال معرفی شد که چند روز پیش از معرفی و شروع به کار صرافی بایننس بوده. 
همانند بسیاری از عرضه اولیه ‌های رمز ارزی، بخشی از توکن‌ های BNB میان شرکت ‌کنندگان مختلف من جمله سرمایه‌گذاران فرشته یا انجل (Angel investors) و تیم موسسان بایننس تقسیم شد. در زمان عرضه اولیه صد میلیون BNB و قیمت BNB به ازای هر واحد، به ارزش 15 سنت دلار عرضه شد. بایننس مجموعا تونست چیزی در حدود 15 میلیون دلار از این عرضه اولیه جذب سرمایه کنه.
بعد از اتمام فرآیند عرضه اولیه، از پانزده میلیون دلار جذب شده، 35 درصد برای توسعه پلتفرم و سیستم معاملاتی بایننس، 50 درصد برای برند سازی، بازاریابی و همچنین آموزش کارمندان جدید و 15 درصد الباقی هم به ‌عنوان یک منبع ذخیره‌ ای‌ برای مواقع اضطراری یا شرایط پیش ‌بینی‌ نشده ذخیره سازی شد. صرافی ارز دیجیتال بایننس که امروزه کاملا شناخته شده هستش، پلتفرم صرافی خودش رو تنها چند روز بعد از پایان عرضه اولیه و در اواسط سال 2017 به جهان معرفی کرد. دو سال بعد یعنی در سال 2019، بایننس بلاکچین بومی خودش رو هم با نام بایننس چین (Binance Chain) راه اندازی کرد و ارز اختصاصی خودش رو صاحب یک بلاکچین بومی کرد.

توکن سوزی ارز دیجیتال بایننس کوین

توکن سوزی ارز دیجیتال بایننس کوین

قبل از ورود به مقوله توکن سوزی بایننس کوین، بهتره مروری داشته باشیم بر یک مفهوم مهم اقتصادی که توکن سوزی هم الهام گرفته از همین مفهوم برای دنیای ارز های دیجیتال هستش. عبارت قانون عرضه و تقاضا رو مطمئنا شنیدین و یک ذهنیت نسبی ازش دارین. در اقتصاد اصل بر این هستش که قیمت یک دارایی رو میزان عرضه و تقاضا برای اون تعیین می کنه.
به این صورت که با افزایش عرضه کالا یا خدمت X قیمت اون نزول پیدا می کنه و در مقابل با افزایش تقاضا در کنار ثابت ماندن میزان عرضه، قیمت X صعودی خواهد بود. از این رو یکی از شیوه های کنترل بازار ها، مدیریت عرضه و تقاضاست. در صنعت ارز های دیجیتال هم برای مدیریت ارزش یک توکن، از شیوه های گوناگونی استفاده میشه که یکی از معروف ترین اونا، مقوله توکن سوزی هستش.
در فرآیند توکن سوزی، تیم توسعه دهنده توکن، مقداری از توکن ها رو از بازار جمع آوری و از رده خارج می کنه، این اقدام موجب میشه تا عرضه کاهش پیدا کنه و به طبع اون ارزش توکن بالاتر بره و در بلند مدت ثبات ارزشی داشته باشه. بایننس هم از همین مکانیزم برای حفظ ارزش و تضمین منطقی قیمت BNB استفاده می کنه.
بایننس تقریبا هر سه ماه یک بار، با بخشی از سود خودش، مقداری BNB بازخرید می کنه و با امها اونا، اصطلاحا عرضه و تقاضای بازار این ارز رو مدیریت می کنه. بایننس همواره و به‌ شکل منظم فرآیند امها و سوزاندن BNB رو انجام داده وآخرین رویداد توکن سوزی اون در ژانویه 2022 یعنی همین چند ماه پیش بود.
 در این فرآیند بایننس در مجموع کوین هایی به ارزش تقریبی 700 میلیون دلار رو از رده خارج کرد و این 18 امین مرحله توکن ‌سوزی BNB بود. شرکت بایننس اعلام کرده تا موقعی که صد میلیون BNB یعنی نیمی از کل BNB های عرضه ‌شده رو خریداری و نابود نکنه، به روند توکن‌ سوزی ادامه خواهد داد. 
در واقع بایننس با توکن سازی تضمین می‌ کنه که عرضه BNB محدود باقی می مونه و ارزش و قیمت BNB در آینده تثبیت میشه.

