CRO/USDT یک چرخش صعودی از منطقه تقاضا را پیش بینی می کنید؟ 👀

CRO/USDT یک چرخش صعودی از منطقه تقاضا را پیش بینی می کنید؟ 👀
  • 03:11 1402-11-08
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

💎 پارادایز، برای یک معامله امیدوارکننده با #CROUSDT آماده شوید، زیرا نشانه‌هایی از آماده شدن برای بازگشت صعودی از منطقه تقاضای فعلی خود را نشان می‌دهد. 💎 با توجه به نوسانات اخیر بازار، #CRONOS پس از رسیدن به مقاومت در یک منطقه عرضه اصلی، افت کرد. اما اکنون، با توجه به سطح تقاضا در 0.07067 دلار، ما شاهد یک راه اندازی بالقوه برای بازگشت صعودی هستیم. اگر قیمت بتواند در این سطح به پایین ترین سطح خود برسد، می تواند نقطه شروع یک حرکت صعودی قابل توجه باشد. 💎 به عنوان تاجران باهوش، ما همیشه با یک طرح اضطراری مسلح هستیم. اگر #CRO به زیر سطح تقاضای فعلی ما یعنی 0.07067 دلار شکسته شود، تمرکز ما از سطح تقاضای پایین تر در 0.06458 دلار به یک جهش صعودی بالقوه تغییر می کند. با این حال، سقوط به زیر این سطح ثانویه می تواند راه را برای روند نزولی بارزتر باز کند.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید Cronos صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد Cronos بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال Cronos با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی CRO، قیمت Cronos ، تحلیل Cronos و اخبار Cronos را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.