CHZ طولانی است

CHZ طولانی است
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 06:12 1401-12-05
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

این یک تنظیم 3:1 است. من فکر می کنم CHZ به زودی پس از رهبری بازار منفجر خواهد شد. علاوه بر این، اگر آن را از نظر یک الگو تشخیص دهید، شبیه ساختار MATIC قبل از انفجار است. با این حال، اگر می توانید با قیمت پایین تری وارد شوید، به شما پیشنهاد می کنم یک SL در نوسان پایین داشته باشید. هدف، 0.618 FIB retrace نوسان قبلی است که در صورتی که برای موج C یا موج 3 بالا می رویم منطقی است. پسوند آنجا ملاقات می کند.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید چیلیز صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد چیلیز بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال چیلیز با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی CHZ، قیمت چیلیز ، تحلیل چیلیز و اخبار چیلیز را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.