CHZUSDT

CHZUSDT
  • 14:06 1401-06-28
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

سلام دوستان عزیزم دامنه محدودیت پرچم حفظ شده است و روند حرکت کمتر از 0.1766 دلار نبوده است، واگرایی مثبت RSI در بازه زمانی چهار ساعته صادر شده است. اگر روند فعلی بالاتر از محدوده 0.2183 دلار باشد، در بازگشت قیمت از محدوده 0.1878 دلار انتظار واکنش و شکل گیری روند افزایشی به ناحیه بالاتر را داریم. خوشحال می شویم نظرات شما را بشنویم. تجارت فعال: طبق سناریو یک قسمت (فرایند افزایشی تا محدوده مشخص شده) تکمیل شد. حتی در اینجا، روند فعلی احتمالاً تا محدوده 0.2446 دلار پیش می رود، برای ما بهترین منطقه و کم خطرترین محدوده برای ورود به معامله 0.1878 دلار است.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید چیلیز صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد چیلیز بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال چیلیز با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی CHZ، قیمت چیلیز ، تحلیل چیلیز و اخبار چیلیز را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.