اطلاع از اعلانات و تخفیف ها

اگر میخواهید از تخفیف ها و اعلانات ما در لحظه با خبر شوید گزینه بله و سپس گزینه Allow را کلیک کنید.

prompt icon

قیمت اتریوم لحظه ای - به دلار و به تومان (05-01-1402)


-7.72%

$ 1,751.29

91.42 میلیون تومان

محاسبه با نرخ تتر : 52,200 تومان

معاملات روزانه ETH
$10,435,983,957
حجم بازار ETH
$173,977,423,366
ETH عرضه کل
122.37 میلیون اتریوم
ETH سکه در گردش
122.37 میلیون اتریوم

ماشین حساب قیمت اتریوم (ETH)

ETH
=
تومان

قیمت اتریوم(ETH) و معرفی آن

ارز دیجیتال اتریوم (ETH) که بصورت اختصاری با نماد ETH میان ارز های دیجیتال شناخته می شود توانسته رتبه 2 را میان ارزهای دیجیتال کسب نماید. این ارز برای اولین بار در تاریخ 1394/05/16 در لیست ارزهای دیجیتال کوین مارکت کپ لیست شده و تا به امروز کل مارکت کپ ارز اتریوم یا حجم بازار آن حدود 173.98 میلیارد دلار بوده که معادل 9,081,621.50 میلیارد تومان می باشد. تعداد کل سکه های ارز دیجیتال اتریوم 122.37 میلیون عدد بوده که از آن تعداد 122.37 میلیون سکه در شبکه معامله می شود. دامیننس اتریوم یا سهم بازار ارز ETH تا به امروز از کل بازار حدود 18.7 درصد است و 81.3 درصد باقی متعلق به سایر ارز های دیجیتال بلاکچین می باشد. در این لحظه قیمت اتریوم لحظه 1,751.29 دلار است که با احتساب نرخ تتر 52,200 تومانی، قیمت ETH به تومان معادل 91.42 میلیون تومان معامله میگردد.
قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته با 10.44 میلیارد دلار خرید و فروش ، 44.15 دلار یا -8% تغییر داشته که در یک هفته گذشته -9% می باشد. اتریوم در صرافی ارز دیجیتال اینانس و Binance و KuCoin و Huobi و FTX و HitBTC و Gate.io و MEXC لیست بوده و در این صرافی ها میتوان به خرید و فروش آن پرداخت.

مشاهده قیمت همه ارزها:   قیمت ارز دیجیتال

برای خرید اتریوم از صرافی اینانس اقدام کنید.

تغییرات قیمت اتریوم (ETH)

توجه کنید که قیمت اتریوم به تومان وابسته به قیمت دلار بوده و ممکن است در اثر خبر های سیاسی و اقتصادی داخلی روزانه در تغییر باشد. بنابراین در صورتیکه میخواهید در داخل ایران به خرید و فروش Ethereum بپردازید، علاوه بر تغییرات بین الملل به تغییرات سیاسی و اقتصادی داخل ایران نیز توجه کافی را داشته باشید.

قیمت Ethereum در طول سری زمانی تغییرات و نوساناتی را سپری میکند. در جدول زیر تغییرات قیمت ETH، تغییرات نرخ این رمز ارز در بازه های مختلف ارائه شده است.

یک ساعت یک روز یک هفته یک ماه دو ماه سه ماه
-0.55 -7.72 -9.38 -15.41 8.51 12.34

نمودار قیمت لحظه ای اتریوم (ETH)


قیمت اتریوم و تحلیل آن از دید تحلیلگران جهانی (05-01-1402)

ETHUSDT-1H-روند معکوس

1402-01-04 توسط : AamirZahirali
ETHUSDT-1H-روند معکوس + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت اتریوم بصورت ترجمه ماشینی :

ETHUSDT معکوس روند را در فریم زمانی 1H نشان می دهد طبق الگوی نمودار، الگوی گوه افزایشی ایجاد می کند، همچنین مقداری انحراف نزولی را در شاخص RSI نشان می دهد، ما منتظر شکست نزولی هستیم تا بتوانیم در اینجا در توقف فروش وارد شویم.