خرید و فروش بایننس کوین

خرید و فروش بایننس کوین

برای خرید و فروش و همچنین اطلاع از قیمت لحظه ای بایننس کوین، بهترین شیوه استفاده از پلتفرم صرافی های ارز دیجیتال می باشد. با مراجعه به وب سایت صرافی ها، می تونید قیمت لحظه ای بایننس کوین رو مشاهده کنید و بر حسب اون خرید و فروش انجام بدید.
در حال حاضر قیمت لحظه ای بایننس کوین، 390 دلار هستش که اگر بخوایم قیمت BNB به تومان رو حساب کنیم، میشه چیزی در حدود ده و نیم میلیون تومان. خوشبختانه جهت خرید ارز های دیجیتال میشه برای واحد های کوچک تر در حد یک هزارم و یک صد هزارم هم اقدام کرد و اگر بعد از دیدن قیمت بایننس کوین به تومان، دچار این شک شدین که قیمت بایننس کوین به ریال زیاده و نمیشه خرید و سرمایه گذاری کرد، کاملا نادرسته.
در بسیای از صرافی های ایرانی هم این ارز دیجیتال لیست شده و شما می تونید ضمن مشاهده قیمت بایننس کوین به ریال، اون رو با پول ملی کشور مون خرید کنید و دچار دردسر کار با صرافی های خارجی و ارز های واسطه ای مثل تتر نشید. پس به راحتی می تونید قیمت BNB به تومان رو رصد کنید و اقدام به خرید کنید.

جمع بندی

در این مقاله مرور کوتاهی داشتیم بر معرفی و تاریخچه ارز دیجیتال بایننس کوین و همچنین فرآیند توکن سوزی اون که برای حفظ ارزش توکن در بلند مدت انجام می گیره. اگر به روند و تاریخچه قیمت بایننس کوین بنگریم، می بینیم که همواره ثبات نسبی با روند رو به رشد داشته.
برای خرید و سرمایه گذاری رو ارز بومی و اختصاصی بایننس هم می تونید از صرافی های خارجی و داخلی استفاده کنید و مزیت صرافی های داخلی در اینه که می تونید قیمت بایننس کوین به تومان رو داشته باشید و به راحتی خرید انجام بدید. قیمت BNB به ریال با توجه به نرخ روز دلار حساب میشه و در صرافی های ایرانی قرار می گیره.


قیمت بایننس کوین به تومان در ارزسنج چگونه محاسبه میشود؟

قیمت لحظه ای بایننس کوین به دلار در صرافی های خارجی و ایرانی وجود دارد. آکادمی ارزسنج با رصد لحظه ای بازار های جهانی قیمت لحظه ای بایننس کوین را با نرخ تتر در بازار ایران تلفیق کرده و قیمت لحظه بایننس کوین به تومان را براآورد میکند. این قیمت ممکن است با نرخ صرافی های مختلف کمی متفاوت باشد ولیکن میزان دقت قیمت لحظه ای BNB بصورت لحظه ای و با دقت بالایی درج میشود.

پارامتر های مهم در قیمت بایننس کوین چیست؟

قیمت ارز ها ماحصل عرضه و تقاضای آن ارز در بازار و مارکت ها مختلف است. قیمت بایننس کوین را خریداران و فروشندگان واقعی این ارز در صرافی ها مشخص میکنند. بعنوان مثال اگر خریدار و فروشنده قیمت های نزدیک به هم داشته باشند شکل گیری قیمت راحت تر و سریع تر خواهد بود و اختلاف قیمت کم خواهد بود ولی مثلا در ارز بایننس کوین اگر قیمت خرید با قیمت فروش اختلاف زیادی داشته باشد موجب ایجاد رکود در مارکت میشود.

شاخص های تاثیر گذار در قیمت بایننس کوین

شاخص های مختلفی بر قیمت بایننس کوین تاثیر میگذارند. اخبار حوزه این ارز و خدمات و وعده هایی که توسعه دهندگان میدهند نقش مهمی در تشکیل قیمت BNB دارد. در حالت کلی اگر یک پروژه قوی باشد و توسعه دهندگان با کاربران ارتباط داشته باشند موجب رشد قیمت اون ارز میشه. اخبار مثبت موجب افزایش قیمت بایننس کوین شده و اخبار منفی نتیجه عکس دارد. روند کلی بازار نیز بر قیمت ها تاثیر دارد. مثلا قیمت ارز دیجیتال بیت کوین بر قیمت همه ارزها تاثیر دارد و بایننس کوین از این روند مستثنا نیست.


