اتریوم به صورت مثلث معامله می شود و می تواند به خط حمایت سقوط کند

اتریوم به صورت مثلث معامله می شود و می تواند به خط حمایت سقوط کند
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 01:02 1402-02-15
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

سلام معامله گران، من می خواهم نظر خود را در مورد اتریوم با شما به اشتراک بگذارم. با تماشای نمودار، می‌توانیم ببینیم که چگونه قیمت، پس از آزمایش مجدد سطح حمایت 1825، جهش کرد و شروع به افزایش کرد. پس از یک اصلاح کوچک، اتریوم به حرکت صعودی خود ادامه داد و تا سطح 2130 رشد کرد، جایی که یک شکست ساختگی ایجاد کرد و شروع به سقوط کرد. قیمت اصلاحی صعودی انجام داد، حرکت نزولی را ادامه داد و از منطقه حمایت فعلی 1935-1915 عبور کرد. اتریوم به سطح حمایت کاهش یافته است و پس از شکست تقلبی دوباره به ناحیه مقاومت رشد کرده است. با گذشت زمان، قیمت یک مثلث متقارن ایجاد کرد و اکنون در داخل معامله می شود. چندی پیش، قیمت یک خط مقاومت مجدد تست شد و پایین آمد. اتریوم می تواند به سقوط خود ادامه دهد و به خط حمایت مثلث برسد. من فکر می‌کنم قیمت می‌تواند حرکت نزولی را ادامه دهد، بنابراین تصمیم گرفتم اهداف اتریوم را در سطح 1870 و در سطح پشتیبانی 1825 تعیین کنم که با خط حمایت مثلث منطبق است. لطفا این ایده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و روی Boost کلیک کنید 🚀

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید اتریوم صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد اتریوم بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال اتریوم با قیمت 1,658 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی ETH، قیمت اتریوم ، تحلیل اتریوم و اخبار اتریوم را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.