نمودار پخش احتمالی ETH

نمودار پخش احتمالی ETH
  • 02:07 1402-07-04
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

پیش‌بینی می‌شود که حرکت اتریوم با قیمت هدف ۱۵۲۲ دلار با کاهش حدود ۳.۶۹ درصدی در این هفته کاهش یابد. برخلاف بیت کوین که پیش‌بینی می‌شود صعودی باشد، اتریوم از نظر فنی هیچ نشانه‌ای از عقب‌نشینی نشان نمی‌دهد. بنابراین، لطفاً در مورد تغییرات قیمت کریپتو در این هفته مراقب باشید. هیچ تاییدی در مورد کاهشی که در اتریوم اتفاق خواهد افتاد وجود ندارد. اگر قیمت این هفته بالای 1600 دلار باشد و هدف صعودی اتریوم مقاومت بعدی در 1650 دلار باشد، اتریوم پتانسیل عقب نشینی را دارد.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید اتریوم صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد اتریوم بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال اتریوم با قیمت 1,658 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی ETH، قیمت اتریوم ، تحلیل اتریوم و اخبار اتریوم را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.