27 نظر برای بایننس کوین ثبت شده است

 1. محمد رضا (1401/08/30)

  یکی از بهترین ارزها برای سرمایه گذاری بلند مدت

 1. فیصل (1401/09/01)

  من خودمم خیلی سود از این بایننس گرفتم تو سری های قبلی

 1. ابراهیم (1401/09/02)

  بایننس کوین یکی از بهترین ارزهای بازار هستش که حتما باید یکم ازش تو سبدت داشته باشی

 1. فرهود (1401/09/03)

  بنظر من بازم میریزه میاد پایین تر

 1. ارشد (1401/09/05)

  این cz داره کار دست بازار کریپتو میده با دست خودشbnb رو داره به فنا میده

 1. معین (1401/09/06)

  چند سال دیگه اگه آقای سی زی بخاد همینجور بایننس رو متمرکز نگه داره … بایننس جایگاهشو از دست میده ! کی جاشو میگیره : صرافی های غیر متمرکز

 1. رامین (1401/09/07)

  این بی ان بی در هر صورت جزو ارزهای با ارزش بازار ارزهای دیجیتال هستش

 1. رامین (1401/09/07)

  این بی ان بی در هر صورت جزو ارزهای با ارزش بازار ارزهای دیجیتال هستش

 1. رامین (1401/09/07)

  این بی ان بی در هر صورت جزو ارزهای با ارزش بازار ارزهای دیجیتال هستش

 1. خدایاری (1401/09/08)

  امروز هم یه صرافی دیگه اعلام ورشکستگی کرد بعد اف تی ایکس. بایننس ولی پایین نمیاد. این بی ان بی بخاطر بایننس اعتبارش میمونه

 1. مرتضی محجوبی فر (1401/09/10)

  قیمت بایننس کوین مناسب برای خریده

 1. غلامی (1401/09/12)

  بی ان بی رو ۲۰۰ یا پایین‌تر حتما بخرین

 1. ALISEDA (1401/09/13)

  bnbهزار دلاری به زودی؟ بنظر شما امکانش هست

 1. mari (1401/09/14)

  الان بایننس کوین تو رنجه احتمال بالا رفتنش بیشتر تا پایین چون الان بیشتر تو اشباع فروشه

 1. zahra (1401/09/15)

  من فکر نمیکنم بالاتر بره. تا بیت حرکت نکنه بایننس کوین هم تکون خاصی نمیخوره

 1. vida (1401/09/16)

  ممکنه بایننس کوین برسه 300 دلار

 1. فاطمی (1401/09/20)

  قبل از ریزش بهتون گفتم bnb اماده یک اصلاح سنگین هست

 1. مرادی (1401/09/22)

  نگران نباشین ارزا نابود شن یکی بایننس چیزیش نمیشه یکی بیت کوین یکی هم اتریوم

 1. مهدوی نیا (1401/09/23)

  سی زی گفته که بایننس از هر زمستانی تو بازار کریپتو عبور میکنه

 1. کیانی (1401/09/26)

  اوضاع بایننس خوب نیست همه کیف پول ها دارن خارج میشن یه جاهای دیگه اگر حرف بندرو قبول ندارین برین کانال وال الرت رو تو توییتر ببینید ثانیه به ثانیه مبالغ خارج شدرو میزنه

 1. غلامی (1401/09/28)

  هیچ چی به بی ان بی نمیشه مثل تیر اخر به کریپتو میمونه

 1. unes (1401/09/28)

  بی ان بی ارزی است که کمترین افت را در مقایسه با سایر 30 ارز برتر در این بازار نزولی داشته است، این به ما نشان میدهد که این ارز کاربردی واقعی نیز دارد. بایننس تقریباً 82 درصد از گردش کل آن را در اختیار دارد. و به هیچ وجه این ارز برای وثیقه استفاده نمیشود

 1. ارشادی (1401/09/29)

  ایرانیان bnb وزیرشاخه اسمارت چین هر چی دارین بفروشید فاجعه بیخ گوشمونه

 1. طاهرخانی (1401/10/04)

  هشدار تحلیل گران مطرح خارجی سقوط بی ان بی رو تا زیر ۱۲۰ دلار پیش بینی کردند امواج الیوت هم کامل شده و دیگه رشد بی ان بی نسبت به بیت کوین به پایان رسیده

 1. davood (1401/10/05)

  من خودم دیروز کمی بی ان بی خریدم چون قرار بود پله ای بخرم

 1. کیانی (1401/10/07)

  با تحلیل هایی که انجام دادم بی ان بی تا ۱۹۰ میاد

 1. موسوی (1401/10/12)

  با این ریزش ها بنظر من بی ان بی تا ۱۹۰ میاد

نظر خود را برای قیمت بایننس کوین بنویسید
سوال امنیتی :4+95 = ?