سقوط کوتاه مدت ETHUSDT در پیش است

1402-01-04 توسط : MMBTtrader
سقوط کوتاه مدت ETHUSDT در پیش است + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت اتریوم بصورت ترجمه ماشینی :

بازار همچنان صعودی است و هدف بلندمدت ما بیتی 2000 دلاری است در حال حاضر می‌توانیم مانند فلش قرمز ذکر شده در نمودار انتظار سقوط کوتاه‌مدتی را داشته باشیم. سلب مسئولیت: ((بر اساس تصمیم خودتان تجارت کنید)) <<اگر لذت بردید لایک بزنید>>


ETHUSDT

1402-01-04 توسط : MarsSignals
ETHUSDT + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت اتریوم بصورت ترجمه ماشینی :

سلام دوستداران کریپتو، تیم Mars Signals سود بالایی برای شما آرزو می کند. این یک تحلیل فریم 4 ساعته برای ETHUSDT است همانطور که در 14 مارس تحلیل کردیم، انتظار داشتیم یک افزایش اتفاق بیفتد و در اینجا شاهد افزایش محسوسی پس از اندکی کاهش هستیم که به این معنی است که انتظار ما به درستی انجام شده است. در نمودار فعلی، R2 و R1 مناطق مقاومتی هستند که شامل تلاش های ناموفق قیمت برای افزایش هستند. و در پایین، S1 و S2 در گذشته مناطق مقاومت بودند. بنابراین، قیمت می تواند S1 را به سمت بالا بشکند و اکنون شاهد نوسانات آن در این نقطه هستیم. ما معتقدیم که در اینجا با دو گزینه روبرو خواهد شد. در صورتی که قیمت در اینجا پشتیبانی شود، افزایش بیشتری برای آن به سمت مقادیر بالاتر انتظار می رود. بنابراین باید با دریافت چند شمع تایید برای افزایش اطمینان حاصل کنیم و سپس منتظر افزایش باشیم. اما اگر قیمت برخی نشانه‌های نزولی به ما بدهد و نتواند به سمت بالا حرکت کند و به زیر S1 سقوط کند، کاهش به S2 یا بیشتر رخ خواهد داد. ما به شما اکیداً توصیه می کنیم که برای دریافت معاملات سودآورتر، تمام اطلاعات و ایده ها را از طریق تحلیل های ما به دست آورید. هشدار: این فقط یک پیشنهاد است و ما سود را تضمین نمی کنیم. ما به شما توصیه می کنیم قبل از باز کردن هر موقعیتی نمودار را تجزیه و تحلیل کنید. امیدوارم موفق باشید


پیش‌بینی صعودی و هدف ETH

1402-01-03 توسط : TheTreeTrader
پیش‌بینی صعودی و هدف ETH + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت اتریوم بصورت ترجمه ماشینی :

گوه گشاد شکسته شده است و قیمت می تواند با یک اصلاح کوچک به 2k برسد. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 🌍از اینکه ایده را دیدید متشکرم. روز خوبی داشته باشید و موفق باشید.


موقعیت کوتاه ETHEREUM ❌🧨

1402-01-03 توسط : MadWhale
موقعیت کوتاه ETHEREUM ❌🧨 + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت اتریوم بصورت ترجمه ماشینی :

سلام 🐋 اگر قیمت منطقه مقاومت را به سمت بالا نمی شکند و فقط تست مجدد را کامل کنید، شاهد اصلاحات بیشتری خواهیم بود ❌🧨 اگر شکست منطقه پشتیبانی پایین تکمیل شود، ما می توانیم اصلاحات بیشتری را در جهت نزولی مشاهده کنیم ❌🧨 مقدار مختصری شمعدان سبز به سمت بالا قبل از هر حرکت دیگری منطقی است 📖💡 👌 توجه: به قیمت روی نمودار میانبر (واقع در بالای نمودار اصلی با رنگ مشکی) توجه کنید 📖💡 لطفاً نظر خود را به اشتراک بگذارید، آن را در نظرات زیر بنویسید، با تشکر 🐋


راه اندازی تجارت فروش ETH/USD.

