احتمالات را در آغوش بگیرید

احتمالات را در آغوش بگیرید
  • 02:05 1402-05-12
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

در طول ماه گذشته، NEAR روند محدودی را نشان داده است و قیمت فعلی آن در حدود 1.39 دلار معامله می شود. قابل ذکر است که سقف کانال اصلی نزولی پس از شکسته شدن اکنون به یک تکیه گاه موقت تبدیل شده است. علاوه بر این، قیمت با مقاومتی در حدود 1.35 دلار مواجه شده است که از کاهش آن در دو نوبت جلوگیری کرده است. احتمال شکل گیری یک الگوی پایین دوقلو در این محدوده وجود دارد، اما تأیید نیاز به بازگشت قیمت به بالای 1.40 دلار دارد. امکان آزمایش مجدد مرز بالای کانال محدوده وجود دارد. سطح حمایت بحرانی این ارز در محدوده 1.23 تا 1.19 دلار قرار دارد و در صورت بازگشت قیمت به این محدوده، می توان واکنش مثبتی را پیش بینی کرد. سطح RSI برای NEAR در 48 است، که نشان دهنده وضعیت نسبتا متعادلی بین خریداران و فروشندگان است، با قیمت نه به شدت خرید و نه بیش از حد فروش.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید نییر صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد نییر بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال نییر با قیمت 2 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی NEAR، قیمت نییر ، تحلیل نییر و اخبار نییر را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.