Crypto.com (CRO): آیا بیشتر سقوط خواهیم کرد؟

Crypto.com (CRO): آیا بیشتر سقوط خواهیم کرد؟
  • 03:10 1402-10-30
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

سکه از زمان کاهش نقدینگی در 3 ژانویه حرکت نزولی خوبی داشته است. پس از بسته شدن قیمت بسیار بالاتر، ترک کردن سکه با چنین فیتیله ای بزرگ، می بینیم که قیمت به آرامی به سمت آن منطقه پایین تر می رود. ما در اینجا به دنبال قیمت برای رسیدن به مناطق پایین تر هستیم، اما قبل از آن، ممکن است آخرین آزمایش را برای مناطق بالا ببینیم (محدوده بالا/پایین) مطمئناً DCA یکی از گزینه‌های اینجاست!

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید Cronos صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد Cronos بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال Cronos با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی CRO، قیمت Cronos ، تحلیل Cronos و اخبار Cronos را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.