Alikze »» MANA | موج انگیزشی صعودی

Alikze »» MANA | موج انگیزشی صعودی
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 05:12 1402-12-14
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

در زمان 2W به دلیل ساختار اصلاحی پیچیده در یک الگوی گوشه ای تکمیل شده است که پس از خروج از چگالی اکنون در موج انگیزشی صعودی خود قرار دارد. طبق تحلیل قبلی که هدف را لمس کرد، پس از شکستن محدوده فعلی، توانایی رسیدن به محدوده عرضه بعدی را خواهد داشت. اما در زمان بالاتر توانایی رسیدن به منطقه بعدی را خواهد داشت که با توجه به نوع رفتار حرکتی انتظار می رود در اولین قدم منطقه عرضه بعدی را لمس کند. »»» ««»»» ««»»» ««» لطفاً اگر این ایده را مفید می‌دانید، با لایک و کامنت حمایت کنید و اگر می‌خواهید این ایده‌های تجاری در آینده مستقیماً به ایمیل شما ارسال شوند، روی «دنبال کردن» در نمایه ما کلیک کنید. از حمایت مستمر شما سپاسگزارم. ارادتمند.❤️

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید دسنترالند صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد دسنترالند بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال دسنترالند با قیمت 1 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی MANA، قیمت دسنترالند ، تحلیل دسنترالند و اخبار دسنترالند را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.