بیت کوین - قیمت در سال 2025 مشخص شد! (در اینجا سود ببرید)

بیت کوین - قیمت در سال 2025 مشخص شد! (در اینجا سود ببرید)
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 02:07 1402-07-01
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

طبق تحلیل تکنیکال من، قیمت بیت کوین در سه ماهه دوم سال 2025 بین 120000 تا 130000 دلار خواهد بود! تلاقی قوی برای فروش بیت کوین در اینجا وجود دارد، و افراد زیادی این کار را انجام می دهند، بنابراین مطمئن شوید که در دوره صعودی بعدی سود خواهید برد. اول از همه، این تجزیه و تحلیل نمودار هفتگی در مقیاس خطی است، نه یک مقیاس ورود. اگر پسوند فیبوناچی را از انتهای بازار نزولی قبلی در سال 2018 تا پایان بازار صعودی قبلی در سال 2021 به پایان بازار نزولی قبلی در سال 2022 (خط سفید بریده بر روی نمودار) در نظر بگیریم، اعداد واقعا جالبی به دست می‌آید. ! محتمل ترین افزونه 1.618 FIB است که 122011 دلار است! اما ما باید پسوند 1:1 FIB را نیز در نظر بگیریم زیرا این نیز یک مقاومت قوی است، اما فقط برای یک پرش کوتاه مدت. ما همچنین باید به خطوط روند نگاهی بیندازیم. در این مورد، خط روند از سال 2017 تا 2021 به ما یک پیش بینی برای لمس بعدی ممکن می دهد. باید در سال 2025 باشد و همچنین حدود 125000 دلار است! اگر این تجزیه و تحلیل را مفید می‌دانید، همین الان دکمه لایک/تقویت را فشار دهید! دیگر جای زیادی در نمودار وجود ندارد، بنابراین بیایید در یکی از تحلیل های بعدی من داده های بیشتری را انجام دهیم! اما چیزی که می خواهم به آن اشاره کنم متغیر زمان است. 1428 روز +/- مدت چرخه خرسی و چرخه گاوی بین سال‌های 2017 تا 2021 بود. اگر تاریخ تکرار شود، بازار گاوی باید در اکتبر 2025 به پایان برسد. و نمی توانم فراموش کنم که تحلیل موج الیوت را نیز در نظر بگیرم. روی بیت کوین واقعاً خوب کار می کند و موج (1) + موج (2) باید تکمیل شود. ما قبلاً موج (3) را شروع کردیم که معمولاً قوی ترین است! بنابراین امیدوارم که منتظر اقدامات قیمتی آینده باشید. این تحلیل یک تنظیم تجاری نیست. هیچ توقف ضرر، نقطه ورود، هدف سود، مدت زمان مورد انتظار معامله، نسبت ریسک به پاداش، یا زمان بندی وجود ندارد. من معاملاتم را به صورت شفاف و خصوصی به اشتراک می گذارم. با تشکر از شما، و برای ایده های بیشتر،"لایک"و"فالو"را بزنید!

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید بیت کوین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد بیت کوین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال بیت کوین با قیمت 23,388 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی BTC، قیمت بیت کوین ، تحلیل بیت کوین و اخبار بیت کوین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.