ETH: افت در افق است!

ETH: افت در افق است!
  • 01:02 1402-02-14
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

پس از تجزیه و تحلیل کامل، آشکار است که قیمت ETH یک الگوی سر و شانه ایجاد کرده است. در صورت شکستگی زیر گردن، حرکت رو به پایین قابل توجهی پیش بینی می شود. بنابراین توصیه می شود که برای هر گونه حرکتی از نزدیک بر خط گردن نظارت شود. علاوه بر این، بر اساس همبستگی قوی بین BTC و ETH، انتظار می‌رود که دومی مسیری مشابه با اولی را دنبال کند. با توجه به احتمال کاهش BTC از سطوح فعلی، انتظار می‌رود ETH نیز به سمت پایین حرکت کند. بنابراین، منطقی است که پیش بینی کنیم که ETH زیر خط گردن شکسته شده و حرکت رو به پایین بیشتری را تجربه کند. با توجه به بیت کوین: بدیهی است که قیمت از مقاومت روند نزولی بازار نزولی رد شده است! این احتمال وجود دارد که رالی اخیر بازار نزولی به پایان رسیده باشد. رد مقاومت روند نزولی نشان دهنده حرکت بالقوه به کف قبلی 15.5 هزار دلاری است. این تصور با مفهوم قیمت پیروی از الگوی یادآور دوره تابستان 2021 سازگار است!
رد بزرگ - BTC به خانه برمی گردد! - ETH: افت در افق است!
علاوه بر این، به نظر می‌رسد که دوره فعلی بازار مشابه آنچه در سال 2021 مشاهده شد در حال گسترش است. اگر این روند ادامه یابد، احتمالاً بازار یک حرکت نزولی را تجربه می‌کند که به طور بالقوه منجر به کاهش ارزش تا 13.5 هزار دلار می‌شود. در حالی که درست است که تاریخ لزوماً نباید خود را تکرار کند، اغلب مشاهده می شود که الگوهای تاریخی تمایل دارند با زمان حال همخوانی داشته باشند.
BTC: 2021 در حال تکرار! 13.5k ممکن است اتفاق بیفتد! - ETH: افت در افق است!
همچنین به نظر می رسد که قیمت در حال شکل گیری یک الگوی سر و شانه است که نشان دهنده یک روند ضعیف است! اگر قیمت زیر یقه شکسته شود، بازگشت به 15 هزار شروع خواهد شد! بنابراین، توصیه می شود در صورت شکستگی یقه به سمت پایین، مراقب آن باشید!
بیت کوین: بازگشت به 15 هزار با نشانه هایی از ضعف در بازار آغاز می شود! - ETH: افت در افق است!
در خاتمه، پیش‌بینی می‌شود که قیمت همچنان به روند نزولی خود ادامه دهد و احتمال بازبینی مجدد سطح 15 هزار تومانی وجود دارد.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید اتریوم صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد اتریوم بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال اتریوم با قیمت 1,658 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی ETH، قیمت اتریوم ، تحلیل اتریوم و اخبار اتریوم را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.