1402-01-03 توسط : Smarttrader0786
راه اندازی تجارت فروش ETH/USD. + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت اتریوم بصورت ترجمه ماشینی :

سلام بازرگانان امیدوارم حالتون خوب باشه امروز به طور خلاصه درباره #ETHUSDT بحث می کنم. در اینجا تجزیه و تحلیل کامل #ETHUSDT است. هنگامی که قیمت منطقه عرضه تست و سپس فرصت خوبی برای کوتاه است. اگر سوالی دارید نظر بدهید متشکرم


فشار نزولی کوتاه مدت علیرغم چشم انداز بلندمدت صعودی

1402-01-02 توسط : MonoCoinSignal
فشار نزولی کوتاه مدت علیرغم چشم انداز بلندمدت صعودی + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت اتریوم بصورت ترجمه ماشینی :

اتریوم در حال حاضر با 1.73 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته با قیمت 1756 دلار معامله می شود. شاخص قدرت نسبی (RSI) در 51 است که نشان می دهد سکه در حالت خنثی قرار دارد. سطوح اصلاحی فیبوناچی نشان می دهد که سطوح کلیدی که باید به آن توجه کرد عبارتند از 1841 دلار، 1726 دلار، 1611 دلار و 1468 دلار. در بازه زمانی 4 ساعته، باند بولینگر بالا 1825 دلار، باند بولینگر پایین 1724 دلار و باند بولینگر میانی 1775 دلار است. این نشان می دهد که بازار در حال حاضر در مرحله تثبیت جانبی قرار دارد. نوسانگر حجم در -7.5٪ است که نشان می دهد حجم معاملات کمتر از حد معمول است. میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD) روی 8 است که نشان می دهد سکه در روند صعودی قرار دارد. نوسانگر تصادفی روی 31 است که نشان می دهد سکه در کوتاه مدت بیش از حد فروخته شده است. EMA 50 ساعتی 1713 دلار است که در صورت کاهش قیمت می تواند به عنوان یک سطح پشتیبانی عمل کند. حجم On-Balance (OBV) روی 21.358M است که نشان می دهد فشار خرید همچنان در بازار وجود دارد. با در نظر گرفتن اخبار اخیر مبنی بر اینکه گاوهای اتریوم در حال آماده شدن برای افت سریع هستند، این امکان وجود دارد که سکه شاهد کاهش کوتاه مدت باشد. با این حال، همانطور که MACD نشان می دهد، روند کلی صعودی باقی می ماند. در نتیجه، در حالی که چشم انداز کوتاه مدت اتریوم ممکن است نزولی باشد، روند بلندمدت همچنان مثبت است. معامله گران باید سطوح اصلاح فیبوناچی و سطوح حمایت را از نزدیک تماشا کنند، زیرا می توانند به عنوان سطوح کلیدی در روزهای آینده عمل کنند.


ETH 4HChart روزانه - مقاومت و پشتیبانی

1402-01-02 توسط : cryptodailyuk
ETH 4HChart روزانه - مقاومت و پشتیبانی + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت اتریوم بصورت ترجمه ماشینی :

سلام به همه، بیایید به نمودار ETH به USDT در بازه زمانی 4 ساعته نگاه کنیم. همانطور که می بینید، قیمت قطعا خط روند نزولی محلی را شکسته است. بیایید با تنظیم خط پشتیبانی شروع کنیم و همانطور که می بینید اولین پشتیبانی در آینده نزدیک 1806 دلار است که قیمت در حال حاضر متوقف شده است، اگر پشتیبانی شکسته شود، پشتیبانی بعدی 1788 دلار، 1774 دلار و 1759 دلار است. حالا بیایید به خط مقاومت برویم، همانطور که می بینید مقاومت اول 1834 دلار است، اگر موفق به شکستن آن شوید، مقاومت بعدی 1852 دلار، 1866 دلار و 1880 دلار خواهد بود. با نگاهی به اندیکاتور CHOP، می بینیم که انرژی زیادی برای حرکت بیشتر داریم، MACD به ورود به روند صعودی محلی نزدیک است، در حالی که RSI در قسمت بالایی محدوده حرکت می کند که ممکن است رشد را کند کند.


ETH امنیت ETH در خطر است؛!

