BTCUSDT: چه چیزی در انتظار رویداد Having است؟

BTCUSDT: چه چیزی در انتظار رویداد Having است؟
  • 01:01 1403-01-30
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

در حالی که تنها دو روز تا رویداد نصف بیت کوین باقی مانده است، BTCUSDT همچنان ضعیف است و در اطراف مرز 63800 دلار قرار دارد بدون اینکه تغییرات قابل توجهی در روند نشان دهد، زیرا هنوز در مرحله اصلاح است. این روند با موفقیت خط روند صعودی را شکست و مقداری شتاب بهبود جزئی در سطح حمایت 61000 دلار پیدا کرد. با این حال، مسیر پیش رو برای BTCUSDT مملو از چالش است. اگر وضعیت فعلی ادامه داشته باشد، این احتمال وجود دارد که BTCUSDT بتواند سطوح پایین تر را در مجاورت 50000 دلار مجدداً آزمایش کند، پس از اینکه حمایت 61000 دلاری دوباره تهدید شد. نظر شما در مورد BTCUSDT چیست؟ در آینده نزدیک آن چه پیش بینی می کنید؟ نظر:
BTCUSDT: فروش در کانال قیمت کاهش می یابد؟ - BTCUSDT: چه چیزی در انتظار رویداد Having است؟
تجارت فعال است

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید بیت کوین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد بیت کوین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال بیت کوین با قیمت 23,388 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی BTC، قیمت بیت کوین ، تحلیل بیت کوین و اخبار بیت کوین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.