ورود به موج اصلاح قیمت؟

ورود به موج اصلاح قیمت؟
  • 06:10 1401-10-28
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

XTZ به رشد قیمت خود در هفته گذشته ادامه داد. حمایت خریداران باعث شکسته شدن مقاومت محدوده 0.86 تا 0.90 دلار شده است. ضربه زدن به دو مقاومت مهم استاتیکی و دینامیکی در محدوده 1 دلار تا 1.05 دلار واکنش منفی داشته و باعث توقف قیمت در زیر این مقاومت شده است. اگر حمایت خریداران بتواند این مقاومت را بشکند، می توان انتظار رشد بیشتر قیمت تا محدوده مقاومتی 1.22 تا 1.36 دلار را داشت. اما اگر واکنش منفی به این محدوده باعث ورود قیمت به موج اصلاحی شود، حمایتی که می توان در حوزه تقاضا در نظر گرفت از 0.86 تا 0.91 دلار متغیر است. البته حمایت 1 دلاری مانع از بازگشت چند برابری قیمت در زمان های پایین شده است. در بازه زمانی هفتگی، دو شمع قوی صعودی نشان دهنده محدوده شکست تقلبی 0.90 دلار است. بنابراین بازگشت دوباره به این منطقه با حمایت مجدد همراه است.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید تزوس صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد تزوس بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال تزوس با قیمت 1 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی XTZ، قیمت تزوس ، تحلیل تزوس و اخبار تزوس را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.