تست مجدد سریع CHZ

تست مجدد سریع CHZ
  • 05:08 1402-08-16
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

بنابراین، امروز 06.11.2023 احتمالاً یک چکش معکوس در بالای روند وجود خواهد داشت. RSI سیگنال های نزولی را نشان می دهد زیرا هر دو خط بالای 80٪ هستند. مقاومت در اطراف بالای ابر ایچیموکو است. اگر پایین بیاید، مطمئناً به خط پایین ایچیموکو خواهد رفت. احتمالا در عرض 2 هفته قیمت chz کاهش می یابد یا ثابت می ماند و سپس یک روند صعودی بزرگ انتظار می رود، اما اول از همه منتظر rsi و ابر باشید. ایده خود را به اشتراک بگذارید و لطفاً توجه داشته باشید که این تحلیل‌ها فقط برای خودم است تا فکرم را در آن دوره بررسی کنم.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید چیلیز صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد چیلیز بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال چیلیز با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی CHZ، قیمت چیلیز ، تحلیل چیلیز و اخبار چیلیز را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.