Decentraland (MANAUSDT) بافندگی صعودی شکست

Decentraland (MANAUSDT) بافندگی صعودی شکست
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 05:12 1402-12-21
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

Decentraland (MANAUSDT) که در حال حاضر با قیمت 0.80 دلار معامله می شود، به نظر می رسد برای یک شکست صعودی آماده است که ناشی از رشد در بازار NFT آن است. افزایش احتمالی قیمت، با اولین مقاومت هدف تعیین شده در 1.14 دلار، پس از آن 3.58 دلار، و هدف بلندپروازانه نهایی 6.00 دلار. در حالی که عملکرد گذشته لزوماً نشان دهنده نتایج آتی نیست، شکست بالاتر از سطوح مقاومت فعلی می تواند نشان دهنده افزایش قابل توجه اعتماد سرمایه گذار و فعالیت تجاری برای MANA باشد. مهم است که به یاد داشته باشید که بازار ارزهای دیجیتال ذاتاً بی ثبات است و اینها فقط پیش بینی هستند. سرمایه گذاران همیشه باید قبل از هر گونه تصمیم گیری سرمایه گذاری، تحقیقات خود را انجام دهند.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید دسنترالند صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد دسنترالند بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال دسنترالند با قیمت 1 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی MANA، قیمت دسنترالند ، تحلیل دسنترالند و اخبار دسنترالند را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.