به روز رسانی 12 ساعته ETH/USDT توسط کریپتو ساندرز!!

به روز رسانی 12 ساعته ETH/USDT توسط کریپتو ساندرز!!
  • 04:11 1401-11-06
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

سلام، به این به‌روزرسانی ETHEREUM/USD توسط CRYPTO SANDERS خوش آمدید. تجزیه و تحلیل نمودار: - اتریوم (ETH) در حال آزمایش مجدد کانال نزولی است. سطح مقاومت کوتاه مدت فعلی 1530 دلار است. برای ادامه حرکت صعودی در بازار، گاوها باید مقاومت 1530 دلاری را پاک کنند. در صورت آزمایش مجدد ناموفق کانال نزولی، 1.5 هزار دلار یک سطح حمایتی قوی برای گاوها برای رسیدن به سطوح پایین تر در آن سطح است. من سعی کرده ام بهترین نتیجه ممکن را برای این نمودار بیاورم. اگر دوست داشتید دکمه لایک را بزنید و نمودارهای خود را در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید. متشکرم

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید اتریوم صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد اتریوم بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال اتریوم با قیمت 1,658 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی ETH، قیمت اتریوم ، تحلیل اتریوم و اخبار اتریوم را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.