تجزیه و تحلیل قیمت COMP/USDT: مقاومت 92 دلاری ظاهر می شود! آیا صعودی

تجزیه و تحلیل قیمت COMP/USDT: مقاومت 92 دلاری ظاهر می شود! آیا صعودی
  • 04:04 1402-04-22
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

تجزیه و تحلیل فنی COMP/USDT: حرکت صعودی با پتانسیل بازگشت در این تجزیه و تحلیل فنی COMP/USDT، عملکرد قیمت فعلی و روندهای Compound (COMP) در برابر Tether (USDT) را بررسی خواهیم کرد. بررسی اجمالی: COMP در حال حاضر با قیمت 66 دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش قابل توجه 200٪ در طی چهار هفته است. شکست اخیر تایید شده در بازه زمانی هفتگی نشان دهنده یک احساس صعودی کلی در بازار است که نشان دهنده حرکت بالقوه صعودی است. با این حال، ممکن است قبل از مرحله بعدی حرکت صعودی، یک اصلاح به حدود 46 دلار پیش بینی شود. سناریوی صعودی: اگر COMP بتواند از بالاترین سطح اخیر 72 دلار عبور کند، می تواند باعث افزایش صعودی به سمت سطح مقاومت قوی در 92 دلار شود. این سطح باید به دقت بررسی شود زیرا یک پیشرفت موفقیت آمیز ممکن است به دستاوردهای بیشتر منجر شود. در نظر گرفتن این سطوح مقاومت هنگام ارزیابی اهداف بالقوه قیمت ضروری است. سطوح مقاومت: 92 دلار 174 دلار 365 دلار سطح پشتیبانی: اصلاح پیش بینی شده می تواند حمایتی در حدود 46 دلار پیدا کند. این سطح ممکن است فرصت خرید برای سرمایه گذارانی که به دنبال ورود به بازار هستند یا به موقعیت های خود اضافه کنند، فراهم کند. با این حال، بسیار مهم است که قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، احتیاط کنید و منتظر سیگنال های تایید باشید. برای به روز رسانی های بیشتر با کیفیت ما را دنبال کنید. متشکرم.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید کومپوند صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد کومپوند بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال کومپوند با قیمت 54 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی COMP، قیمت کومپوند ، تحلیل کومپوند و اخبار کومپوند را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.