به‌روزرسانی نمودار #ETHUSDT 2H

به‌روزرسانی نمودار #ETHUSDT 2H
  • 16:11 1400-11-21
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

قیمت به زیر سطح حمایت 4230 دلار رسید و در حال حاضر در حال آزمایش مجدد آن ناحیه به عنوان مقاومت است. MACD حرکت نزولی را نشان می دهد، RSI فروخته می شود و قیمت در زیر نوار EMA معامله می شود. قیمت به احتمال زیاد عدم تعادل در منطقه 4100 دلار را پر می کند و تقاضای 2 ساعته را در 4000 دلار آزمایش می کند قبل از ادامه حرکت به سمت بالا، مگر اینکه دوباره با موفقیت از این مقاومت عبور کند.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید اتریوم صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد اتریوم بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال اتریوم با قیمت 1,658 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی ETH، قیمت اتریوم ، تحلیل اتریوم و اخبار اتریوم را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.