نمودار بررسی ETH/USDT 4H

نمودار بررسی ETH/USDT 4H
  • 02:07 1402-07-04
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

سلام به همه، از شما دعوت می کنم نمودار ETH را به صورت جفتی با USDT، آن هم در یک بازه زمانی چهار ساعته، مرور کنید. اول از همه، با استفاده از خط زرد، ارزش تعیین خطوط روند نزولی را دارد که قیمت همچنان در زیر آن باقی می ماند. حالا بیایید به علامت گذاری مکان های پشتیبانی بپردازیم. ما از ابزار توسعه fib مبتنی بر روند برای علامت‌گذاری پشتیبانی‌ها استفاده می‌کنیم، و همانطور که می‌بینید، ابتدا یک منطقه پشتیبانی از 1588 دلار تا 1563 دلار داریم، اما اگر قیمت به زیر این منطقه کاهش یابد، منطقه قوی دوم از 1537 دلار به 1501 دلار خواهیم داشت. با نگاهی دیگر، می‌توانیم به طور مشابه مکان‌هایی را مشخص کنیم که قیمت باید در مسیر صعود با مقاومت مواجه شود. و در اینجا می بینید که قیمت در حال مبارزه با مقاومت در 1595 دلار است، سپس منطقه مقاومت اول را از 1616 دلار به 1632 دلار داریم، سپس منطقه دوم از 1648 دلار به 1671 دلار و سپس مقاومت قوی در 1700 دلار وجود دارد. شاخص CHOP نشان می دهد که با وجود حرکت اخیر، ما به سرعت انرژی را به دست آوردیم، نشانگر RSI پس از نزدیک شدن به حد پایین، یک بازگشت پویا را نشان می دهد، در حالی که نشانگر STOCH بازگشت مجدد را تایید می کند، اما در اینجا باید مراقب باشید زیرا می توانید استفاده سریع از انرژی.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید اتریوم صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد اتریوم بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال اتریوم با قیمت 1,658 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی ETH، قیمت اتریوم ، تحلیل اتریوم و اخبار اتریوم را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.