🛑🔄 "تحلیل GRT: شکست مقاومت و تغییر روند"🚀📊

🛑🔄 "تحلیل GRT: شکست مقاومت و تغییر روند"🚀📊
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 02:02 1403-02-28
  • زمان مطالعه:2 دقیقه

🔍 بیایید این سکه ارز دیجیتال را با هم تحلیل و بررسی کنیم، زیرا ممکن است نقاط ورودی جدیدی پیدا کنیم. 📊 در بازه زمانی هفتگی، پس از حمایت قیمت در 0.0771، خریداران شروع به ورود به بازار کردند و شاهد شمع‌های سبزی بودیم که با شکستن جعبه هفتگی 600 روزه، حرکت صعودی شدیدی را از 0.1880 عبور کردند. 🔻 به دنبال این، مقاومت قابل توجهی را روی 0.4545 زدیم. به دلیل تصحیح بیت کوین و رویدادهای جهانی، شمع های قرمز را مشاهده کردیم. با این حال، اصلاح پس از چنین روند صعودی نه تنها طبیعی است، بلکه برای سلامت روند ضروری است، همانطور که با کاهش حجم در طول این اصلاح تأیید می شود. 📉 حالا بیایید به یک بازه زمانی پایین تر برویم و نمودار روزانه را بررسی کنیم. برای این روند صعودی می‌توانیم از 0.0771 به 0.4549 یک Fib Retracement رسم کنیم که در حال حاضر آخرین نقطه روند است. ما به سطح فیبوناچی 0.382 اصلاح کردیم. قابل ذکر است، اگر حمایت را در سطح 0.382 پیدا کنیم، یک روند صعودی جدید محتمل است. این امر پس از شکستن سطح 0 فیبوناچی، که آخرین بالاترین سطح است، تایید خواهد شد. ⚠️ با این دیدگاه، می‌توانیم یک خرید پر ریسک در 0.2316 انجام دهیم، زیرا شاهد شکل‌گیری شمع‌های حمایتی و حرکت در این سطح هستیم. اگر کانال من را دنبال کنید، متوجه خواهید شد که ما تحلیل مشابهی را برای سکه AR انجام دادیم. 📈 برای یک پوزیشن لانگ، پس از شکستن مقاومت 0.3051، می‌توانیم در تایم فریم‌های پایین‌تر، هر چند ریسکی، با هدف سطح 0 فیبوناچی، پوزیشن باز کنیم. 📉 برای یک پوزیشن کوتاه، با توجه به احتمال حرکت به سمت سطح فیبوناچی 0.5 که حمایتی حیاتی برای تئوری فیبوناچی و داو است، بهتر است منتظر شکستن حمایت 0.2316 باشید. با این حال، اگر مانند من در بازه‌های زمانی پایین‌تری معامله می‌کنید، می‌توانید پس از شکسته شدن سطح 0.2620، با پیش‌بینی شکسته شدن شدید سطح 0.2316، یک موقعیت فروش باز کنید. 🪙 در رابطه با بازار، پس از اخبار دیروز در مورد DXY، این نمودار نزولی شد و به جای افزایش ارزش بیت کوین، عملا ارزش دلار را کاهش داد. این باعث ایجاد پمپ در بازار شد که با افزایش BTC.D همراه بود. قبل از خرید یا باز کردن موقعیت خرید در GRT، باید منتظر باشیم تا این نمودار دوباره نزولی شود. ⏳ در حال حاضر، ما نقطه ورود برای خرید نداریم و منتظر راه اندازی جدید یا برای سطح 0.4549 خواهیم بود. در ضمن، مراقب سکه‌هایی باشید که احتمالاً در برابر جفت بیت‌کوین افزایش می‌یابند یا یک جعبه را می‌شکنند، زیرا این امر می‌تواند عملکرد آن‌ها را در برابر جفت تتر به میزان قابل توجهی افزایش دهد. 📊 حمایت های آتی ما 0.2316، 0.1880 و 0.1524 هستند، در حالی که مقاومت های پیش رو 0.3641، 0.4549 و 0.6017 هستند. 😊 اگر دوست دارید سکه یا جفت ارز خاصی رو تحلیل کنم حتما نظر بدید تا تحلیل بعدی رو براتون تخصیص بدم! ⚠️ همچنین لطفا به یاد داشته باشید که من فقط یک تحلیلگر هستم و این یک توصیه مالی نیست. ما اینجا هستیم تا در بازار بمانیم و با رعایت اصول مدیریت ریسک و سرمایه، سود را به حداکثر برسانیم.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید گراف صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد گراف بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال گراف با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی GRT، قیمت گراف ، تحلیل گراف و اخبار گراف را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.