FIL: نزدیک شدن به مقاومت

FIL: نزدیک شدن به مقاومت
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 03:03 1403-03-03
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

تنظیم تجارت: روندها متفاوت است. به دنبال شکست نزولی از الگوی مثلث نزولی، قیمت نیز به زیر سطح کلیدی 6.00 دلار و میانگین متحرک 200 روزه رسیده است که می تواند نشانه شروع یک روند نزولی باشد. قیمت می تواند از پشتیبانی 4.50 دلاری دوباره بازدید کند. الگو: قیمت به مقاومت نزدیک می شود، که سطحی است که می تواند پیشرفت اخیر خود را حداقل به طور موقت متوقف یا معکوس کند. مقاومت اغلب سطحی است که در آن قیمت در گذشته رد شده است یا سطح پشتیبانی بالقوه قبلی شکسته شده است. (مفهومی که به عنوان قطبیت شناخته می شود). هنگامی که قیمت از مقاومت بالاتر می‌رود، می‌تواند به سطح مقاومت بعدی بالاتر رود. تجارت سطوح کلیدی را در درس 7 بیاموزید. روند: روند کوتاه مدت خنثی، روند میان مدت نزولی قوی و روند بلند مدت نزولی است. Momentum: قیمت بر اساس سطوح RSI-14 (RSI > 30 و RSI < 70) در حال حاضر نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش می شود.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید فایل کوین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد فایل کوین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال فایل کوین با قیمت 6 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی FIL، قیمت فایل کوین ، تحلیل فایل کوین و اخبار فایل کوین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.