1402-01-02 توسط : MustansarAli514
ETH امنیت ETH در خطر است؛! + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت اتریوم بصورت ترجمه ماشینی :

Eth پس از اینکه بیت کوین اخیراً ارتقا یافته است، Eth یک پروژه قوی در نظر گرفته می شود، قبلاً روی Proof of Work بود و اکنون به Proof of Stake ارتقا یافته است. لتیتیا، دادستان کل نیویورک، Eth را به داشتن مشکلات امنیتی متهم کرد، بنابراین پرونده فعلا ادامه خواهد داشت. به روز رسانی شانگهای قرار است در ماه مارس اتفاق بیفتد و افراد دارای پشته های ETH هستند که سال ها روی هم چیده شده اند و فشار فروش وجود خواهد داشت که به دلیل آن انتظار می رود Eth 10-15٪ خراب شود.


معرفی اتریوم (ملکه دنیای ارز های دیجیتال)

قیمت لحظه ای اتریوم

همونقدری که بیت کوین لقب پادشاه دنیای ارز های دیجیتال رو به یدک می کشه، اتریوم هم عنوان ملکه ارز های دیجیتال رو پشت سر خودش داره، چرا که این ارز دیجیتال، بعد از بیت کوین معروف ترین و با ارزش ترین ارز در دنیای کریپتوکارنسیه.
اتریوم در طول عمر خودش که نزدیک به یک دهه می باشد، برتری خودش رو به عنوان دومین ارز دیجیتال مطرح حفظ کرده و طرفداران خاص خودشو داره. تفاوت عمده بیت کوین و اتریوم در این هستش که بیت کوین بیشتر به عنوان ابزاری برای پیاده سازی پول دیجیتال شکل گرفته اما بلاک چین اتریوم بیشتر اجرای کد ‌های برنامه نویسی شده برنامه ‌های غیر متمرکز یا Dapp ها رو در نظر داره. مانند بیت کوین، اتریوم هم یک بلاک چین توزیع شده عمومی می باشد.
علیرغم وجود تفاوت‌ های فنی زیاد بین این دو، مهم ترین تفاوت این دو رمز ارز شماره یک و دو بازار، اهداف و قابلیت‌ هاشون هستش. در این مقاله قصد داریم معرفی اجمالی داشته باشیم بر ارز دیجیتال اتریوم و آشنایی با جنبه های مختلف این پلتفرم. ادامه مقاله رو همراهی کنید.

اتریوم چیست؟

قیمت اتریوم به تومان

اتریوم چیست ؟ بعد از معرفی بیت کوین به عنوان اولین ارز دیجیتال در سال 2009 میلادی به جهان، این بار یک جوان روسی به نام ویتالیک بوترین با الهام از بیت کوین اقدام به خلق رمز ارزی جدید به اسم اتریوم ( Ethereum ) و با نماد ETH کرد که تونست در سال 2015 رسما فعالیت خودش رو در بازار جهانی ارز های دیجیتال شروع کنه.
در اصل هدف ویتالیک بوترین از توسعه اتریوم این بود که شرایط جدیدی رو در دنیای ارز های دیجیتال فراهم کنه تا علاوه بر رسالت های پولی دیجیتال، سایر فعالیت های مالی دیگه رو هم بشه در بستر دیجیتال و فناوری بلاکچین، به شکل غیر متمرکز و به دور از وجود هر گونه واسطه انجام داد.
به طور دقیق تر اتریوم یک پلتفرم بر پایه تکنولوژی بلاکچین هستش که به توسعه دهندگان این امکان رو میده تا برنامه ‌های غیر متمرکز خودشون رو پیاده سازی کنن. 

