BNBUSDT

BNBUSDT
  • 04:11 1401-11-03
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

سلام دوستداران کریپتو، تیم سیگنال های مریخ برای شما آرزوی سود بالایی دارد. این یک تحلیل فریم یک روزه برای BNBUSDT است طبق آخرین تحلیل ما در 11 ژانویه، ما افزایش قیمت را پیش‌بینی کردیم و در اینجا شاهد این هستیم که تا R1 این اتفاق می‌افتد. در این نمودار، R3، R2 و R1 مناطق مقاومت ما هستند که پیروزی ناموفق قیمت در آنها مشهود است. و در پایین نمودار، S1، S2، و S3 را داریم که مناطق پشتیبانی هستند و از گذشته تا به امروز پشتیبانی خوبی از قیمت را در نقاط مختلف دارند. از این رو، ما شاهد نوسان قیمت زیر R1 پس از اندکی افزایش تا این مقدار هستیم و انتظار ما شامل افزایش یا کاهش از طریق برخی شمع های تایید برای دریافت است. بنابراین با توجه به قیمتی که برخی از علائم افزایشی را به ما ارائه می دهد، انتظار می رود افزایش قیمت به R2 برسد. اما اگر قیمت پشتیبانی را از دست بدهد و به سمت S1 و حتی زیر آن سقوط کند، کاهش بیشتری برای آن اتفاق خواهد افتاد. فراموش نکنید که وضعیت بازار را در بازه های زمانی کمتر در نظر بگیرید و سپس تصمیم بگیرید که چه کاری انجام دهید. بر اساس اطلاعات متعددی که از به‌روزرسانی‌ها و تحلیل‌های ما به دست می‌آورید. هشدار: این فقط یک پیشنهاد است و ما سود را تضمین نمی کنیم. ما به شما توصیه می کنیم قبل از باز کردن هر موقعیتی نمودار را تجزیه و تحلیل کنید. امیدوارم موفق باشید

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید بایننس کوین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد بایننس کوین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال بایننس کوین با قیمت 330 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی BNB، قیمت بایننس کوین ، تحلیل بایننس کوین و اخبار بایننس کوین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.