ETH + 130٪

ETH + 130٪
  • 16:11 1400-11-21
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

تحلیل بر اساس: - اصلاح فیبوناچی - نیاز به آزمایش مجدد خط روند نزولی برای تأیید اهداف 1 و 2 - خطوط روند صعودی (اولیه، ثانویه، سوم، چهارم) - منطقه خرید مشخص شده در فیبو پشتیبانی اصلاحی 0.786 به همراه تست مجدد خط روند نزولی و آگاهی از خط روند صعودی ثانویه. - اهداف 1 و 2 از لحظه ای معتبر می شوند که ETH فیبوناچی اصلاحی 1.0 را بشکند - خرید و فروش

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید اتریوم صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد اتریوم بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال اتریوم با قیمت 1,658 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی ETH، قیمت اتریوم ، تحلیل اتریوم و اخبار اتریوم را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.