ETH آماده است تا در چند روز آینده به بالای 1500 دلار برسد!!

ETH آماده است تا در چند روز آینده به بالای 1500 دلار برسد!!
  • 03:07 1401-07-14
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

سلام به همه،اگه از ایده خوشتون اومد حمایت با لایک و فالو فراموش نشه. به این به روز رسانی سریع ETH خوش آمدید. ETH در اینجا صعودی به نظر می رسد. از مثلث متقارن در بازه زمانی 4 ساعت خارج می شود و مجدداً آزمایش می شود. اکنون به نظر می رسد برای یک پمپ خوب آماده است. هدف مورد انتظار 1500 تا 1600 دلار در چند روز آینده است. ابطال: - هر شمع 4 ساعته زیر 1300 دلار بسته می شود اگر این ایده را دوست دارید، آن را با لایک و فالو حمایت کنید. همچنین نظرات خود را در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید. متشکرم!

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید اتریوم صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد اتریوم بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال اتریوم با قیمت 1,658 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی ETH، قیمت اتریوم ، تحلیل اتریوم و اخبار اتریوم را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.