Cronos (CRO/USDT)

Cronos (CRO/USDT)
  • 03:10 1402-10-07
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

تست سطح پشتیبانی/مقاومت افقی هفتگی. درباره کرونوس کرونوس چیست؟ کرونوس (CRO) رمز ارز رمزنگاری شده بومی زنجیره کرونوس است - یک بلاک چین غیرمتمرکز و منبع باز که توسط شرکت پرداخت، تجارت و خدمات مالی Crypto.com توسعه یافته است. زنجیره کرونوس یکی از محصولات مجموعه راه‌حل‌های Crypto.com است که برای تسریع پذیرش جهانی ارزهای دیجیتال به‌عنوان وسیله‌ای برای افزایش کنترل شخصی بر پول، محافظت از داده‌های کاربر و محافظت از هویت کاربران طراحی شده است. بلاک چین CRO در درجه اول به عنوان وسیله نقلیه ای عمل می کند که برنامه پرداخت موبایلی Crypto.com Pay را تقویت می کند. در آینده، Crypto.com قصد دارد دسترسی به پلتفرم CRO را برای تقویت سایر محصولات خود نیز گسترش دهد. CRO در نوامبر تا دسامبر 2018 فعال شد. ................................................ ................................................ ................ ما در هیچ حوزه قضایی برای ارائه مشاوره سرمایه گذاری یا هر چیزی که ماهیت مشاوره ای یا مشاوره ای داشته باشد ثبت نام یا مجوز نداریم. و بنابراین صلاحیت ارائه توصیه های سرمایه گذاری را ندارند. همیشه تحقیقات خود را انجام دهید و قبل از سرمایه گذاری با یک متخصص سرمایه گذاری دارای مجوز مشورت کنید. این ارتباط هرگز نباید به عنوان مبنای تصمیم گیری سرمایه گذاری مورد استفاده قرار گیرد و فقط برای اهداف سرگرمی است.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید Cronos صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد Cronos بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال Cronos با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی CRO، قیمت Cronos ، تحلیل Cronos و اخبار Cronos را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.