تاریخچه اتریوم

قیمت اتریوم به ریال

در این قسمت نگاهی میندازیم به تاریخچه اتریوم. وایت پیپر (White paper) اتریوم در سال 2013 میلادی با هدف توسعه برنامه ‌های غیر متمرکز کاربردی توسط یک برنامه ‌نویس که از بنیان ‌گذاران مجله بیت کوین هم بود منتشر شد. ویتالیک بوترین معتقد بود که پتانسیل های فناوری بلاکچین بسیار فراتر از پیاده سازیه یک پول دیجیتاله. 
سپس ویتالیک بوترین اسم اتریوم رو بعد از مطالعه مقاله ‌ای در ویکی‌ پدیا در مورد عناصر و ادبیات داستان علمی، انتخاب کرد. بوترین در ارتباط با انتخاب اسم پروژه خودش چنین میگه : خیلی زود فهمیدم که این اسم رو از بقیه اسامی بیشتر دوست دارم. من فکر می‌کنم اتریوم واقعا تلفظ خوبی داره و واژه اتر رو هم در بطن خودش داره که به یک مدیوم نامریی فرضی اشاره می کنه که به جهان نفوذ می‌کنه و به نور امکان سفر کردن میده.
سرانجام خبر رونمایی اتریوم در ژانویه سال 2014 میلادی، در یک کنفرانس در امریکا شمالی و در شهر میامی مخابره شد. به موازات این کنفرانس، افرادی من جمله گوین وود (Gavin Wood)، چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) و آنتونی دی لوریو (Anthony Di Iorio) از اهالی تورنتو، یک خانه در میامی امریکا اجاره کردن. این اشخاص در اصل اسپانسر های مالی پروژه اتریوم بودن. دی ‌لوریو، دوست خودش جوزف لوبین رو هم دعوت کرد و لوبین هم در مقابل مورگان پک که یک خبرنگار بود رو برای انتشار اخبار مربوط به کنفرانس، به جلسه دعوت کرد و چنین شد که پروژه اتریوم، که به یکی از پایه های اصلی صنعت ارز های دیجیتال تبدیل شده، پا به عرصه ظهور گذاشت.

کارایی اتریوم در چه مواردی می باشد؟

قیمت eth

در پلتفرم اتریوم، قرارداد های هوشمند یا Smart Contracts ها به شکل عمومی در هر نود از بلاکچین ذخیره شدن. قرارداد های هوشمند، همونطور که از اسمش هم پیداست، پروتکل هایی هستن که ازشون برای تنظیم قرارداد ها استفاده میشه. در اصل یک قرارداد هوشمند، یک پروتکل ویژه هست که برای مشارکت، تایید و یا اجرای مفاد یک قرارداد خاص، فعال میشه
 قرارداد های هوشمند، معامله ‌ها و فرایند ها رو به شکل کاملا تضمینی و بدون نیاز حضور اشخاص ثالث انجام میدن. فعالیت قرارداد های هوشمند قابل پیگیری و غیر قابل توقف هستن. این قرارداد ها برای اجرای مفاد تعیین شده به شکل خودکار در صورت وقوع شرایط قرارداد، برنامه نویسی میشون.
مورد بعدی از کارایی های اتریوم، پشتیبانی اون از برنامه های غیر متمرکز و یا Dapp ها می باشند. در این دسته از برنامه ها، تمام موارد عملیاتی برنامه، در یک بلاکچین عمومی ذخیره میشه تا از آسیب های تمرکز گرایی جلوگیری به عمل بیاد.
از دیگر کارایی ها مطرح اتریوم، پشتیبانی از توکن های غیر مثلی یا NFT ها می باشد. این توکن ها بیشتر برای دیجیتالیزه کردن آثار و موجودیت های دنیای واقعی به کار میرن و ویژگی هایی مثل غیر قابل تقسیم و تجزیه بودن دارن و هم چنین میشه اونا رو خرید و فروش کرد.

اتریوم 2 در راه است!

قیمت ethereum

پلتفرم اتریوم با این که بسیار طرفدار داره و محبوبه، منتهی مشکلات و کاستی هایی هم داره. سرعت پایین تراکنش ها، نرخ کارمزد بالا که ناشی از همان سرعت پایین تراکنش هاست و همچنین استفاده از الگوریتم اجماع اثبات کار (POW) که مبتنی بر ماینینگ و استخراج هستش و مستلزم مصرف انرژی برق زیاد، از انتقاداتی هست که به پلتفرم اتریوم وارده.
در همین راستا تیم توسعه اتریوم و در راس اون ویتالیک بوترین، تصمیم گرفتن تا نسخه دوم پروژه رو تحت عنوان اتریوم 2 معرفی کنن. اتریوم 2 در مرحله پیاده سازی هستش و هم اینک که در ماه چهارم سال 2022 میلادی هستیم، تونسته فاز اول خودش رو عملی کنه.

