📈آیا NEARUSDT می تواند به 4 دلار برسد؟ / فصل جدید در راه است📉

📈آیا NEARUSDT می تواند به 4 دلار برسد؟ / فصل جدید در راه است📉
  • 02:01 1402-01-25
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

BINANCE:NEARUSDT COINBASE:NEAUSD سلام به همه، ابتدا به تحلیل و مواضع قبلی من نگاه کنید. همانطور که قبلا تجزیه و تحلیل شد، فصل alt در راه است. برای ادامه روند صعودی، بیت کوین باید سطح 28K را حفظ کند و اتریوم باید باقی بماند بالای 1900 فراموش نکنید که موقعیت خود را بدون ریسک انجام دهید. لطفا ایده های خود را به اشتراک بگذارید و نظر بدهید، به من اطلاع دهید که ایده شما چیست CrazyS✌

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید نییر صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد نییر بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال نییر با قیمت 2 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی NEAR، قیمت نییر ، تحلیل نییر و اخبار نییر را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.