✴️ دوج کوین | چشم انداز معاملاتی (180% هدف بعدی)

✴️ دوج کوین | چشم انداز معاملاتی (180% هدف بعدی)
  • 04:11 1401-11-07
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه

بیایید امروز روی چشم‌انداز معاملات تمرکز کنیم، زیرا می‌دانم که بسیاری از شما خوانندگان در واقع دارندگان Dogecoin هستید، بنابراین صحبت کردن درباره سیگنال‌ها فایده‌ای ندارد. بیایید به چند واقعیت مفید برسیم. DOGEUSDT در ژوئن 2022 به پایین ترین سطح خود رسید. به معاملات در پایین ترین سطح و همچنین تولید اوج های بالاتر ادامه می دهد. می‌توانیم بگوییم که موج 1، 2، 3 و 4 را در این نمودار داریم و فقط موج پنجم را از دست می‌دهیم که باید بالاتر باشد و این هدف 0.2435 دلار است (پتانسیل 180 درصد از قیمت فعلی). در بازه‌های زمانی بالاتر ممکن است بیشتر باشد، اما براساس مشخصات حجم و عملکرد قیمت، حداقل 3 موج در آن وجود دارد. اصلی ترین و مهم ترین سطوح پشتیبانی 0.06600 است که 30 دسامبر است. پایین و MA200 در 0.07535. تا زمانی که Dogecoin بالاتر از این سطوح باقی بماند، تنها کاری که برای موفقیت باید انجام دهید، کسب سود، صبر است. مهم نیست چه اتفاقی می‌افتد، لرزش‌ها، سونامی‌ها، طوفان‌ها، جنگ... اگر DOGEUSDT بالاتر از این سطح باقی بماند، می‌توانید با دانستن اینکه قرار است رشد کند تا در نهایت به ارتفاع بالاتری برسد، احساس امنیت و آرامش کنید. حالا، اگر به زیر این سطوح برود، همه چیز می تواند تغییر کند. پشتیبانی ایمن/اورژانسی شکست خورد. اگر سطح 0.06600 شکست بخورد، همچنان خط روند صعودی را از ژوئن به عنوان حمایت داریم و این آخرین سطحی است که گاوها در میان مدت پیش از بازی ادامه می دهند. در بلندمدت، Dogecoin یک برنده بالاتر از پایین ترین سطح ژوئن 2022 است. ساده کردن همه اینها؛ می توانید آسوده خاطر باشید، گاوها کنترل کامل دارند. بیت کوین امروز پیش رفت و به بالاترین حد خود رسید و سیگنال صعودی را در کل بازار ارسال کرد. اگر همانطور که در مقاله اخیر توضیح دادم با قدرت پیش برود، آلتکوین ها می توانند افت کنند اما نه برای مدت طولانی... آنها سقوط می کنند و به طرفین مکث می کنند... تا زمانی که بیت کوین حرکت بزرگ خود را به پایان برساند. پایین ترین سطح منجر به اوج های بالاتر می شود. معاملات بالای MA200 یک سیگنال صعودی بلند مدت است. همه ستاره ها به معنای واقعی کلمه در یک راستا قرار دارند. همه سیارات در کیهان نسبت به زمین به جلو/مستقیم حرکت می کنند. تمام انرژی ها در حال حاضر برای سه ماه آینده رو به جلو هستند. این دوره بسیار جالبی خواهد بود و ارزهای دیجیتال و همه کسانی که درگیر هستند سود خواهند برد. Namaste.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید دوج کوین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد دوج کوین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال دوج کوین با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی DOGE، قیمت دوج کوین ، تحلیل دوج کوین و اخبار دوج کوین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.