📈📊 #هشدار الگوی نمودار! 📈📊 📈 سقوط گوه 📈

📈📊 #هشدار الگوی نمودار! 📈📊 📈 سقوط گوه 📈
  • 05:07 1402-07-24
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

📈 سقوط گوه چیست؟ Falling Wedge یک الگوی نمودار صعودی است که با دو خط روند همگرا مشخص می شود که خط روند پایین تر از خط روند بالا به سمت بالا متمایل است. این معمولاً یک معکوس بالقوه صعودی را نشان می دهد، با احتمال شکسته شدن قیمت پس از الگوی گوه. 📈 نحوه شناسایی: یک خط روند رسم کنید که حداقل دو قله بالاتر (خط روند بالایی) را به هم متصل می کند. خط روند دیگری را رسم کنید که حداقل دو نقطه پایین بالاتر (خط روند پایین) را به هم متصل می کند. 📈 چیزی که سیگنال می دهد: سقوط گوه نشان دهنده یک بازگشت صعودی بالقوه است، با افزایش قدرت خریداران با رسیدن قیمت به پایین ترین سطح در داخل گوه. اغلب در طول روندهای نزولی شکل می گیرد و می تواند قبل از حرکت قیمت قابل توجه به سمت صعودی باشد. 📈 استراتژی تجارت: زمانی که قیمت از خط روند بالایی Falling Wedge می شکند، خرید را در نظر بگیرید. اهداف سود را بر اساس ارتفاع الگوی اضافه شده به نقطه شکست تعیین کنید. اجرای یک توقف ضرر برای مدیریت ریسک در صورت بروز شکست کاذب. به یاد داشته باشید که تحلیل خود را با سایر شاخص های فنی تأیید کنید و قبل از تصمیم گیری در مورد معاملات، تحقیقات کاملی انجام دهید. نمودار و تجارت مبارک! 📈💹

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید چیلیز صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد چیلیز بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال چیلیز با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی CHZ، قیمت چیلیز ، تحلیل چیلیز و اخبار چیلیز را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.