📈تجزیه و تحلیل FIL: احتمال شکست در میان گمانه زنی های ETF✨

📈تجزیه و تحلیل FIL: احتمال شکست در میان گمانه زنی های ETF✨
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 03:03 1403-03-04
  • زمان مطالعه:2 دقیقه

🔍بیایید به تحلیل امروز بپردازیم. بازار همچنان به دامنه خود ادامه می‌دهد، به‌جز اتریوم که تبلیغات زیادی ایجاد کرده است، اکثر آلت‌کوین‌ها همچنان در محدوده خود محصور هستند. 📰امروز بالاخره ممکن است روزی باشد که مومنتوم وارد بازار شود، زیرا آخرین مهلت اخبار ETF اتریوم است. صرف نظر از اینکه آیا مورد تایید قرار می گیرد یا خیر، بازار احتمالاً شاهد حرکت هایی خواهد بود. 🧩سکه ای که امروز تحلیل خواهیم کرد FIL (Filecoin) است. این پروژه یک راه حل ذخیره سازی ابری بر روی بلاک چین ارائه می دهد، مشابه iCloud، که در آن می توانید اطلاعات خود را به صورت امن ذخیره کنید. امروز، ما بر روی معاملات آتی به جای ویژگی های پروژه تمرکز خواهیم کرد. 🔄در بازه زمانی 4 ساعته، پس از افت قابل توجه در اواسط فروردین، FIL در حال تغییر است و این محدوده همچنان ادامه دارد. سقف محدوده 6.678 و کف آن 5.332 است. این دو سطح محرک های اولیه برای باز کردن موقعیت ها هستند. هر محرکی بین این دو سطح غیرقابل اعتماد است. اگر موقعیتی را باز می کنید، باید سریع آن را ببندید. 📈برای پوزیشن های لانگ، علاوه بر شکست 6.678، می توانید شکست 6.316 را نیز در نظر بگیرید. اگر این مقاومت شکسته شود، می توانید موقعیت نوسان را باز کنید. در حال حاضر، من هیچ محرک دیگری برای یک موقعیت طولانی نمی بینم. باید منتظر بمانیم تا بازار ساختار جدیدی برای محرک های اضافی ایجاد کند. ✅برای کسب سود و اهداف، اولین هدف بر اساس حمایت و مقاومت در نمودار 7.994 است. با این حال در طول مسیر چندین بار سود جزئی خواهم گرفت. تنها سناریویی که در آن من کل پوزیشن را تا رسیدن به 7.994 باز نگه می دارم، این است که RSI وارد منطقه اشباع فروش شود و از آن خارج نشود، که نشان دهنده حرکت شدید بازار است. 📉برای پوزیشن های کوتاه، ماشه اصلی همانطور که گفته شد 5.332 است. برای ورود زودهنگام، می توانید پس از تست 5.955 و شکستن آن، یک موقعیت کوتاه وارد کنید. دومین ماشه اولیه 5.545 است و شکستن این سطح همچنین امکان باز کردن یک موقعیت کوتاه را فراهم می کند. 📊به خاطر داشته باشید، مهم نیست کدام ماشه فعال شده است. مهمترین چیز در بازار این است که حجم در جهت روند افزایش می یابد. اگر در حال باز کردن یک موقعیت طولانی هستید، حجم شمع های سبز باید افزایش یابد و حجم شمع های قرمز باید کاهش یابد. همین امر در مورد موقعیت های کوتاه نیز صدق می کند. حجم فروش باید افزایش یابد و حجم خرید باید کاهش یابد. 📝در نتیجه، حرکت بازار امروز می تواند قابل توجه باشد، که توسط اخبار ETF اتریوم هدایت می شود. برای نوسانات احتمالی آماده باشید و مطمئن شوید که استراتژی معاملاتی شما با فرصت‌های بلند و کوتاه در FIL سازگار است. 🧠💼به رسمیت شناختن ریسک‌های ذاتی در معاملات آتی، با پتانسیل فراخوان‌های مارجین در صورت غفلت از مدیریت ریسک، مهم است. همیشه به اصول دقیق مدیریت سرمایه پایبند باشید و از دستورات توقف ضرر استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که هدف اولیه نسبت ریسک به پاداش 2 را ارائه می دهد.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید فایل کوین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد فایل کوین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال فایل کوین با قیمت 6 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی FIL، قیمت فایل کوین ، تحلیل فایل کوین و اخبار فایل کوین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.