CRO/USDT حرکت احتمالی بعدی چیست؟ 👀🚀تحلیل امروز CRO

CRO/USDT حرکت احتمالی بعدی چیست؟ 👀🚀تحلیل امروز CRO
  • 03:10 1402-10-13
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

💎Paradisers، مراقب #CROUSDT باشید زیرا در منطقه تقاضای فعلی پتانسیل نشان می دهد و برای حرکت بعدی خود آماده می شود. 💎 با رعایت #CRO، به یک خط روند نزولی پایبند بوده است. اگر همچنان به این الگو احترام بگذارد و از سطح تقاضا در 0.091613 دلار حرکت کند، می‌توانیم شاهد روند صعودی باشیم. 💎 با این حال، اگر CRO نتواند این حرکت را حفظ کند و به زیر سطح تقاضا نزول کند، احتمال بازگشت صعودی از حمایت کمتر در 0.083025 دلار وجود دارد. 💎 علاوه بر این، به عنوان معامله گران زیرک، اگر حمایتی را حفظ نمی کند، باید هوشیار و آماده معامله کوتاه با شرایط اقتضای شرایط باشیم. 🌴💰

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید Cronos صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد Cronos بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال Cronos با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی CRO، قیمت Cronos ، تحلیل Cronos و اخبار Cronos را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.