Comp/USDT Short📉

Comp/USDT Short📉
  • 06:07 1401-07-09
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

N.B. استراتژی من مبتنی بر سود انفجاری عظیم یا سود بسیار کم است، بنابراین بدون توقف ضرر در زمان مناسب، ما با سود بسیار کمی ضرر خواهیم کرد، بنابراین اگر می‌خواهید بدانید توقف ضرر سر به سر می‌کنید، من را دنبال کنید. پست پیشنهادات تجاری بر اساس اقدام قیمت، تجزیه و تحلیل فنی، پشتیبانی های عمده روزانه و مقاومت ها، ردها، شکست ها، نمودار الگوها و عوامل دیگر نحوه انجام این تحلیل: ابتدا جفت‌های usdt را با استفاده از crypto screener پیدا می‌کنم، سپس اگر همه شاخص‌های Three×3 in 1 همزمان تأیید ورود اصلی را بدهند، تجزیه و تحلیل را انجام می‌دهم، سپس مناطق پشتیبانی و مقاومت را در بازه زمانی ورودی 3 برابر با استفاده از یکی از سه نشانگر برای پشتیبان پیدا می‌کنم. تجزیه و تحلیل خود را انجام می دهم و سیگنال های بد را فیلتر می کنم سپس با استفاده از دو نشانگر از 3 نشانگر در بازه زمانی 3 برابری برای فیلتر کردن سیگنال های بد بیشتر، خطوط روند ایجاد می کنم، سپس دوباره با استفاده از یکی از نشانگرهای 3 در 1، شکست جعلی را در بازه زمانی ورودی و در بازه زمانی بالاتر فیلتر می کنم و سپس اگر شرایط جزئی دیگر تأیید شود، تجزیه و تحلیل انجام می شود. بهره بردن: برداشت سود پویا/پایان استاپ ضرر است تجارت و سرمایه گذاری در امور مالی بازارها همیشه شامل ثروت بالا هستند، بنابراین به ترتیب برای موفقیت با استفاده از سیگنال های ما مطمئن شوید که شما مهارت های ضروری برای پول و مدیریت ریسک برای حمایت از این کانال، لطفاً دکمه را فشار دهید دکمه لایک، کامنت و اشتراک گذاری با شما دوستان P.S. این ایده شانس بالقوه سود بسیار کمی دارد، بنابراین من پیشنهاد نمی کنم این ایده را دنبال کنید، من ایده های بهتری برای شما پیدا خواهم کرد.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید کومپوند صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد کومپوند بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال کومپوند با قیمت 54 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی COMP، قیمت کومپوند ، تحلیل کومپوند و اخبار کومپوند را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.