COMPUSDT داخل یک کانال نزولی عظیم است

COMPUSDT داخل یک کانال نزولی عظیم است
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 06:07 1401-07-27
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

قیمت در حال ایجاد یک کانال نزولی در داخل یک کانال اصلی صعودی در بازه زمانی روزانه است. اکنون قیمت در حال آزمایش یک پشتیبانی مهم در 53 دلار است چگونه به آن نزدیک شویم؟ اگر قیمت قرار است شکست بخورد و مقاومت فعلی را به عنوان حمایت جدید مجدداً آزمایش کند، طبق استراتژی پلانکتون، می‌توانیم یک سفارش خوب تنظیم کنیم. ––––– یادت باشه. 🟣 ساختار بنفش -> ساختار ماهانه . 🔴 ساختار قرمز -> ساختار هفتگی. 🔵 ساختار آبی -> ساختار روزانه. ساختار زرد -> ساختار 4 ساعته. ⚫️ ساختار سیاه -> <=ساختار 1 ساعت. ––––– میگو را دنبال کنید🦐

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید کومپوند صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد کومپوند بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال کومپوند با قیمت 54 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی COMP، قیمت کومپوند ، تحلیل کومپوند و اخبار کومپوند را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.