🔥 تسخیر خرس های بیت کوین 🚨

🔥 تسخیر خرس های بیت کوین 🚨
  • 02:07 1402-07-01
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

پس از استقبال بد از جلسه دیروز FOMC، هم بازارهای ارز دیجیتال و هم بازارهای سهام در حال فروش بودند. در نتیجه، BTC حمایت مورب صعودی را که به گاوها کمک می‌کرد از دست داده است و راه را برای ورود خرس‌ها باز می‌کند. در تحلیل‌های قبلی درباره چشم‌انداز بلندمدت نزولی خود صحبت کرده‌ام، که طبیعتاً هنوز هم صادق است. این تحلیل یک تجارت کوتاه مدت است. فکر می‌کنم بیت کوین دوباره به پایین‌ترین سطح 24.9 هزار دلاری سپتامبر خواهد رفت، مخصوصاً با چنین ضررهای سنگینی در بازارهای سهام. آیا شما صعودی هستید یا نزولی؟ نظرات خود را در نظرات به اشتراک بگذارید 🙏

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید بیت کوین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد بیت کوین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال بیت کوین با قیمت 23,388 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی BTC، قیمت بیت کوین ، تحلیل بیت کوین و اخبار بیت کوین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.