ETH: بریس برای خسته کننده. بازرگانی محدوده

ETH: بریس برای خسته کننده. بازرگانی محدوده
  • 01:06 1402-06-24
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

سلام به معامله گران، سرمایه گذاران و دلالان نمودارها📈📉 اگرچه پس از طوالنی روزهای قرمز شاهد اصلاحات جزئی در جهت صعودی بوده‌ایم، اما بیشتر شاخص‌های فنی همچنان در بازه‌های زمانی بالاتر بسیار نزولی هستند. نگاه کردن به شاخص‌های فنی در بازه‌های زمانی بالاتر مفید است، زیرا این کار نویز را از بین می‌برد و روند واقعی را نشان می‌دهد. فتیله های گاه به گاه در بالا و پایین امکان پذیر است، زیرا این نوع عمل قیمت برای ربات ها جذاب است. ربات‌ها الگوریتم‌ها/معامله‌گران الگوریتمی هستند که در مناطق محدود و محدود عملکرد بسیار خوبی دارند. هنگامی که پرش ها بیش از حد آشکار می شوند. یک فتیله گاه به گاه در بالای ناحیه مقاومت یا زیر ناحیه حمایت دیده می شود. شما نیز می توانید این مناطق را معامله کنید، اگر بسیار منظم هستید و به جای اهرم، با نقطه معامله معامله کنید. معاملات اهرمی در بازه‌های محدود باعث می‌شود که شما در بیشتر مواقع رکود داشته باشید. باز هم، من هنوز به جای اینکه بخواهم BTC یا ETH را اینجا معامله کنم، به فرصت های انباشت در بازارهای آلتکوین نگاه می کنم. _____________________ 📢برای به‌روزرسانی‌های روزانه و ایده‌های تجاری در مورد ارزهای دیجیتال، سهام و کالاها، ما را اینجا در TradingView دنبال کنید. لایک و فالو کنید 👍 ما از شما به خاطر حمایتتان متشکریم ! CryptoCheck

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید اتریوم صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد اتریوم بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال اتریوم با قیمت 1,658 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی ETH، قیمت اتریوم ، تحلیل اتریوم و اخبار اتریوم را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.