روزانه ETH 1DChart - بررسی

روزانه ETH 1DChart - بررسی
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 01:02 1402-02-16
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

به عنوان دومین نمودار در بررسی امروز، ما ETH را در برابر USDT بررسی می کنیم، همچنین در یک بازه زمانی یک روزه. ابتدا از خط زرد برای علامت گذاری خط روند نزولی اصلی که قیمت به آن نزدیک می شود استفاده می کنیم، قبلاً موفق شده بودیم از اولین خط روند نزولی خارج شویم. ما در حال حاضر مشابه مثال BTC در کانال روند صعودی که با خطوط آبی مشخص شده است حرکت می کنیم. حالا بیایید به علامت گذاری مکان های پشتیبانی برویم. ما از ابزار Fib Retracement برای علامت گذاری ساپورت ها استفاده خواهیم کرد و همانطور که می بینید، اولین پشتیبانی را با قیمت 1858 دلار داریم که فعلاً قیمت را حفظ کرده است، سپس می توانیم یک منطقه پشتیبانی قوی از 1678 دلار تا 1517 دلار را علامت گذاری کنیم. اما زمانی که منطقه شکسته شد، منطقه دوم از 1382 دلار تا 1168 دلار داریم. با نگاهی دیگر، می‌توانیم مکان‌هایی را که قیمت باید در مسیر افزایش با مقاومت مواجه شود، علامت‌گذاری کنیم. و در اینجا ما اولین مقاومت بسیار قوی در 2230 دلار، مقاومت بعدی در 2550 دلار و سپس مقاومت سوم در 3010 دلار داریم. در 3350 دلار لطفاً به شاخص CHOP نگاه کنید که نشان می دهد انرژی زیادی برای حرکت وجود دارد. اندیکاتور MACD در آستانه ورود به یک روند صعودی است. از سوی دیگر، ما یک بازگشت در RSI مشاهده کردیم و در حال حاضر یک حرکت صعودی داریم، با جا برای حرکت بیشتر.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید اتریوم صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد اتریوم بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال اتریوم با قیمت 1,658 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی ETH، قیمت اتریوم ، تحلیل اتریوم و اخبار اتریوم را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.