خرید و فروش اتریوم (بررسی قیمت Ethereum)

بررسی قیمت Ethereum

قیمت اتریوم مثل بقیه رمز ارز ها در حال نوسانه، زمانی که شما از یک صرافی اقدام به خرید می کنید، قیمت لحظه ای اتریوم ملاک خرید شما قرار می گیره. منتهی برای کاربران حرفه ای تقریبا هیچ موقع قیمت لحظه ای اتریوم و هر ارز دیگه ملاک نیست. اونا پشت چارت ها و نمودار ها میشینن و با تحلیل تاریخچه و روند های قیمتی، سفارس گذاری می کنن و زمانی که قیمت ETH به محدوده مورد نظرشون رسید، خرید انجام میدن.
برای مشاهده قیمت لحظه ای اتریوم، می تونید به وب سایت همه صرافی ها مراجعه کنید و همونطور که اشاره کردیم، در صرافی های خارجی قیمت ETH به دلار و در صرافی های ایرانی قیمت اتریوم به تومان و یا ریال هستش.
سقف قیمت Ethereum رو در نوامبر سال 2021 میلادی شاهد بودیم که قیمت ETH به مرز 4800 دلار رسید. در حال حاضر حدود یک ساله که قیمت ETH در محدوده سه تا چهار دلار نوسان می کنه و نتوسته به سقف قیمت Ethereum برسه.
هم اینک که این مقاله نگارش میشه، قیمت لحظه ای اتریوم، 3038 دلار می باشد که اگر بخوایم قیمت اتریوم به تومان رو محاسبه کنیم، میشه چیزی در حدود 84 میلیون تومان. برای خرید اتریوم، هم می تونید از صرافی های خارجی استفاده کنید که قیمت Ethereum رو به شکل دلار نشون میدن و باید با استیبل کوین هایی مثل تتر خرید کنید. منتهی در صرافی های ایرانی، قیمت اتریوم به ریال رو خواهید دید و خرید کردنش راحت تره. قیمت اتریوم به ریال در صرافی های ایرانی سبب میشه تا نیازی به ارز های واسطه و هزینه های اضافی نباشه.
وقتی قیمت اتریوم به ریال رو می بینیم، شاید این شائبه ایجاد بشه که رقم بالاییه و هر کسی نمی تونه بخره، منتهی جای نگرانی نداره و ارز های دیجیتال رو میشه در واحد های کوچک تر در حد چند هزارم هم خریداری کرد. پس هر کسی با یک حداقل سرمایه می تونه اتریوم بخره و سرمایه گذاری کنه.

جمع بندی

اتریوم، علاوه بر اینکه خودش یک پلتفرم قدرتمند و با اصالت هستش، بستر پیاده سازی بسیاری دیگه از پروژه های بلاکچینی می باشد. در این مقاله این پلتفرم قدرتمند رو بهتون معرفی کردیم و از تاریخچه و قابلیت هاش گفتیم و به طور خلاصه بررسی کردیم که اتریوم چیست.
با ظهور اتریوم 2، امیدواریم که شاهد پیشرفت این پلتفرم و ارتقا قابلیت های اون باشیم. در حال حاضر قیمت Ethereum با اصلاح نسبت زیادی نسبت به سقف قیمت ETH در حوالی 3000 دلار قرار گرفته. ارز دیجیتال اتر رو که ارز بومی پلتفرم اتریوم هستش، می تونید از صرافی های خارجی و داخلی بخرید و ترید و سرمایه گذاری کنید. قیمت اتریوم به تومان بالاست ولی هیچ ضرورتی وجود نداره که حتما یه واحد کامل رو خریداری کنید و امکان خرید در واحد های بسیار کوچک تر هم هست.


قیمت اتریوم به تومان در ارزسنج چگونه محاسبه میشود؟

قیمت لحظه ای اتریوم به دلار در صرافی های خارجی و ایرانی وجود دارد. آکادمی ارزسنج با رصد لحظه ای بازار های جهانی قیمت لحظه ای اتریوم را با نرخ تتر در بازار ایران تلفیق کرده و قیمت لحظه اتریوم به تومان را براآورد میکند. این قیمت ممکن است با نرخ صرافی های مختلف کمی متفاوت باشد ولیکن میزان دقت قیمت لحظه ای ETH بصورت لحظه ای و با دقت بالایی درج میشود.

