اطلاع از اعلانات و تخفیف ها

اگر میخواهید از تخفیف ها و اعلانات ما در لحظه با خبر شوید گزینه بله و سپس گزینه Allow را کلیک کنید.

prompt icon

به روز رسانی بزرگ بیت کوین به الگوی مثلث صعودی

به روز رسانی بزرگ بیت کوین به الگوی مثلث صعودی
  • 10:04 1401-04-06
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

سلام معامله گران عزیز، ما اینجا هستیم، بنابراین از شما می خواهیم با لایک و کامنت خود از ایده های ما حمایت کنید، همچنین در نظرات آزاد باشید، ما سعی می کنیم برای همه پاسخ دهیم، از شما بچه ها متشکرم. بیت کوین از مثلث صعودی ایده قبلی به سمت بالا خارج می شود. اما در حال حاضر وضعیت به نظر می رسد که BTC در حال انباشت (محدوده) است. سطح مقاومت 21700 و سطح حمایت 19850 USD من فکر می کنم قیمت btc می تواند کمی کاهش یابد، شاید به 21000-20500 برسد و سپس احتمالا شاهد حرکت صعودی خواهیم بود. قیمت از محدوده خارج می شود و به هدف ما در حدود 23000 دلار می رسد بنابراین، من فکر می کنم btc به رشد خود ادامه خواهد داد. همچنین با خیال راحت ایده قبلی من را بررسی کنید که در آن نوشته بودم بیت کوین از مثلث به سمت بالا خارج می شود و این اتفاق افتاد.
قیمت بیت کوین در مثلث صعودی معامله می شود - به روز رسانی بزرگ بیت کوین به الگوی مثلث صعودی
من انتظار این سناریو را دارم، پس برای حرکات بعدی آماده باشید. با تشکر از وقتی که گذاشتید، امیدواریم کار ما برای شما خوب باشد و شما راضی باشید، برای شما آرزوی روز خوب و سودهای کلان داریم.

در مورد بیت کوین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال بیت کوین با قیمت 23,307 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی BTC، قیمت بیت کوین ، تحلیل بیت کوین و اخبار بیت کوین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.