📉Crypto.Com Fifa22 Sponsor🏆 (پرش احتمالی CRO/USDT🚀) 📈

📉Crypto.Com Fifa22 Sponsor🏆 (پرش احتمالی CRO/USDT🚀) 📈
  • 12:06 1401-06-28
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

صرافی Crypto.Com اعلام کرد که حامی رسمی جام جهانی فوتبال 2022 خواهد بود! انتظار می رود مسابقاتی که از 21 نوامبر تا 18 دسامبر در قطر برگزار می شود، تعداد قابل توجهی از مشتریان بالقوه را برای مبادله به همراه داشته باشد زیرا توجه جهانیان به تماشای این ورزش مورد احترام معطوف می شود. طبق وبلاگ رسمی که در وب‌سایت فیفا نیز منعکس می‌شود، «حمایت مالی از طریق قرار گرفتن در معرض نام تجاری در محبوب‌ترین رویداد ورزشی جهان، آگاهی قابل توجهی را در مورد پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال ایجاد می‌کند». بنابراین Funda می گوید که برای رشد احتمالی بیشتر حتی در بازار نزولی مناسب است! 📊 POV فنی: همانطور که در بازه زمانی هفتگی می بینید، CROUSDT در یک منطقه تقاضا معامله می کند، بنابراین اگر این پشتیبانی فعلی lvl را حفظ کند، می تواند قیمت ها و منطقه محوری بالاتر را ببیند، اگرچه با یک خط روند نزولی نیز مواجه خواهد شد که به عنوان یک خط مقاومت پویا عمل می کند. اما اگر CRO این خط را شکست، منطقه مقاومت بالاتر را آزمایش می کند! ✌️ در تجارت و سرمایه گذاری خود موفق باشید و به یاد داشته باشید: هوشمندانه تجارت کنید…یا فقط معامله نکنید! ------------------------------------------------ ------------------------------------------------ ---------------- 👉این تحلیل نظر شخصی من است، نه یک توصیه مالی، پس خودتان تحقیق کنید. 💚 اگر طرفدار تحلیل های من هستید لطفا من را دنبال کنید، کامنت بگذارید و مرا تقویت کنید 🚀🚀

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید Cronos صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد Cronos بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال Cronos با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی CRO، قیمت Cronos ، تحلیل Cronos و اخبار Cronos را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.