فرصت های در حال ظهور

فرصت های در حال ظهور
  • 04:03 1402-03-03
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

FXS روند نزولی مشخصی را در طول ماه قبل از خود نشان داده است. به دنبال شکسته شدن حمایت کانال پایین، قیمت آن دقیقا به انتهای کانال کاهش یافت. با این حال، واکنش مطلوبی را در نزدیکی سطح قیمت 6 دلار نشان داد که نشانه‌های بالقوه تغییر روند در بازه زمانی روزانه را نشان می‌دهد. این اصلاح را می توان به عنوان یک موج اصلاحی در روند نزولی در حال انجام تفسیر کرد. با این وجود، انتظار می‌رود حمایت 6 دلاری به دلیل واکنش شدیدی که در گذشته هنگام نزدیک شدن به این سطح مشاهده شده بود، حفظ شود. یک بازگشت احتمالی می تواند منجر به پاسخ مثبت در محدوده 6.60 دلار شود. در نتیجه، اهداف کوتاه‌مدت و میان‌مدت این ارز را می‌توان در محدوده‌های قیمتی ۷.۹۵ دلار، ۸.۲۵ دلار، ۹.۱۰ دلار و ۹.۶۵ دلار شناسایی کرد.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید Frax Share صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد Frax Share بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال Frax Share با قیمت 11 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی FXS، قیمت Frax Share ، تحلیل Frax Share و اخبار Frax Share را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.