🔥 کانال صعودی کوتاه مدت اتریوم: چیزهایی که خوب به نظر می رسند

🔥 کانال صعودی کوتاه مدت اتریوم: چیزهایی که خوب به نظر می رسند
  • 01:02 1402-02-17
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

اتریوم چند روزی است که در داخل این کانال صعودی معامله می‌شود و با کمک زیان‌های بزرگ بخش بانکداری منطقه‌ای، معامله می‌شود. در حال حاضر، من به دنبال ادامه الگوی با 1940 به عنوان اولین هدف هستم. با کمک بازار سهام می‌توانیم در اواخر امروز در سمت صعودی قرار بگیریم. به خاطر داشته باشید که ما فقط چند روز پس از تصمیم گیری نرخ بهره FOMC باقی مانده ایم، بنابراین همه چیز می تواند نوسان داشته باشد. 1810 فکر کنید، فوران نزولی قطعاً دلیلی برای نگرانی کوتاه مدت خواهد بود. نظر: ✅ ضربه به هدف

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید اتریوم صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد اتریوم بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال اتریوم با قیمت 1,658 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی ETH، قیمت اتریوم ، تحلیل اتریوم و اخبار اتریوم را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.