CRO تارگت صعودی 0.14 تا 0.15 سنت.

CRO تارگت صعودی 0.14 تا 0.15 سنت.
  • 04:07 1401-07-09
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

اکنون زمان آن است که توکن های CRO خود را روی هم قرار دهید و آن را به اشتراک بگذارید. من به تازگی 1 میلیون توکن CRO خریدم و آن را به اشتراک می گذارم و 50٪ از آن را از Spending power قرض می کنم تا طلا و نقره بیشتری بخرم. بنابراین می‌توانم خودم را بیمه کنم که قیمت کمی پایین بیاید، اما در یک سناریوی صعودی، فقط به قرض گرفتن پول از خودم ادامه می‌دهم تا طلا و نقره بیشتری بخرم. من کاری کردم که هر چه CRO بیشتر شود بیشتر می توانم طلا و نقره بخرم، اگر CRO 10% کاهش یابد به خرید ادامه می دهم!!!!!

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید Cronos صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد Cronos بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال Cronos با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی CRO، قیمت Cronos ، تحلیل Cronos و اخبار Cronos را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.