پارامتر های مهم در قیمت اتریوم چیست؟

قیمت ارز ها ماحصل عرضه و تقاضای آن ارز در بازار و مارکت ها مختلف است. قیمت اتریوم را خریداران و فروشندگان واقعی این ارز در صرافی ها مشخص میکنند. بعنوان مثال اگر خریدار و فروشنده قیمت های نزدیک به هم داشته باشند شکل گیری قیمت راحت تر و سریع تر خواهد بود و اختلاف قیمت کم خواهد بود ولی مثلا در ارز اتریوم اگر قیمت خرید با قیمت فروش اختلاف زیادی داشته باشد موجب ایجاد رکود در مارکت میشود.

شاخص های تاثیر گذار در قیمت اتریوم

شاخص های مختلفی بر قیمت اتریوم تاثیر میگذارند. اخبار حوزه این ارز و خدمات و وعده هایی که توسعه دهندگان میدهند نقش مهمی در تشکیل قیمت ETH دارد. در حالت کلی اگر یک پروژه قوی باشد و توسعه دهندگان با کاربران ارتباط داشته باشند موجب رشد قیمت اون ارز میشه. اخبار مثبت موجب افزایش قیمت اتریوم شده و اخبار منفی نتیجه عکس دارد. روند کلی بازار نیز بر قیمت ها تاثیر دارد. مثلا قیمت ارز دیجیتال بیت کوین بر قیمت همه ارزها تاثیر دارد و اتریوم از این روند مستثنا نیست.


33 نظر برای اتریوم ثبت شده است

 1. محمدحسین (1401/08/29)

  اگه بازار صعودی بشه این قیمت اان اتریوم خیلی موقعیت خوبی برای خرید خواهد بود. اما وضعیت بازار خوب نیست در کل

 1. رحمان (1401/08/30)

  روزهای پرشکوه دوباره برای اتریوم هنوز مونده

 1. بهادر (1401/09/01)

  اتریوم همیشه رو به رشد بوده و سود خوبی گرفتم ازش. منتظر بازار گاوی باید باشیم

 1. احسان (1401/09/02)

  این اتریوم پروژه بزرگیه. خیلی جای رشد قیمت داره انصافا

 1. بدری (1401/09/03)

  الان یه جوری شده این ریزش های اخیر که سقف و کفی هم نمیشه واسش متصور شد

 1. بهروز (1401/09/05)

  من2 سال داشتم استخراج میکردم خوب برق داشتم خوب بود ..الان که نمی صرفه ترید میکنم …اونم باز خوبه ! فقط باید به کم راضی باشید،راحت میتونین تو ۱۰۰ میلیون ماهیانه ۱۰م کاسب بشین

 1. گرمان (1401/09/05)

  هنوز نمیشه پوزیشن بای بست

 1. sam (1401/09/06)

  احتمال صعود اتریوم تا 2600 داریم و یا شاید ریزش تا 700

 1. سعید (1401/09/07)

  اتریوم از امشب صعودی میشه روند صعودیه

 1. سعید (1401/09/07)

  اتریوم از امشب صعودی میشه روند صعودیه

 1. سعید (1401/09/07)

  اتریوم از امشب صعودی میشه روند صعودیه

 1. خسروی (1401/09/08)

  چین‌آلیسیس میگه که صنعت ارزهای دیجیتال در شرایط بدتر از بحران FTX دوام آورده‌

 1. رضا وفایی (1401/09/10)

  دلیل اخیر رشد قیمت اتریوم چی بود؟

 1. یحیی (1401/09/12)

  دوستان 24اذر نرخ بهره آمریکا تعیین میشه لطفا تا 24اذر ماه صبر کنید پیش بینی من رشد ارزهای دیجیتال هست

 1. ایلیاد (1401/09/13)

  الان در قسمت تحلیلها که نوشته شده اتریوم سیر نزولی یا خنثی داره ! یعنی باید بخرم یا بفروشم

