مثلث متقارن FIL - برگشت احتمالی

مثلث متقارن FIL - برگشت احتمالی
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 03:02 1403-02-30
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

مشاوره مالی نیست FILUSDT بیش از 1 ماه است که در یک مثلث متقارن معامله می کند و اکنون در حال آزمایش مجدد خط روند مقاومت است. RSI خط روند خود را شکست، این یک سیگنال بالقوه برای یک شکست قریب الوقوع قیمت است. شکست موفقیت‌آمیز خط روند مقاومت مثلث می‌تواند معکوس را نشان دهد و منجر به آزمایش مجدد سطوح کلیدی قبلی شود: 8 دلار، 9.5 دلار و منطقه 11.5 دلار.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید فایل کوین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد فایل کوین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال فایل کوین با قیمت 6 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی FIL، قیمت فایل کوین ، تحلیل فایل کوین و اخبار فایل کوین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.