الگوی هارمونیک پروانه در NEO

الگوی هارمونیک پروانه در NEO
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 06:01 1402-01-05
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

🔆توکن حاکمیت شبکه نئو و معتبر 1️⃣امکان تشکیل الگوی هارمونیک پروانه ای در این نماد 2️⃣ترکیب اندیکاتورهای فراکتال، تمساح و Awesome در بازه زمانی هفتگی سیگنال خرید در این نماد صادر کرده است. 3️⃣ تراکم سطوح فیبوناچی معتبر بازگشت XA، طرح ریزی AB از انبساط C و BC در نقطه D در الگو. 4️⃣ با توجه به تحلیل زمانی و در صورت عدم تخطی از این تحلیل، تا پایان اکتبر 2024 (بلندمدت) بین 224 تا 250 دلار افزایش قیمت وجود دارد. 5️⃣ من برای ترسیم مسیر این ارز از فورک اندور هم استفاده کرده ام. بهترین هدف قیمت در میان مدت، خط وسط چنگال است، اگر قیمت از ته چنگال خارج نشود. 6️⃣ اسیلاتورهای RSI و QQE MOD نیز مورد بررسی قرار گرفت و موقعیت خرید را تایید کرد. 🚫 خرید یکجا با مبلغ بالا ممنوع است. ⚠️خرید فقط پلکانی و هفته به هفته با همین مبلغ (مثلا یکشنبه هر هفته 50 دلار) در میان مدت و بلند مدت. با توجه به نوع سرمایه گذاری، حد ضرر تعیین نشده است. بر اساس معیارهای زیر می توانید حد ضرر را تعیین کنید. ✅ نقطه C در الگو (از دست دادن بزرگ). ✅ اولین فراکتال معکوس (حدود 9 دلار). ✅ استفاده از ATR با دوره 14 هفته و ضریب 1.5 تا 2 ************************************** این فقط یک تحلیل بر اساس دانش شخصی من است و من مسئولیت تصمیم گیری بر اساس آن را سلب می کنم. لطفا من را دنبال کنید و اگر از این تحلیل لذت بردید لایک کنید اگر نظر یا ایده ای در این زمینه دارید حتما در مورد آن کامنت بگذارید.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید نئو صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد نئو بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال نئو با قیمت 9 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی NEO، قیمت نئو ، تحلیل نئو و اخبار نئو را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.