اطلاع از اعلانات و تخفیف ها

اگر میخواهید از تخفیف ها و اعلانات ما در لحظه با خبر شوید گزینه بله و سپس گزینه Allow را کلیک کنید.

prompt icon

بیت کوین ($BTC): تجزیه و تحلیل و اقدام قیمت در میان مدت

بیت کوین ($BTC): تجزیه و تحلیل و اقدام قیمت در میان مدت
  • 02:11 1401-11-06
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

سلام معامله گران! اگر در بلندمدت به بیت کوین نگاه کنیم، نمودار هفتگی همچنان بسیار جالب است. از نظر فنی، ما به یک منطقه مقاومتی میان‌مدت مهم نزدیک می‌شویم و اگر روند همچنان نزولی باشد، این امکان وجود دارد که یک ساختار ضربه‌ای نزولی ظاهر شود و به منطقه حدود 14560 برسد. وجه اشتراک هر دو سناریو یک پایه نزولی کوتاه مدت (مستطیل سفید) است و این یک عقب نشینی ساده یا برگشت نزولی خواهد بود. ناحیه مقاومت کلیدی در نمودار هفتگی در حدود 26.750 (منطقه محوری) است. در هفته‌های اخیر ما در نمودار روزانه نیز از BTC پیروی کرده‌ایم (نمودار زیر را ببینید)، در اینجا روند کمی صعودی بازگشته است، اما همانطور که قبلاً گفتیم، در یک رقم بزرگ روند همچنان نزولی است. (کلیک کنید و نمودار زیر را پخش کنید)
💥Bitcoin: رویکرد منطقه پشتیبانی در کوتاه مدت - بیت کوین ($BTC): تحلیل و اقدام قیمت در میان مدت
در نمودار روزانه، روند صعودی است، اما برای تایید افزایش بیشتر در کوتاه مدت باید منتظر یک شکست بالا باشیم. در حال حاضر، همانطور که انتظار داشتیم، بیت کوین در حال توسعه یک ساختار نزولی (اصلاحی؟) است که می تواند در چند ساعت آینده ادامه یابد. (کلیک کنید و نمودار زیر را پخش کنید)
بیت کوین ($BTC) ساختار اصلاحی در کوتاه مدت؟ خواهیم دید... - بیت کوین ($BTC): تحلیل و اقدام قیمت در میان مدت
از حمایت شما و"پسندیدن"شما سپاسگزاریم .... ما همچنان رمز ارز را با به روز رسانی های زیر دنبال می کنیم! با تشکر از توجه شما و لطفا... با احتیاط معامله کنید! 💖 نظر: درصد سرمایه‌گذاران بیت‌کوین ($BTC) که برای دوره‌های زمانی طولانی‌تری روی ارزهای دیجیتال پرچم‌دار نگه داشته‌اند، در دسامبر سال گذشته به رکورد جدیدی رسید، زیرا HODLers در حالی که منتظر تغییر روند هستند، بازار نزولی را تحمل می‌کنند. بر اساس داده‌های ارائه‌دهنده داده‌های بازار دارایی‌های دیجیتال، بازارهای ارزهای دیجیتال شروعی شگفت‌آور مثبت در سال 2023 داشته‌اند و BTC دلار 25.1 درصد افزایش یافته است. محققان CryptoCompare خاطرنشان می‌کنند که عوامل متعددی در این حرکت رو به بالا نقش دارند، از جمله توزیع مالکیت دلار بیت‌کوین که نشان می‌دهد درصد دارندگان بلندمدت در دسامبر به بالاترین حد خود یعنی 72.3 درصد رسیده است، که می‌توان انتظار داشت «پس از دوره‌های تجمیع دارندگان بلندمدت می توانند بیت کوین را با قیمت های پایین انباشته کنند. نظر: در جلسه امروز هیچ تغییری صورت نگرفت...

در مورد بیت کوین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال بیت کوین با قیمت 23,388 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی BTC، قیمت بیت کوین ، تحلیل بیت کوین و اخبار بیت کوین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.