 1. ahmad (1401/09/14)

  هر سال نزدیک آخر سال که میشیم یک جهشی رو ارز دیجیتال اتفاق می افته البته ارز دلار و طلا هم مستثنا از این قضیه نیست با ریسک کم پله وارد خرید شید و هولد کنید

 1. yalda (1401/09/15)

  بنظرم این اتریوم تا۱۳۵۰دلاربالامیره

 1. omid6 (1401/09/16)

  اتریوم قطعا زیر هزار رو خواهد دید از دیدن من . هر صعودی جزیی صرفاً مقطعیه و باید صبر کنید وقتی به ۸۰۰ تا ۸۵۰ رسید خرید کنید…

 1. جلال (1401/09/19)

  فعلا نوسان گیر باشید و در کنارشم هولد بلند مدت بالای ۲ سال باشید که بتونید یه سود خوب از این بازار بگیرید اونایی که اومدن اینجا دو سه ماهه سود بگیرن سخت در اشتباهن

 1. ALI879 (1401/09/19)

  تو این 1 سال اگه پولمو پهن خریده بودم الان 2 برابر شده بود والاا

 1. شمسی (1401/09/20)

  نظر شخصی من در مورد اتریوم اینه که ٢روزه كه داره رنج ميزنه يه معني داره يه شدو رو به بالا ميزنه و بعدش ريزش. مگر اينكه توي تايم فريم ٤ ساعته تثبت بده كه بگيم روند صعودي كوتاه مدت گرفته.

 1. rahman3 (1401/09/21)

  با بررسی هایی که کردم روی چارت ریزش شدید قیمت دیده میشه لطفاً احتیاط کنید.

 1. مهسا (1401/09/22)

  من الانم نظرم اینه اتریوم باید ریزش داشته باشه

 1. بهروز (1401/09/23)

  بررسی های من میگه که موج ریزشی اتریوم هم همزمان با بیت کوین شروع میشه. منتها تفاوت اینه که اتر شدیدتر ریزش میکنه. همزمان که بیت به 15 هزار ریزش میکنه اتر تا حوالی 900 میاد پایین

 1. بهمنی (1401/09/26)

  اتریوم زیر هزار و اگه ببینه تا ۸۰۰ قشنگ ‌میاد … و از اونجا به بعد طولانی مدت میشه به ۲۰۰۰ فکر کرد… تحلیلای تخیلی نکنین

 1. محسنی (1401/09/28)

  سلام . دوست ندارم بدبین باشم. ولی خبرای بدی درباره اتریم داره میاد. یا تله س که قیمت بیاد پایین که خودشون جمع کنن یا واقعیت.

 1. nahidi (1401/09/28)

  با بحران کنونی که در پیش داریم تا 2025سال اتریوم به 2هزار دلار هم نخواهد رسید..

 1. کوروش (1401/09/29)

  سلام دوستان عزیز الان وقت مناسبی برای خرید اتر هست؟ میخوام با خرد جمعی آشنا بشم

 1. جهانگیری (1401/10/04)

  سلام عزیزان اتریوم تو ایام کریسمس تا ۱۰۲۵ دلار احتمالا سقوط کنه

 1. hojat (1401/10/05)

  بنظرم احتمالش کمه و همین حالت رنج رو حفظ کنه محتمل تره

 1. HOJAT (1401/10/07)

  اتریوم با ۳٫۸۴ میلیون جستجوی ماهانه در سال ۲۰۲۲ چهارمین ارز دیجیتال برتر جستجوشده در گوگل است.

 1. علیرضا (1401/10/08)

  بنظرم این ارز دیجیتال تا چند وقت آینده رشد خوبی خواهد داشت.

 1. خسرو (1401/10/12)

  طبق چارت اتریوم بعد نزولی که داشته از دیشب چند بار محدوده 1195لمس کرد نتونست بره بالا پس احتمالا اگر طبق چارت پیش بره چهارساعته رو زیر این مبلغ ببنده میره برای یک نزول شدید که اگر تا 1150 بیاد احتمالا 1000و بعد 600رو میبینه مواظب باشید

نظر خود را برای قیمت اتریوم بنویسید
سوال امنیتی :9+61 = ?