Crypto.Com (CRO): به دنبال آزمایش مجدد قبل از رها هستید؟

Crypto.Com (CRO): به دنبال آزمایش مجدد قبل از رها هستید؟
  • 03:10 1402-10-23
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

به دنبال ایده ما از CRO، ما شاهد نوعی بازیابی هستیم که در حال حاضر اتفاق می افتد، که می تواند یک آزمایش مجدد بالقوه را در آن منطقه شکسته در آنجا فعال کند!! ما در حال حاضر در حال نظارت هستیم تا ببینیم چگونه قیمت به منطقه EMA می رسد، که در حال حاضر قیمت را عقب نگه می دارد. اگر در اینجا شاهد شکست شدیم، برای آزمایش مجدد و سپس کاهش بیشتر می رویم، اما اگر نتوانیم EMA ها را ایمن کنیم، یک حرکت رو به پایین پیوسته اولیه را شاهد خواهیم بود!

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید Cronos صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد Cronos بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال Cronos با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی CRO، قیمت Cronos ، تحلیل Cronos و اخبار Cronos را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.