نشانه توجه اولیه BAT نشانه اصلی توجه BAT

نشانه توجه اولیه BAT نشانه اصلی توجه BAT
  • 07:08 1401-08-19
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

پیش بینی من این است که بعد از انتخابات 8 نوامبر شاهد یک نتیجه نزولی برای بازار کریپتو خواهیم بود، به خصوص برای Basic Attention Token BAT که بیش از حد ارزش گذاری شده است. کوتاه BAT/USDT محدوده ورودی: 0.32 - 0.34 دلار سود 1 بگیرید: 0.30 دلار برداشت سود 2: 0.28 دلار سود 3 بگیرید: 0.26 دلار توقف ضرر: 0.38 دلار معامله بسته شد: هدف رسید: PT رسید.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید بيسيك اتنشن توكن صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد بيسيك اتنشن توكن بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال بيسيك اتنشن توكن با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی BAT، قیمت بيسيك اتنشن توكن ، تحلیل بيسيك اتنشن توكن و اخبار بيسيك اتنشن توكن را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.